برگزیده های پرشین تولز

مخابرات ايران 93 ميليارد و 600 تومان ماليات اضافي گرفت!!

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
ما هرچی داریم از برکت وجود آقا امام زمان (عج) و امام رضا (ع) و اهل بیت هست و به این افتخار میکنیم و دقت داشته باشیم این رو با بعضی مسائل دیگه نسنجیم!
عزیزم مگه ما میگیم دین و سیاستو با هم قاطی کنن؟!
این اقایون خودشون میخوان ایندو یکی بشه چون به نفع خودشونه.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
ریپورت ندید
بن نکنید

اره همه چیزایی که داریم از اینا داریم
فقر ، بدبختی ، بیچارگی ، فساد فحشا و ........

ببینید اقای خامنـ ای نماینده خدا هست روی زمین
اقای ا.ن توسط امام زمان تایید شدن
تصمیمات مصوب دولت هر هفته یه نسخه ازش توی چاه جمکران میره تا به زیارت اقا امام زمان برسه
این مملکتو امام زمان داره به اینجا میبره
امام زمانی که حکومت برای ما ساخته
هر چیزی میشه میگن ما درست میگیم چون نماینده خداییم
من نمیدونم چی باید بگم ...! شما اصلا حرف من رو فهمیدی که اینطور جواب میدی؟
شما اگر مسلمان و شیعه هستی، یکبار دیگه برو در عقایدت بازنگری کن و اگر هم دین یا مذهب دیگه ای دارین، مشکلی نیست ولی حق توهین به مقدسات و عقاید دیگران رو نداری!

خوب یه سوال !
الان جواب خسارتهای مردم رو کی میده؟ امام زمان یا شهیدا؟
هیچکدوم عزیز ...! این ما هستیم که باید به اونا جواب بدیم!
من منکر مشکلات و بعضی از تضییع حق ها نیستم! حرفم واضح بود و نیازی به توضیح مجدد نمیبینم ...! شما یه بار دیگه پست قبلی من رو بخون، بنده شخصا به خیلی چیزها انتقاد دارم ولی نباید اعتقاداتمون رو خراب کنیم! دنیا ارزشش رو نداره ...!
گرچه پاسخگو بودن مسئولین در قبال مسائل و مشکلات یقینا حق همه هست و در این بحثی نیست!

عزیزم مگه ما میگیم دین و سیاستو با هم قاطی کنن؟!
این اقایون خودشون میخوان ایندو یکی بشه چون به نفع خودشونه.
دین اگر درست و کامل با همه جزئیاتش پیاده بشه، پاسخگوی تمام مشکلات ما هست! این ما هستیم که بعضی از بخش هاش رو گرفتیم و خیلی از بخش های دیگه رو رها کردیم ...! معلومه که اونطوری که باید جواب نمیده ...!
درست مثل ماشینی که برقش رو قطع کنی و هی استارت بزنی و هل بدی .....!

مگر اعتقاد ما این نیست که امام زمان وقتی بیان دین کامل رو پیاده میکنن و در اون زمان حقی از کسی ضایع نمیشه؟ غیر از اینه؟؟؟
البته اگر کسی اعتقادش این نیست مشکلی نداره ولی حق توهین به عقاید دیگران رو هیچکدوممون نداریم حتی اگر طرف در عقیده و مذهب مخالف ما باشه! ( البته منظورم شما نبودین ...! کلی گفتم! )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اصلا دلم نمیخواست بحث به اینجا برسه! چون هم مخالف قوانین انجمن هست و هم اینکه ممکنه حرف هایی مطرح بشه که خوشایند نباشه ...!
از دوستان هم تقاضا میکنم به این بحث ادامه ندن، چون فکر کنم اینجا جاش نباشه!

از مدیران هم معذرت میخوام ...!

