برگزیده های پرشین تولز

مسابقه پيش بيني نتايج ليگ هفتم برتر ايران

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
با تشکر ویژه از ساسان عزیز که به بهترین شکل ممکن مسابقه رو به پایان رسوندند

در مورد جایزه همه من کمتر از پراید نمی خوام :lol: تو اون تایپک فرزاد خان که پراید نداد حداقل شما یه پراید بده :D

سلام حامد جان :)

ارادتمندم رفیق ، آقا دربست در خدمتیم :D ، پراید ها هم همه آمادس فقط به امیر خان هم گفتم همه از دم آبی متالیکه !! الان هم که جو ، جو قرمزه شما هم که ماشین آبی سوار شو نیستسد ! :p :D

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام حامد جان :)

ارادتمندم رفیق ، آقا دربست در خدمتیم :D ، پراید ها هم همه آمادس فقط به امیر خان هم گفتم همه از دم آبی متالیکه !! الان هم که جو ، جو قرمزه شما هم که ماشین آبی سوار شو نیستسد ! :p :D

مگه چند تا پراید می خواهی بدی ؟ :blink:

مشکلی نیست یه نمایندگی سایپا کنار خونه ما هست می رم رنگشو عوض می کنم :lol:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
من نتیجه بازی رو درست حدس زدم فکر کنم همین یکی 100 امتیاز داشت :D

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
به همه دوستان به شدت تبریک عرض میکنم
یه تشکر ویژه هم میکنم از دست عزیزمون ساسان عزیز که به خوبی هر چه تمام تر این مسابقه رو اداره کردن .....شمردن این همه امتیاز تو این هفته ها کار بسیار بزرگیه!!!
پ.ن 1 : چر انقدر اواتور خلیلی زیاد شده ؟؟ ادم قاطی میکنه!!!!!
پ.ن2 : بار دیگه تبریک میگم قهرمانی پرسپولیس رو

در ضمن این تاپیک یکی از بهترین تاپیک هایی بود که تاحالا تو پیتی دیده بودم ........... ایشالله که سالها ادامه پیدا کنه

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
به همه دوستان به شدت تبریک عرض میکنم
یه تشکر ویژه هم میکنم از دست عزیزمون ساسان عزیز که به خوبی هر چه تمام تر این مسابقه رو اداره کردن .....شمردن این همه امتیاز تو این هفته ها کار بسیار بزرگیه!!!
پ.ن 1 : چر انقدر اواتور خلیلی زیاد شده ؟؟ ادم قاطی میکنه!!!!!
پ.ن2 : بار دیگه تبریک میگم قهرمانی پرسپولیس رو

در ضمن این تاپیک یکی از بهترین تاپیک هایی بود که تاحالا تو پیتی دیده بودم ........... ایشالله که سالها ادامه پیدا کنه

رضا جان ممنون از ابراز لطفتون .
بودن دوستاني مثل شما و دوستان خوبي كه هر كدام طرفدار يك تيم بودند باعث انرژي مضاعفي براي محاسبه امتيازات اين مسابقه شد. از ابراز لطفت نسبت به تاپيك هم خيلي خيلي ممنونم.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت همه دوستان

بالاخره ليگ هفتم هم به پايان رسيد و الان وقتيه كه بد نيست نگاهي هر چند كوتاه به تاپيك داشته باشيم :

تعداد شركت كنندگان: 46 نفر ( كساني كه حتي يك هفته هم پيش بيني كردند در نظر گرفته شده اند)

تعداد كل پستها ( تا الان ) : 1147 پست

تعداد صفحات تاپيك ( تا الان ) : 77 صفحه

اولين پست تاپيك : سه شنبه 23 مرداد 1386

آخرين پست تاپيك ( تا الان ) : يكشنبه 29 ارديبهشت 1387

بيشترين حضور: sasan s - HAMED_PT - SoheilStar - f@rzad با حضور در تمامي هفته ها (34 هفته) و در رتبه دوم هم reza_badkonaki با 33 حضور

بيشترين امتياز كسب شده در يك هفته : sasan s با 23 امتياز ، illusion با 22 امتياز ، Dash Ashki با 21 امتياز

كمترين امتياز كسب شده در يك هفته : mehrdad201 - f@rzad - سراب با 0 امتياز

نفرات اول تا سوم نيم فصل اول :

sasan s .............................. 163

reza_badkonaki .............................. 161

mehrdad201 .............................. 152

نفرات اول تا سوم نيم فصل دوم :

HAMED_PT ..............................163

sasan s.............................154

f@rzad ............................152

نفرات اول تا سوم نهايي :

sasan s .............................. 317

HAMED_PT ..............................285

f@rzad .............................. 279

استنتاج رياضي از امتيازات نشان مي دهد كه براي قهرماني كسب 9.33 امتياز در هفته كفايت مي كند .

