برگزیده های پرشین تولز

مرحله آخر مکس پین گیر کردم

mamal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک مدت مدیدی هست که تو مرحله آخر مکس پین 2 گیر کردم.اونجایی که ولادمیر اون بالاست و داره نارنجک میندازه رو سر مکس. یه نفر به ما بگه باید چکار کنیم این مرحله تموم شه ثواب داره!ا
:D :blush:

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
:D :D

عزيزم اون بالا سر ولد يه چيزايي هست شبيه چوب بودن نميدونم :rolleyes: شبيه محور بودن خلاصه بايد به اونا تير بزني تا بيفنتن رو سر ولد.البته ناكس جا خالي ميده و دوباره بايد به يه سري ديگه از همونا تير بزني تا دوباره بيفته پايين و ولد مجبور بشه خودشو نشون بده. و بايد بزني بكشيش.

have no fear ;) :lol:

mamal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ei_baba_bi_khial :
:D :D

عزيزم اون بالا سر ولد يه چيزايي هست شبيه چوب بودن نميدونم :rolleyes: شبيه محور بودن خلاصه بايد به اونا تير بزني تا بيفنتن رو سر ولد.البته ناكس جا خالي ميده و دوباره بايد به يه سري ديگه از همونا تير بزني تا دوباره بيفته پايين و ولد مجبور بشه خودشو نشون بده. و بايد بزني بكشيش.

have no fear ;) :lol:

استاد من این کارها رو کردم ولی این یارو افتاد پایین و زیرش هم یک صفحه آهنی هست که از این قسمت نمیشه کاریش کرد و از قسمت بالا هم که شما گفتین دیگه میله ای نمونده که بخوام بزنم تا بیفته رو سرش تا بکشمش.فقط چهار پنج تا میله اون بالا مونده که اون هم به سقف جوش خورده و هر چقدر که بهشون تیر زدم از جاشون تکون نخوردند.این ولد هم که خودش رو نشون نمیده تا بزنمش.اگه زحمتی نیست شما میتونی یک راهنمایی کاملتری بکنی ممنون میشم

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
چرا جونم هست يه چيزايي هست. :rolleyes:

چون خيلي وقت پيش بود يادم نيست چه جوري بودن ولي يه چيز ديگه اون وسط به سقف هست كه شبيه يه مخروط بود اگه اشتباه نكنم. بايد به اطرافش بزني تا بيفته.ميتوني زوم كني كه بهتر ببيني كه چيزي هست يا نه :) به هر چهار طرفش بايد كلي تير بزني تا بيفته

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
وقتي Vlad اون بالا هست بايد به هركدوم از اون محورها 3 بار شليك كني تا لولاي اونا خارج بشه.(البته 3 بار از يك جهت..يعني اگه از سمت ديگه بزني لولا دوباره ميره تو) اينكه مشخصه و بعد هر سه بار هر كدوم لولا ها در مياد.تا اينكه هر سه تا باز ميشه و ميفته پايين.
وقتي افتاد پايين ديگه خودش ديده ميشه (وقتي يكم اينور اونوز بري ديده ميشه )و بايد مستقيم خودش رو بزني كه خيلي زود هم ميميره در اين قسمت.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
حالا منم يه چيزي اضافه كنم اين كه اون چوبها كه ميله ها رو گيره كردند 8 تا هستند يك بارش كه ميگي زدي افتاده پايين حالا يك بار ديگه هم 4 تا گيره هست كه بايد بزني.بعد خودش رو مياد نشون ميده و ميكشيش.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آره اون گيره هاي سري دوم رو من يادم رفته بود (الان هم درست يادم نمياد!)

davideghbali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم یه سوال دارم.ینی اصن بخاطر این سوال بهم گفتن اینجا بچه هایی هستن که جوابتو میدن.واسه همون عضو شدم.
دوستان،من 14000تومن دادم و بازی مکس پین 3 خریدم . حالا بعد نصب و بالا اومدن مقدمات بازی یه صفحه باز میشه و میگه که اینترنت وصل نیس.اینترنت که متصل میشه ، میگه یه اکانت تو راک استار گیم و قسمت سوشال کلوب وا کن.بعد این کار میگه یه ایمیل حاوی گذرواژه برات فرستادیم،و وقتی به ایمیلم نیگا میکنم هیچ خبری نیس.ینی پیام اومده و لی حاوی هیچ نوع گذرواژه ای نیس.
توروخدا کمک کنید.دو ماهه 14000 تومنم شده خاکستر.خیلی میسوزم خداییش.دمتون گرم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شروین جون،منو میگی دمت گرم؟؟؟ :|
حاجی اگه با منی،به جا این کارا جوابمو بده.خداییش مانده ام سوزان سوزان :(

