برگزیده های پرشین تولز

مجله زرد پي تي - اخبار هفتگي و روزمره ی فروم به زبان طنز

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
اخبار اين هفته:

سكته ناقص knowhow مرد شماره يك پي تي.
در پي درخواست كاربران براي افزايش صندوق هاي پستي از 70 عدد به 70 گيگ جهت رقابت با گوگل، مدير knowhow از سمتش استفا كرد و بعد از ساعاتي جهت زدن سكته به بيمارستان منتقل شد. خبر ها هاكيست كه حال وي رو به بهبود ميباشد متخصصان قلب توصيه كردند تاپيك مذكور بالا نيايد.

شايان خواستار بررسي حقوقي تصوير پراكني نندوك شد.
خبرهاي رسيده حاكي از آن است كه زندگي مجازي اين زوج جوان بعد از بعضي سهل انگاري ها به چالش كشيده شد و هردو خواستار طلاق شدند. بعد از تذكر آيين نامه اي مدير نياز از هردو مبني بر چاييتو بخور، قضيه به خوبي و خوشي فيصله پيدا كرد.

مهدي 206 به عنوان نماينده رييس جمهور منتخب قسم ياد كرد.
ساعاتي پس از تنفيذ حكم رياست جمهوري، مهدي206 خود را به عنوان نماينده تام الاختيار رييس جمهور منتخب به احسان معرفي و بعد از طي مراحل قانوني قسم ياد كرد. آگاهان حال وي را خوب ارزيابي كردند.

شكست مذاكرات اسپيرو و الچه.
در پي در خواست هاي مكرر الچه مبني بر .... و عدم رضايت .... تمامي مذاكرات بدون نتيجه پايان يافت. خبر ها حاكيست كه وبلاگ هالك اسپيرو بعد از طي كردن چند روز آماري بسيار عالي به دوران عادي خود بازگشت.

اهداي نوت بوك رايگان به تمام اعضاي پرشين تولز.
طي آخرين اخبار بعد از تغيير در قوانين بخش درآمد هاي اينترنتي، مدير فتوكپي، اعلام كرد يك عدد نوت بوك رايگان به كساني كه از زدن تاپيك مربوطه خودداري كنند اهدا خواهد شد. اين عمل با واكنش منفي جامعه جهاني روبرو شد.

كيو اسمايل پولي شد.
در پي درخواست هاي مكرر كاربران مبني بر پولي شدن اين نرم افزار، مديران آصف سافت تصميم به پولي كردن برنامه گرفتند. خوشحالي زايد الوصف كاربران از اين امر خطير نشانه علاقه ايراني ها به نرم افزار هاي توليد داخليست.

ارايه سرويس هاي آموزش آنلاين مداحي توسط پي تي.
براي اطلاعات بيشتر با 118 و يا آدرس صندوق پستي تماس بگيريد.

حاجي به بهشت ميرود.
حاجي اعلام كرد پس از نوشتن رساله خود قصد سفر زيارتي سياحتي به بهشت دارد. خاطر نشان ميشود دوستداران ايشان با پرداخت مبلغ 800 هزار تومان ميتوانند در اين سفر ايشان را همراهي كنند.

ادامه اخبار در صفحه 2

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
177.gif
171.gif
63.gif

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Asef :
عمو اسپيرو ناراحت كه نشدي؟ اينجا قراره خيلي رك و بي پرده مطالب روز رو بنويسيم.
نه اصلا يعني جراتشو ندارم ناراحت بشم راحت باش عمو جون :lol:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
شما هم یه پا خبرنگار بودی ما نمی دونستیم.
درستی این خبرها چند درصد هست یعنی منبعشون موثقه؟

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا , خبرا چه زود به شما می رسه . :D:D:D:D:D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ببینم این مجلتون کاریکاتورم داره عمو

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
من فقط وظيفه سر دبيري رو بر عهده دارم. نوسينده كار درست ميطلبيم

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Spiro :
نه اصلا يعني جراتشو ندارم ناراحت بشم راحت باش عمو جون :lol:
ميترسم كم كم جرات هم پيدا كني
63.gif
63.gif