اگر دوستان موارد ديگري در خصوص آمار مسابقه داشتند محبت كنند اعلام كنند.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دراينجا لازم مي بينم از تمامي دوستاني كه وقت گذاشتند و تنور اين مسابقه رو گرم نگه داشتند تشكر كنم. از تمامي دوستاني كه با هر تفكر و ديدگاهي ، با هر علاقمندي در اين مسابقه شركت كردند . از دوستاني كه از اول در تاپيك حضور پيدا كردند و از پيشكسوتان تاپيك هستند ، دوستاني مثل حامد ، سهيل ، فرزاد ، رضا بادكنكي ، مهرداد ،داش اشكي ، رضا بالاك ، محسن و........
دوستاني كه در ميانه راه به ما ملحق شدند و تا آخر با ما ماندند ، دوستاني مثل سپاهان ،آشيموتو ، سراب ، ايلوشن ، هندي و .......
دوستاني كه واقعا با اخلاق بودند و نفس دوستي ها در اين تاپيك براشون خيلي بيشتر از رقابت اهميت داشت ، سلركو ،گيبا ايران ،فريبا ، افسانه ، رضا و........
دوستي كه در ابتداي راه اندازي تاپيك زحمت محاسبه امتيازات رو مي كشيد ، ماتريكس عزيز و همه كساني كه الان حافظه ام ياري نمي كنه ولي هميشه در يادم خواهند بود .
در پايان از حامد خان مدير محترم تالار ورزش هم براي مهم كردن اين تاپيك و قبول زحمت براي به روز كردن تاپيك امتيازات بي نهايت متشكرم و آرزو مي كنم همه دوستان هميشه شاد ، پيروز و سربلند باشند .
اميدوارم در دوره بعدي هم يكي از دوستان زحمت ايجاد تاپيكي اينچنيني و حتما بهتر از اين را بكشند تا من هم به عنوان يك شركت كننده در اون تاپيك اگر عمري بود به اميد خدا شركت كنم . باز هم براي همه دوستان آرزوي بهروزي و سلامت دارم . يا حق

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
دراينجا لازم مي بينم از تمامي دوستاني كه وقت گذاشتند و تنور اين مسابقه رو گرم نگه داشتند تشكر كنم. از تمامي دوستاني كه با هر تفكر و ديدگاهي ، با هر علاقمندي در اين مسابقه شركت كردند . از دوستاني كه از اول در تاپيك حضور پيدا كردند و از پيشكسوتان تاپيك هستند ، دوستاني مثل حامد ، سهيل ، فرزاد ، رضا بادكنكي ، مهرداد ،داش اشكي ، رضا بالاك ، محسن و........
دوستاني كه در ميانه راه به ما ملحق شدند و تا آخر با ما ماندند ، دوستاني مثل سپاهان ،آشيموتو ، سراب ، ايلوشن ، هندي و .......
دوستاني كه واقعا با اخلاق بودند و نفس دوستي ها در اين تاپيك براشون خيلي بيشتر از رقابت اهميت داشت ، سلركو ،گيبا ايران ،فريبا ، افسانه ، رضا و........
دوستي كه در ابتداي راه اندازي تاپيك زحمت محاسبه امتيازات رو مي كشيد ، ماتريكس عزيز و همه كساني كه الان حافظه ام ياري نمي كنه ولي هميشه در يادم خواهند بود .
در پايان از حامد خان مدير محترم تالار ورزش هم براي مهم كردن اين تاپيك و قبول زحمت براي به روز كردن تاپيك امتيازات بي نهايت متشكرم و آرزو مي كنم همه دوستان هميشه شاد ، پيروز و سربلند باشند .
اميدوارم در دوره بعدي هم يكي از دوستان زحمت ايجاد تاپيكي اينچنيني و حتما بهتر از اين را بكشند تا من هم به عنوان يك شركت كننده در اون تاپيك اگر عمري بود به اميد خدا شركت كنم . باز هم براي همه دوستان آرزوي بهروزي و سلامت دارم . يا حق

