برگزیده های پرشین تولز

مرحله آخر مکس پین گیر کردم

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
منم حدس زدم شما با یه جای دیگه اشتباه گرفتی....چشاش همش نارنجیه...ولی تو چشاش که میزنم واکنش نشون میده...کاش یادت میومد چجوری زدیش:(....اخه کاری نمونده که نکرده باشم...حتی صبر میکنم شلیک کنه بعد من همون لحظه شلیک میکنم به اسلحش..فکرمیکردم شاید تیراش رو خودش منفجر شه...حتی همه اون تیربارای کوچک رو هک میکردم..چون وقتی هک میکنی طرفش شلیک میکنن...تا یه ساعت این کارو به صورت چرخشی انجام میدادم ولی بازم انگار نه انگار...حالا اینبار با تیرکمون امتحان میکنم...

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
منم حدس زدم شما با یه جای دیگه اشتباه گرفتی....چشاش همش نارنجیه...ولی تو چشاش که میزنم واکنش نشون میده...کاش یادت میومد چجوری زدیش:(....اخه کاری نمونده که نکرده باشم...حتی صبر میکنم شلیک کنه بعد من همون لحظه شلیک میکنم به اسلحش..فکرمیکردم شاید تیراش رو خودش منفجر شه...حتی همه اون تیربارای کوچک رو هک میکردم..چون وقتی هک میکنی طرفش شلیک میکنن...تا یه ساعت این کارو به صورت چرخشی انجام میدادم ولی بازم انگار نه انگار...حالا اینبار با تیرکمون امتحان میکنم...
داداش یه چیزایی داره یادم میاد فکر کنم باید وقتی چنگگ هاش باز بود میزدی وسطشون با یا تیرکمون یا سلاح سنگین. اینو امتحان کن ببین.

rezaovo

Registered User
لایک‌ها
120
تو یوتیوب بزن

Crysis 3 final boss

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
داداش یه چیزایی داره یادم میاد فکر کنم باید وقتی چنگگ هاش باز بود میزدی وسطشون با یا تیرکمون یا سلاح سنگین. اینو امتحان کن ببین.
اینم امتحان کردم...ولی نزدیک 2...3 دیقه...بازم امتحان میکنم...فکرکنم همین که میگی باشه فقط نمیدونم به کدوم سلاح...چون چندتا سنگین رو امتحان کردم...فقط با تیرکمون امتحان نکردم...

rezaovo

Registered User
لایک‌ها
120
من از یوتیوب دانلود کردم . 25 دقیقه با کیفیت 320 در 180 حجمش شده 40 مگ . نه حسش هست آپلود کنم برات نه حسش هست توضیح بدم . :دی

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
به توصیه دوستمون رفتم یوتیوب......فکرکنم این مرحله تو کامبیوتر من مشکل داره...چون غوله یسره جشاش نارنجیه! اصلا خاموش نمیشه....روبازوهاش که اسلحش روشه باید بعضی وقتا نارنجی بشه.. که تو این اصلا اینجوری نیست...تویه بازیه دیگه یه بار همجین مشکلی برام بیش اومد که مجبور شدم مرحله رو از اول برم...اینم مجبورم از اول برم..نمیدونم والا...خودمم موندم...

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
من از یوتیوب دانلود کردم . 25 دقیقه با کیفیت 320 در 180 حجمش شده 40 مگ . نه حسش هست آپلود کنم برات نه حسش هست توضیح بدم . :دی

نه بابا...ممنون...همین که بهم کفتی و فهمیدم مشکل جیه ممنون...مثه دیوونه ها همش بهش تیر میزدم!!!

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
ممنون از همگی....کرک مشکل داشت....غوله اصلا قرمز نمیشد چشاشم یکسره شده بود!....4...5 روز الکی علافش شدیم...مثل اب خوردن زدمش...
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن..
با دانلود کرک دیگه مشکلم حل شد...این مشکل رو خیلیا داشتن...

بالا