برگزیده های پرشین تولز

مجله الكترونيك با تم گرافيكي متفاوت براي هر شماره

sasan44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من مي خوام يك مجله الكترونيك راه بندازم كه براي هر شماره اون يك تم گرافيكي رو ست كنم
الان مجلات الكترونيكي كه با MT ساخته شده يك تم داره براي تمام شماره ها يا تمام هفته و ظاهرا اينكار مشكله آيا اصلا اينكار امكان پذيره

mohammad57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايندكس را مي تواني خودت براي هر نسخه طراحيش را عوض كني ولي اونطوري ديگه بايد دستي انجامش بدي ولي براي indiv فكر نكنم بشه/يه كار ديگه هم ميشه كرد براي هر شماره يك وبلاگ درست كني :)) كه ديوانگي هست نه؟ اتفاقا اين موضوع براي من هم جالب هست، خودم چندين راه امتحان كردم يك بار ولي هميشه يه جا با مشكل بر خوردم.
كسي تا حالا امتحان كرده يه همچين چيزي را ؟

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.دوست عزيز به گمانم اين قضيه يه جوري ساده حل ميشه ... البته اگه نخواي هر شماره كن في يكون بكني م توني هر شماره قالب گرافيكي ات رو كمي گردگيري كني و تنوع رنگي بدي و يه استايل جديد بسازي . يعني اصلا تمپليت رو عوض نكني فقط هر شماره رنگ ها رو توي استايل عوض كني ...
هم ايده ي خوبي ميشه واسه تنوع و هم اينكه شماره هاي قبلي توي آرشيو رنگشان تغير نمي كنه ...

sasan44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر اينكار ممكن نباشه با MT
آيا يك سرويس بلاگ مي شناسيد كه ديتابيس نخواد و تنها با php باشه و متن ساده رو در برنامه فراخواني كنه روي يك تم گرافيكي تا مثلا براي هر شماره دوباره اون رو نصب كنم در يك شاخه جداگانه با يك تم ديگه و شماره ها و شاخه هاي مختلف رو دستي به هم لينك بدم
يك سيستم وبلاگ خيلي ساده بدون ديتابيس رو بگيرم روش كار كنم سراغ داريد فارسي هم نشده باشه مهم نيس شما معرفي كنيد من فارسي اش مي كنم
ديتابيس نخواد چون هاست ها معمولا محدوديت ديتابيس دارن و نمي شه براي مثلا 100 شماره صدتا ديتابيس جداگانه داشت

ممنون از راهنمايي تون ولي تغيير رنگ و استايل كافي نيست يك تم گرافيكي كاملا متفاوت مي خوام اجرا كنم

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از sasan44 :
ممنون از راهنمايي تون ولي تغيير رنگ و استايل كافي نيست يك تم گرافيكي كاملا متفاوت مي خوام اجرا كنم

به نظر من نشريه اي كه ميگين ... 2 ماهه نشده Down ميشه. چون خيلي وقت گيره و بعد ميبينيد عجب دردسري داره براتون ! كه اصلا به دردسرش نمي ارزه :)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين کار زياد منطقي نيست.. به نظر من براي هر شماره يک جور طرح روي جلد داشته باشين.. يک دونه عکس که هربار بشه عوضش کرد و راحت هم با ام تي سازگار ميشه..

غير از اين هم ميشه قالب هاي ايندکس و ارشيو رو در قالب module بريزيد و هر سری براي شماره جديد يک module جديد اضافه کنيد و حالا با تلفيق MTArchiveList و پلاگين MTPerlscript ميتونيد يک جور شمارنده داشته باشيد و هر بار داخل ايندکس اصلي بفهميد که در کدام شماره آرشيو هستيد و با توجه به اون يک module رو با همون شماره ايمپورت کنيد..

احتمالا محمد ميم خوب متوجه منظور من شده :)

به اين صورت امکانش هست ولي همونطور که مي بينيد ساده نيست.. اين جور کارها و تصميم گيری ها در ام تی به scripting language احتياج داره که دست آدم باز باشه.. mtperlscript در این موارد کمک ميکنه..

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از aaber_piade :
اين کار زياد منطقي نيست.. به نظر من براي هر شماره يک جور طرح روي جلد داشته باشين.. يک دونه عکس که هربار بشه عوضش کرد و راحت هم با ام تي سازگار ميشه..

غير از اين هم ميشه قالب هاي ايندکس و ارشيو رو در قالب module بريزيد و هر سری براي شماره جديد يک module جديد اضافه کنيد و حالا با تلفيق MTArchiveList و پلاگين MTPerlscript ميتونيد يک جور شمارنده داشته باشيد و هر بار داخل ايندکس اصلي بفهميد که در کدام شماره آرشيو هستيد و با توجه به اون يک module رو با همون شماره ايمپورت کنيد..

به اين صورت امکانش هست ولي همونطور که مي بينيد ساده نيست.. اين جور کارها و تصميم گيری ها در ام تی به scripting language احتياج داره که دست آدم باز باشه.. mtperlscript در این موارد کمک ميکنه..
بابا اين كاره!!!

همون استايل هر شما رو عوض كني، بهترينشه.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز يه سري به سبزينه بزن
اين مجله الكترونيكي كار فايربوي عزيز و عابر عزيز هستش كه اتفاقا ديزانش هم خيلي خوشكله و هر دفعه با يه طرح ظاهر ميشه (البته عكسش رو ميگم نه كامل صفحه)

mohammad57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aaber_piade :

اصلا به استفاده از module و mtperlscript فكر نكرده بودم، بقول امير بابا اين كاره :)

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sasan44 :
سلام من مي خوام يك مجله الكترونيك راه بندازم كه براي هر شماره اون يك تم گرافيكي رو ست كنم
الان مجلات الكترونيكي كه با MT ساخته شده يك تم داره براي تمام شماره ها يا تمام هفته و ظاهرا اينكار مشكله آيا اصلا اينكار امكان پذيره

دوست عزيز با اون روشي كه من تو وبلاگم گفتم اينكار به راحتي ميسره ولي خب بايد بگي چطور تغيير گرافيكي ميخواهي داشته باشه چرا كه اين چيزي كه داري ميگي يه چيز كلي و كاملا غير علميه .
در ضمن من احساس ميكنم شما اولين بارتونه كه مي خواهيد سايت بزنيد و يا اصلا اولين بارتونه كه با مقوله اي به نام نشريه روبرو شديد وگرنه زدن اين حرف كه هر شماره با يك گرافيك باشه خيلي ... هستش .
به هر حال اگر واضح تر و علمي تر و منطقي تر صحبت كنيد بهتر هم ميشه جواب داد . فكر ميكنم از پاسخهاي جور واجوري كه دوستان دادن متوجه غير علمي بودن سوالت شدي .

mohammad57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
300 هزار توامن پول داري؟ اگه داري همين شمس الضحي واست نشريه خوب و عالي مي زنه :)

بالا