برگزیده های پرشین تولز

@@@@@@@@@ مزایده فروش Samsung Galaxy Note 4 - 4G با 20 روز کارکرد - مشابه اکبند @@@@@@@@@

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192
با سلام

گوشی Samsung Galaxy Note 4 مدل N910C که مجهز به پشتیبانی از 4G هست برای فروش موجود است.

گوشی به رنگ مشکی هست با حافظه داخلی 32 گیگ و رم اجرایی 3 گیگ.تک سیم دارای 4G-LTE.گوشی گارانتی 18 ماهه همراه سرویس هست که 17 ماه مونده.

همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه گوشی 20 روز هست که خریداری شده و جمعا 10 روز هم روشن نبوده.متعلق به یکی از دوستان هست که به عنوان هدیه برای همسرش خریداری کرده و متاسفانه به دلیل پسند نشدن ابعاد گوشی داره میفروشتش.از این رو این مهم به اینجانب واگذار شده.
گوشی با اک هیچ فرقی نداره.از همون ابتدا گلس اصلی روی صفحه نصب شده و یه گارد ایفیس هم خریداری شده و گوشی داخل گارد بوده.البته گارد و گلس به عنوان هدیه تقدیم خریدار محترم خواهد شد.هندزفری و شارژر هم شاید حدود 5 بار استفاده شده.سری های قلم ، اچار تعویض، جعبه و دفترچه های فابریک و ... هم مثل روز اول موجوده.گوشی طبق استعلام اینجانب از سایت سامسونگ اورجینال ساخت ویتنام بوده و حدود 3 ماه از تاریخ تولیدش در کارخانه میگذره(به شرط تست).پس خیالتون از کارکرد واقعی گوشی راحت باشه.البته گارانتی باقی مانده گویای همه چیز هست.

اما قیمت:
قیمت فروش پایه: 1250
گام مزایده:10
فروش فوری: 1300

پایان مزایده ساعت 12 ساعت پس از اخرین پیشنهاد بیشتر از قیمت پایه.
البته حق فروشنده در واگذاری گوشی قبل از پایان مزایده به قیمت دلخواه محفوظه.

با توجه به وضعیت گوشی و قیمت اکبند کاملا منصفانه قیمت گذاشتم(قیمت حدود 60 تومانی گلس و گارد بماند).پس حضراتی که قصد خرید با سود غیر متعارف دارند لطفا به جاهایی که ارزانتر سراغ دارند مراجعه کنند و وقت من و دیگر دوستان رو نگیرند.متشکرم.

دوست من پول نقد میخواد برای گوشی اما من خودم به یه کوشی دو سیم کارت در حد لنوو K3 Note یا ژیاومی Redmi Note 2 یا Redmi Note 3 یا sony C4 که دارای صفخه نمایش 5.5 اینچی فول اچ دی باشه نیاز دارم.پس اگر گوشی ای در این سطح باشه معاوضه میکنم و خودم باقی مبلغ رو به دوستم پرداخت خواهم کرد.

فروش در تهران به صورت حضوری و برای شهرهای دیگه با پست پیشتاز انجام میشه.در ضمن هزینه پستی هم به عهده خریدار محترم خواهد بود.

برای رعایت قوانین 24 ساعت هم مهلت تست از زمان تحویل به خریدار محترم اعطا خواهد شد.
اینم عکسهای گوشی که نشان از شباهت واقعی گوشی با گوشی اکبند دارند:

Last edited:

hmdfkr

Registered User
لایک‌ها
197
درود دوست عزیز
با نکسوس ۶ تمیز ۳۲گیگ تعویض دارید؟

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
بااس فایو سفید سری اچ؟

hmt51370

Registered User
لایک‌ها
6
آقا 1300 مال تو پیام خصوصی شماره دادم برات تماس بگیر تمومش کنیم عجله دارم می خوام کادو بخرم برا کسی

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192
آقا 1300 مال تو پیام خصوصی شماره دادم برات تماس بگیر تمومش کنیم عجله دارم می خوام کادو بخرم برا کسی

شرمنده همونطور که تو پست اول نوشتم ماموریت بودم و دسترسی به نت نداشتم.الان تهران هستم.براتون پ خ فرستادم.تماس بگیرید برای هماهنگی.در ضمن 2 نفر دیگر هم فوری میخوان.چون شما در تاپیک اعلام کردید الویت با شماست.

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192
خب این دوست خریدار نما پی از سر کار گذاشتن اینجانب با بهانه اینکه فکر کردن گوشی دو سیم کارت هست از خرید سر باز زدن.خب انشاال یه گوشی دو سیم کارت پیدا کنن و دیگران رو سر کار نگذارند.;)

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192
فروش کماکان با شرایط مزایده از سر گرفته میشود.

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
سلام
شرمنده اینا خش هست یا تلالو نوره ؟

اگه خش نباشه من پایه هستم
البته جسارت نباشه گوشی تازه هست ، قصد بدی نداشتم
با تشکر فراوان

بالا