سلام

ساسان جان ؟ .... به کجا چنین شتابان ؟!
آقا مگه من میذارم ؟! :p من تازه گرم شدم !! تازه بهم پیشنهاد دادن وضع هوا رو هم واسه تلوزیون پیش بینی کنم !! :D
این تاپیک به نام خودته و گردوندنش هم کار خودته :)
واسه سال بعد ایشالله اگه عمری بود هم اسپانسر میذاریم واسه جایزه ، هم از بچه ها میخوایم داوطلبی بعضی هفته ها رو حساب کنن
آقا اولین اسپانسر سال بعد هم خودم :)

خلاصه از این تاپیک نمیتونی جیم بزنی ! :p

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه دوستای خوبم

اول از همه قهرمانی پرسپولیس را به تمام دوستان قرمز تبریکـــــــ میگم و همچنین به قهرمانان اینجا ساسان خان و آقا حامد و فرزاد جان. امیدوارم که همه جا قهرمان باشید :D

و باز هم خسته نباشید خدمت ساسان عزیز که این همه وقتشون را صرف پایدار موندن این تاپیک کرده و میکنند.

قرار ما 15 مرداد با فصل جدید لیگ برتر :D

پیروز باشید

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
ساسان جان آدرست رو بفرست برام میخوام بیام خوتنون :D

reza_ballack

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام خدمت دوستان خوبم .

اول از همه از شما به خاطر این همه خاطره تشکر میکنم . انصافا این تاپیک با وجود فیل تر شدن سایت باعث شده بود هیچ وقت اینجا رو از یاد نبرم . به خاطر همه چیز ممنون . از همه دوستان که افتخار آشنایی باهاشون نصیبم شد هم متشکرم که منو توی جمع خودشون پذیرفتند .

از همین الان منتظر فصل بعد هستم و انشالله اون موقع نظم و ترتیب رو از اول رعایت میکنم تا بزنم تو گوش قهرمانی !
خودمم که هفته آخر رو گند زدم و توی سه تا نیومدم .

و در آخر از ساسان عزیز که زحمت همه چیز دراینجا گردن ایشون بود صمیمانه تشکر و سپاسگذاری میکنم و امیدوارم همیشه و در همه مراحل زندگیشون موفقیت و سلامتی توی مشتشون باشه .

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
ساسان جان دمت گرم ... تاپيك خيلي عالي بودي . من به عنوان يك تماشاگر هميشه ناظر ؤ شاهد موفقيت اين تاپيك و نظم برگزاري اون بودم و مي خوام به دو علت بهت تبريك بگم : 1- عالي برگزار كردن اين مسابقه تا انتها و 2- قهرماني خودت ! :p

ايشالا از سال ديگه منم پايه شركت هستم . از حالا هم تو و ديگر دوستان مثل حامد و فرزاد رو تهديد مي كنم كه :

حسابي حواستون جمع باشه كه از ليگ آينده پلنگ سرخ هم مياد ! :cool: ( آخه شير به اندازه يه تيم داشتيم ) :lol:

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
سلام

ما که قسمت نبود نیم فصل دوم در خدمت باشیم (بسوز پدر علم و تحصیل)

هر چند تا وقتی بحضور داشتم جزو صدر نشینان بودیم

به هر حال قهرمانی دوستان رو تبریک میگم

از زحمات دوستان به خصوص ساسان عزیز هم تشکر میکنم

و هم چنین ماتریکس عزیز که هفته های ابتدایی لیگ زحمت محاسبه امتیاز ها رو میکشید

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام مجدد به همه دوستان
چند وقتي نبودم ، براي همين الان پاسخ ابراز محبتهاي شما رو مي دم.

