منتخب بازارچه

مزایده آپلودسنتر upinja رتبه 4 گوگل آماده و حاضر

upir

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   0
درود
سایت آپلودسنتر upinja.com رتبه 4 گوگل در کلمه اپلود عکس و همچنین صفحه اول گوگل در کلمه آپلود به مناسبترین پیشنهاد واگذار میگردد

درامد : قصد درامد از این سایت رو نداشتم بنابراین برخلاف سایتهای دیگه هیچ تبلیغی داخلش قرار ندادم . بنابراین درامد رو خریدار خودش باید استارت بزنه و بازدید جذب کنه . با توجه به اینکه رتبه 4 گوگل هست امکان گرفتن تبلیغات و بک لینک بسیار فراهم هست . آوردن یه سایت آپلود به رتبه 4 گوگل رو اهل فن میدونن چقدر زمان و هزینه نیاز هست . بنابراین خریدار اماده تحویل میگیره چنین سایتی رو

قیمت پیشنهادی خودتون رو میتونید پیغام بزنید . اگر مورد مناسبی پیشنهاد شد واگذار میشه . اگر هم نه بعد از 7 روز ، کار درامد زایی و گذاشتن تبلیغات رو در سایت شروع میکنم و فروشش رو کلا کنسل میکنم

مرسی

upir

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   0
سلام ، لطفا قیمت پایه رو ارسال کنید
هزینه ماهیانه ؟
قیمت فقط 4 میلیون تومان . زیر قیمت بازار
دامنه+اسکریپت کامل قالب
سلام ، لطفا قیمت پایه رو ارسال کنید
هزینه ماهیانه ؟
زیر قیمت بازار فقط 4 میلیون
دامنه+اسکریپت قالب کامل
رتبه 4 و 5 در صفحه اول گوگل در کلمات بسیار پررقابت آپلود عکس و آپلود !

masoud137189

Registered User
امتیاز - 100%
17   0   0
توی سایت شما یارویی که میاد یه عکس رو اپلود می کنه تو سایت شما این عکس مگه تو سرور ساتی شما ذخیر ه نمیشه ؟ یه جایی رو اشغال نمی کنه؟
ورودی گوگل و مشخصات و هزینه رو هم بگید

PERSIANA IT

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
سلام مقدار فایل هایی که الان اپلود شده و ترافیک مصرفی به همراه ورودی ای پی روزانه رو برای من ارسال کنید ممنون

ali2829

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
با سلامدوست عزیز
اسکریپت سایتتون که همون کلیجا هستش
لطفا آمار سایت و اطلاعات سرور و هاست و هزینه هاشو به همراه قیمت آخرتون برام ارسال کنین.
پیشاپیش متشکرم.

بالا