والا من خیلی وقت پیش مکس پینو بازی کردم یادم نیست الانم بهش دسترسی ندارم
ولی به هر حال یادم نمیاد به اکانت و اینترنت نیازی بوده باشه
احتمال خیلی زیاد میدم مشکل از کرک باشه
یا کرکتون خرابه
یا درست انجامش ندادید
یا آنتی ویروس یکی از فایل های کرک رو پاک کرده و شما متوجه نشدید

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
بچه ها کسی کرایسیس 3 رو تموم کرده؟ یه سوال داشتم

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
دمت گرم...
باید عکس بگیرم...یه مرحله گیر کردم داره دیوونم میکنه... یه غولیه که مثل ماره دوتا تیربار دوطرفشه یکیم بالای سرش....تویه یه میدونه که وسطش همین ماره هست...دوروبره میدون پنج..شیش تا از این تانکای کوچیک که باید هکشون کنی هست.. که وقتی هک میکنیشون یکم کار میکنن و چندتا تیر از ماره میخورن از کار میوفتن...و دوباره باید هکشون کرد...یدونه تانک هم تو میدون هست که تا چندتا تیر باهاش که میزنم ماره تیر میزنه و تانکه منفجر میشه... دوروبره میدون هم یه عالمه اسلحه لطف کردن گذاشتن!... (امیدوارم متوجه شده باشی کدوم مرحله رو میگم...خودم خندم میگیره از تشریح کردنم!!!) اما مشکل من.....هرچی تیر بهش میزنم هیچ مرگش نمیشه......موندم چیکار کنم...سه روزه به در و دیوار تیر میزنم میگم شاید فرجی بشه...اما انگار نه انگار...
اگه متوجه نشدی کدوم مرحله ست بگو تا یه عکس بزارم...

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
دمت گرم...
باید عکس بگیرم...یه مرحله گیر کردم داره دیوونم میکنه... یه غولیه که مثل ماره دوتا تیربار دوطرفشه یکیم بالای سرش....تویه یه میدونه که وسطش همین ماره هست...دوروبره میدون پنج..شیش تا از این تانکای کوچیک که باید هکشون کنی هست.. که وقتی هک میکنیشون یکم کار میکنن و چندتا تیر از ماره میخورن از کار میوفتن...و دوباره باید هکشون کرد...یدونه تانک هم تو میدون هست که تا چندتا تیر باهاش که میزنم ماره تیر میزنه و تانکه منفجر میشه... دوروبره میدون هم یه عالمه اسلحه لطف کردن گذاشتن!... (امیدوارم متوجه شده باشی کدوم مرحله رو میگم...خودم خندم میگیره از تشریح کردنم!!!) اما مشکل من.....هرچی تیر بهش میزنم هیچ مرگش نمیشه......موندم چیکار کنم...سه روزه به در و دیوار تیر میزنم میگم شاید فرجی بشه...اما انگار نه انگار...
اگه متوجه نشدی کدوم مرحله ست بگو تا یه عکس بزارم...
حالا تا دوستمون بخواد جواب بده من یه چیزایی یادم هست اگه کارت راه افتاد که خوشحال میشم.
اونجاش منم خیلی گیر کردم و کلی هم مُردم و خلاصه بدبختی بود. شما باید خیلی سریع عمل کنی و تند تند مکانت رو عوض کنی که یارو نتونه بزنت. بعدم نکته خیلی مهم اینه که از سلاح های سنگین و با تخریب بالا که همونجا فراوون ریخته استفاده کنی و بزنی مستقیم بهش. با سلاح های عادی نمیمیره... از قابلیت های نانوسوئیت خصوصا نامرئی شدن و قدرت هم خیلی باید استفاده کنی. سریع مکانت رو از اینور به اونور عوض کن و سلاح های خفن بردار چند دقیقه بکوب بزنش میمیره. سرعت عمل از همه چیز مهمتره.
ببخشید زیادتر یادم نیست یادمه خیلی سخت بود ولی نه دیگه در این حد که چندروز گیر کنی...