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از a Truth Seeking :
شما هم یه پا خبرنگار بودی ما نمی دونستیم.
درستی این خبرها چند درصد هست یعنی منبعشون موثقه؟
بايد در جريان باشي تا همه رو بگيري ! ولي گاها شوخي بيش نبوده ;)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منم الان يه دونه ميزارم!!:D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اخبار هفته

زهر چشم از رييس جمهور محبوب

درخواست كتبي رييس جمهور دفتر خاطرات براي اضافه شدن سي گانه پيغامهاي خصوصي با بيتفاوتي رهبران پي تي مواجه شد .مديران در ضمن در پاسخ خشانت باري خواستار رعايت اصل تفكيك قوا شدند!همچنين آنها با لحن مشكوكي گفتند زرشك كي گفته علي آباد هم جزو شهرها شده؟

منظور ايشان از گفتن اين جمله هنوز مشخص نشده است!

سفر به تبريز

اوايل هفته گذشته جمعي از بچه هاي پي تي براي مذاكره به تبريز سفر كرند و اواسط هفته گذشته به تهران بازگشتند.

در اولين مصاحبه ها آنها سفر به تبريز را مثبت ارزيابي كردند .يكي از اعضاي مسافر در مصاحبه اي خصوصي اعلام كرد "اونقد كباب خورديم كه الان كباب ميبينم ميخوام تگري بزنم" و در عين حال گفت "دمشون داغ خيلي حال دادن"

آگاهان اعلام كردند:تنها نتيجه اين سفر افزايش 2000 درصدي محبوبيت اسپيرو در پي تي بوده ولا غير.

فعاليت هاي مشكوك اسفنديارا

امير اسفندياري معروف به اسفنديار تا به حال بيش از 10000 عنوان دي وي دي از بخش بازارچه ابتياع نموده و در همين حال

در حال خريد بيش از 4000 عنوان ديگر نيز ميباشد . آگاهان از فرايندهاي مشكوكي كه پيرامون وي رخ ميدهد خبر دادند .يكي منبيع آگاه با لحن مشكوكي اعلام كرد "شما بريد هو ايز esimovieOnline.com بگيريد ببينيد مال كيه" نام برده اسفنديار چند ماه پيش طي سفر مشكوكي به تركيه داشت و در آنجا گويا آبجو مصرف نمود .در پي اعلام اين خبر فردي به نام مهرداد دي وي دي اعلام كرد "آخ قلبم"و همچنين گفت "اسي , تو كه بي وفا نبودي!"

رفع توقيف آي دي مافيا

به گذارش يك منبع آگاه آي دي مافيا قرار است در نيمه شعبان امسال رفع توقيف شود . وزير دادگستري پي تي اعلام كرد

اكثر جرايم اين جوان شامل مرور زمان شده و ما تصميم گرفتيم يه بار ديگه يه فرصت بهش بديم!همچني وي تاثير هرگونه فشار سياسي را رد كرد.يكي منبع خيلي خيلي آگاه اعلام كرد "پس آستريكس چي ميشه؟"

به نظر شما اين منبع آگاه كي ميتونه باشه!

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
مرسي عمو شرلوك :D اكانت شما در سيستم مالي شبكه فعال شده ميتوني اولين دريافت رو داشته باشي!.

فريد نميخواي دست بكار بشي؟ فقط يكم زردش رو بيشتر كنيد :lol:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
شرمنده من حوصله ندارم یه صفحه ی مجله رو پر کنم:D پس من موردی مینویسم!

مهدی 206 : من عاشق امریکا هستم
منابع موثق اخباری پیرامون عشق مهدی به امریکا رو امروز بر روی سایتهای خبری منتشر کردند در خبر امده است:
کریستین امانپور: جناب مهدی 206 شما از کدوم یک از اهنگهای انقلابی خوشتون میاد؟
مهدی 206: من عاشق امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو هستم
==========

شرمنده اگه مسخره بود!! اخه من فقط تو چلچراغ مطلب مبنویسم به این زردها کاری ندارم:lol:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
شرمنده اگه مسخره بود!! اخه من فقط تو چلچراغ مطلب مبنویسم به این زردها کاری ندارم:lol:
تو او سليقه ات!!!چلچراغ چيه بابا!!
65.gif
65.gif

بالا