سلام

ساسان جان ؟ .... به کجا چنین شتابان ؟!
آقا مگه من میذارم ؟! :p من تازه گرم شدم !! تازه بهم پیشنهاد دادن وضع هوا رو هم واسه تلوزیون پیش بینی کنم !! :D
این تاپیک به نام خودته و گردوندنش هم کار خودته :)
واسه سال بعد ایشالله اگه عمری بود هم اسپانسر میذاریم واسه جایزه ، هم از بچه ها میخوایم داوطلبی بعضی هفته ها رو حساب کنن
آقا اولین اسپانسر سال بعد هم خودم :)

خلاصه از این تاپیک نمیتونی جیم بزنی ! :p

مامخلص شما هم هستيم داش فرزاد . قبول كن كه چرخوندن و محاسبه چنين تاپيكهايي مشكله . چشم اگر فرصتش بود سعي مي كنم در خدمت دوستان باشم.

با سلام خدمت همه دوستای خوبم

اول از همه قهرمانی پرسپولیس را به تمام دوستان قرمز تبریکـــــــ میگم و همچنین به قهرمانان اینجا ساسان خان و آقا حامد و فرزاد جان. امیدوارم که همه جا قهرمان باشید :D

و باز هم خسته نباشید خدمت ساسان عزیز که این همه وقتشون را صرف پایدار موندن این تاپیک کرده و میکنند.

قرار ما 15 مرداد با فصل جدید لیگ برتر :D

پیروز باشید

سپاهان جان ممنونم . ازت واقعا ممنون كه در اين مسابقه شركت كردي

ساسان جان آدرست رو بفرست برام میخوام بیام خوتنون :D

محسن جان در خدمت هستيم . اگه موضوع جديه بگو در پي ام آدرس بدم . :)

با سلام خدمت دوستان خوبم .

اول از همه از شما به خاطر این همه خاطره تشکر میکنم . انصافا این تاپیک با وجود فیل تر شدن سایت باعث شده بود هیچ وقت اینجا رو از یاد نبرم . به خاطر همه چیز ممنون . از همه دوستان که افتخار آشنایی باهاشون نصیبم شد هم متشکرم که منو توی جمع خودشون پذیرفتند .

از همین الان منتظر فصل بعد هستم و انشالله اون موقع نظم و ترتیب رو از اول رعایت میکنم تا بزنم تو گوش قهرمانی !
خودمم که هفته آخر رو گند زدم و توی سه تا نیومدم .

و در آخر از ساسان عزیز که زحمت همه چیز دراینجا گردن ایشون بود صمیمانه تشکر و سپاسگذاری میکنم و امیدوارم همیشه و در همه مراحل زندگیشون موفقیت و سلامتی توی مشتشون باشه .

رضا جان منتظر قهرماني شما در ليگ بعدي هستم. ازت واقعا ممنونم كه در اين مسابقه شركت كردي

ساسان جان دمت گرم ... تاپيك خيلي عالي بودي . من به عنوان يك تماشاگر هميشه ناظر ؤ شاهد موفقيت اين تاپيك و نظم برگزاري اون بودم و مي خوام به دو علت بهت تبريك بگم : 1- عالي برگزار كردن اين مسابقه تا انتها و 2- قهرماني خودت ! :p

ايشالا از سال ديگه منم پايه شركت هستم . از حالا هم تو و ديگر دوستان مثل حامد و فرزاد رو تهديد مي كنم كه :

حسابي حواستون جمع باشه كه از ليگ آينده پلنگ سرخ هم مياد ! :cool: ( آخه شير به اندازه يه تيم داشتيم ) :lol:

ممنون اميرخان عزيز . انشاءاله دوره بعدي به عنوان يك شركت كننده بيشتر در خدمت تو دوست عزيزم هستم .
پ.ن: فصل ديگه ما هم صاعقه آبي داريم هم پلنگ سرخ :lol:

سلام

ما که قسمت نبود نیم فصل دوم در خدمت باشیم (بسوز پدر علم و تحصیل)

هر چند تا وقتی بحضور داشتم جزو صدر نشینان بودیم

به هر حال قهرمانی دوستان رو تبریک میگم

از زحمات دوستان به خصوص ساسان عزیز هم تشکر میکنم

و هم چنین ماتریکس عزیز که هفته های ابتدایی لیگ زحمت محاسبه امتیاز ها رو میکشید

گيبا جان ممنون از حضورت انشاءاله دوره بعدي كامل در خدمتت هستيم.

در آخر اينكه به زودي با تاپيك پيش بيني جام ملتهاي اروپا 2008 كه به پيشنهاد فرزاد عزيز ايجاد خواهم كرد در خدمت دوستان خواهم بود.

بالا