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
ممنون که جواب دادی...
باورت میشه ترینر رفتم دانلود کردم از بس دیوونم کرد...تا یه دقیقه با همه سلاحهای سبک و سنگین تموم جاهاش زدم...اما انگار نه انگار...اما چند دقیقشو امتحان نکردم.....میرم یه چند دقیقه ای بزنمش ببینم میمیره!!!
ممنون

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
ممنون که جواب دادی...
باورت میشه ترینر رفتم دانلود کردم از بس دیوونم کرد...تا یه دقیقه با همه سلاحهای سبک و سنگین تموم جاهاش زدم...اما انگار نه انگار...اما چند دقیقشو امتحان نکردم.....میرم یه چند دقیقه ای بزنمش ببینم میمیره!!!
ممنون
خواهش می کنم. دیگه همین قدر یادم بود ببخشید. یادمه دهن مارو سرویس کرد این و وقتی کشتمش یه نفس راحت کشیدم :D تا جایی که یادمه این چهار تا: سرعت عمل + قابلیت های نانوسوئیت + سلاح های سنگین + تحمل و حوصله زیاد (کشتنش خیلی وقت می خواد) خیلی مهم بودن.

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
بازم نشد....:( ده دیقه با اسلحه سنگین رو سرش گرفته بودم ولی انگار نه انگار.....
میشه بگی منظورت از سرعت عمل چیه؟ واسه اینه که خودم نمیرم؟... نه بابا مال این حرفا نیست منو بزنه.....ترینر رو هم واسه اینکه هیچ مرگش نمیشد و دیوونم کرده بود دانلود کرده بودم.....فقط تانک رو امتحان نکردم..چون تا چندتا بهش میزنم منو میزنه.. من تا حالا از ترینر استفاده نکردم...نمیشه این مرحله رو با کد یا ....چه میدونم ...با چیزی رد کنم؟

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
بازم نشد....:( ده دیقه با اسلحه سنگین رو سرش گرفته بودم ولی انگار نه انگار.....
میشه بگی منظورت از سرعت عمل چیه؟ واسه اینه که خودم نمیرم؟... نه بابا مال این حرفا نیست منو بزنه.....ترینر رو هم واسه اینکه هیچ مرگش نمیشد و دیوونم کرده بود دانلود کرده بودم.....فقط تانک رو امتحان نکردم..چون تا چندتا بهش میزنم منو میزنه.. من تا حالا از ترینر استفاده نکردم...نمیشه این مرحله رو با کد یا ....چه میدونم ...با چیزی رد کنم؟
ای بابا داداش کاش از همون اول عکس گذاشته بودی! :( من کلا با یه جا دیگه اشتباه گرفته بودم شرمنده! فکر کردم یه جا دیگه گیر کردی.
خب این که مرحله آخرش هست تا جایی که یادم میاد. والا نه این اینطوری نیست که به همه جاش ضربه بزنی و اثر کنه! متاسفانه زیاد یادم نیست ولی فکر کنم باید فقط به نقاط حساسش (همین چشماش که نارنجی رنگه) ضربه بزنی. هروقت همین نارنجی یا قرمز میشه ضربه پذیر هست و باید سریع بزنی. شما یه کاری کن، وقتی نارنجی میشه با تیرکمون بزن ببین واکنش نشون میده؟ اگه آره که همین کار رو ادامه بده با سلاح های خفن دیگه.
اون سرعت عمل که گفتم رو حساب اینکه فکر کردم یه جا دیگه گیر کردی گفتم داداش. ولی تو اینم خیلی مهمه هم برای اینکه خودت نمیری و هم اینکه وقتی چشمش نارنجی شد درجا بزنیش چون سریع ضربه پذیر بودنش از بین میره و باید دوباره صبر کنی تا نارنجی بشه. سخت هم هست اینجاش.

امتحان کن خبر بده...

بالا