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا ابنجا بحث یه چیز چرندیه
حرف تو کله هیچ بنی بشری نمیره
انگار داری با دیوار حرف میزنی

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بابا ابنجا بحث یه چیز چرندیه
حرف تو کله هیچ بنی بشری نمیره
انگار داری با دیوار حرف میزنی
هیچکدوم عزیز ...! این ما هستیم که باید به اونا جواب بدیم!
من منکر مشکلات و بعضی از تضییع حق ها نیستم! حرفم واضح بود و نیازی به توضیح مجدد نمیبینم ...! شما یه بار دیگه پست قبلی من رو بخون، بنده شخصا به خیلی چیزها انتقاد دارم ولی نباید اعتقاداتمون رو خراب کنیم! دنیا ارزشش رو نداره ...!
گرچه پاسخگو بودن مسئولین در قبال مسائل و مشکلات یقینا حق همه هست و در این بحثی نیست!
ای وای راست میگه !
دقیقا الان انگار من با دیوار حرف میزنم !!
خوب میشه ربط این جواب و انتقاد به مسئولین رو با امام زمان و شهیدان روشن کنی؟
1436.gif

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
ای وای راست میگه !
دقیقا الان انگار من با دیوار حرف میزنم !!
خوب میشه ربط این جواب و انتقاد به مسئولین رو با امام زمان و شهیدان روشن کنی؟
1436.gif
شاهد جان من منکر خسارت های وارد به مردم نیستم! اتفاقا حرف من اینه که اینا اصلا ربطی به امام زمان و ... نداره!
برخی از مسئولین اشتباهاتی دارند و خسارت این اشتباه ها رو مردم باید تحمل کنند! پاسخگو هم مشخصه که کی باید باشه ...!
بابا چرا حرفا رو قاطی میکنین! :wacko: یعنی واقعا منظور من رو نمیگیری؟!!!

mtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر هم دین یا مذهب دیگه ای دارین، مشکلی نیست ولی حق توهین به مقدسات و عقاید دیگران رو نداری!

اگر واقعا مشکلی نیست پس سعی کنید فاشیسم را از ذهن و گفته هایتان بزدایید و جملاتی نظیر "ما هرچی داریم از برکت وجود آقا امام زمان (عج) و امام رضا (ع) و اهل بیت هست" را با احتیاط بیشتری به زبان آورید. یا لااقل در به کارگیری ضمایر عباراتتان دقت کنید و احیانا یک قیدی که نشان دهد آن "ما" شامل چه کسانی است بکار برید. نمیشود که آدم بیشتر افکار و گفتار و کردارش توهین به همه ی عالم به جز هم مسلکان خودش باشد و در مقابل حتی تحمل شنیدن یک نظر مخالف را هم نداشته باشد و سریع برچسب توهین به آن بزند.

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر واقعا مشکلی نیست پس سعی کنید فاشیسم را از ذهن و گفته هایتان بزدایید و جملاتی نظیر "ما هرچی داریم از برکت وجود آقا امام زمان (عج) و امام رضا (ع) و اهل بیت هست" را با احتیاط بیشتری به زبان آورید. یا لااقل در به کارگیری ضمایر عباراتتان دقت کنید و احیانا یک قیدی که نشان دهد آن "ما" شامل چه کسانی است بکار برید. نمیشود که آدم بیشتر افکار و گفتار و کردارش توهین به همه ی عالم به جز هم مسلکان خودش باشد و در مقابل حتی تحمل شنیدن یک نظر مخالف را هم نداشته باشد و سریع برچسب توهین به آن بزند.
تعیید میشه

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
این حرف من چه ربطی به فاشیسم داشت؟ :blink:
منظور بنده از " ما " در جمله ای که نقل کردید، مذهب شیعه هست! یعنی شما نظرتون غیر از اینه؟

ضمنا من به چه کسی یا فکری توهین کردم؟؟؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد جان من منکر خسارت های وارد به مردم نیستم! اتفاقا حرف من اینه که اینا اصلا ربطی به امام زمان و ... نداره!
برخی از مسئولین اشتباهاتی دارند و خسارت این اشتباه ها رو مردم باید تحمل کنند! پاسخگو هم مشخصه که کی باید باشه ...!
بابا چرا حرفا رو قاطی میکنین! :wacko: یعنی واقعا منظور من رو نمیگیری؟!!!
الان حسش نیست برم پستهای قبلت رو تو تاپیک ببینم که بفهمم چی گفتی !!
ولی موضعت رو مشخص کن ! چرا یهو زدی تو جاده خاکی پس؟

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
و اينجا بود كه تاپيك منحرف شد :wacko:

بالا