برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش اچ دی مدیا پلیر وسترن WD HD Media Player

AGA

Registered User
لایک‌ها
11
مشاهده پیوست 171570

فروخته شد به کاربر begin_tech

سلام

همانطور که از عنوان مشخص هست این تایپیک برای فروش یک دستگاه اچ دی مدیا پلیر وسترن هست که به بالاترین قیمتی که دوستان پیشنهاد بدن فروخته میشه

این دستگاه طی مدتی که خریداری شده 10 بار هم روشن نشده و از لحاظ سلامت دستگاه خیالتون راحت باشه دوستان تهرانی میتونند بصورت حضوری و بعد از تست دستگاه اونو خریداری کنند

در ضمن قیمت نو این دستگاه بالای 200 هست

عکس از خود دستگاه:

مشاهده پیوست 171572

Last edited:

Exo-3

Registered User
لایک‌ها
24
سلام داداش
آقا به این مدیا پلیرها دی وی دی رام خارجی وصل میشه؟(مثلا یه فیلم بذاریم تو پلیر اکسترنال، وصل کنیم به مدیا پلیر)

AGA

Registered User
لایک‌ها
11
سلام داداش
آقا به این مدیا پلیرها دی وی دی رام خارجی وصل میشه؟(مثلا یه فیلم بذاریم تو پلیر اکسترنال، وصل کنیم به مدیا پلیر)
فكر نكنم جواب بده شما ميتونيد از دي وي دي إيميج بگيريد و أونو روي فلش يا هارد بريزيد و بعد با دستگاه پخش كنيد

AGA

Registered User
لایک‌ها
11
---------------UP--------------

begin_tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این مدل live معمولیه یا پلاس هستش ؟ دنبال همچین دستگاهی سرچ زده بودم به تاپیک شما رسیدم .من کاری به قیمت فعلی تو بازار ندارم چون این دستگاه نزدیک سه سالیه که تو بازاره ولی حرف شما مبنی بر تمیز بودن دستگاه سنده . توی تاپیک همسایه همین مدل رو با یکسال گارانتی 120 میده منتهی چون تو مشهده هم برام نمی صرفه و هم خرید از شهرستان به صورت غیر حضوری اصلا" محاله . با توجه به این که یخورده عجله دارم آخرین قیمت مد نظرتون رو بگید حالا یا تو پیغام خصوصی یا همین جا.

AGA

Registered User
لایک‌ها
11
آقا این مدل live معمولیه یا پلاس هستش ؟ دنبال همچین دستگاهی سرچ زده بودم به تاپیک شما رسیدم .من کاری به قیمت فعلی تو بازار ندارم چون این دستگاه نزدیک سه سالیه که تو بازاره ولی حرف شما مبنی بر تمیز بودن دستگاه سنده . توی تاپیک همسایه همین مدل رو با یکسال گارانتی 120 میده منتهی چون تو مشهده هم برام نمی صرفه و هم خرید از شهرستان به صورت غیر حضوری اصلا" محاله . با توجه به این که یخورده عجله دارم آخرین قیمت مد نظرتون رو بگید حالا یا تو پیغام خصوصی یا همین جا.

این دستگاه مدل live هست که میتونید این دستگاه رو با pc یا لپ تاپ شبکه کنید
قیمت پایه رو هم من 110 قرار میدم اگر تهران باشید میتونیم دستگاه رو حضوری و بعد از تست تقدیمتون کنم

بالا