برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش سیستم کلیکی ادزسنتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام خدمت همه
فکر کنم بدونید قبلا بنده مدیر ادزسنتر بودم از طریق همین پرشین تولز سایت رو برای فروش گذاشتم و سایت به مدیر جدید واگذر شد.
الان مدیر جدید راهی سربازیه و یقینا نمیتونه سیستم رو استفاده ای ازش بکنه و قصد فروش سایت رو دارند و از اونجایی که درگیر کارای سربازی هستند از من خواستند که براشون این تاپیک رو بزنم و سایت براشون بفروشم.
خب بریم سر اصل مطلب :rolleyes: :
سایت حدودا داره یک ساله میشه دیگه :D سایت بیش از 600تا عضو داره . سیستم سایت صبا پی اچ پی که اون زمان ها خودم یک سری از مشکلات سیستم رو هزینه کردم و رفع شد و مدیر جدید هم چون خودشون وارد بودن ریزکاری ها هم برطرف کردند تا اونجا که در جریان هستم. سایت 4تا قالب داره که یکیشون از همه قشنگ تره :D خودم اولا کار دادم برام طراحی کردن.
اون زمان که سایت دست بنده بود مشکل مصرف بیش از حد منابع سرور رو داشت که به لطف مدیر جدید این مشکل رفع شده.
اکر میخواید اعتبار سیستم رو بدونید بهترین روش اینه که به تاپیک بررسی سیستم های کلیکی 89 برید.
دامینی که سایت باهاش بالا میاد Www.adscenter24.com دامین آی ار هم ثبت شده اما پنل این آی ار رو ندارم. درواقع دامین آی آر ماله خودمه که من همینطوری میدمش به کسی سایت رو خریداری کنه.:D
هر کمکی هم که از دست من بر بیاد برای سایت انجام میدم. چون واقعا سایت رو دوستش دارم و اگه فروشگاه داشتم هنوز مطمینا دوباره خودم ادامه میدادم:) ( جون خودم جدی میگم:D)
قیمت پایه هم 350هزار تومان. اگه در جریان باشید من سایت رو 400تومان واگذار کردم. پس قیمت ایشون عالیه و پایینتر پیشنهاد ندین.
کسی هم که سیستم رو میخره باید قول بده خوب ادامه بده :D:rolleyes::happy:

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
بازم بيا بالا

دوستان باهاتون راه ميام
الان هم سايت تعطيل كردم كه هزينه نداشته باشه

.:EMPERATOR:.

Registered User
لایک‌ها
1