برگزیده های پرشین تولز

مشاهده اين سايت به افراد زير 18سال وبالاگ18سال توصيه ميشود.

Fashistt!!!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا اگه يكي شامل اين دو گروه نبود چي؟
بره ببينه يا نه؟
!!!!!!!!!!!!!!!!

DonAmir

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Fashistt!!! :
حالا اگه يكي شامل اين دو گروه نبود چي؟
بره ببينه يا نه؟
!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا ايندفعه رو کاري نداريم ولي از اين به بعد همين دوگروهي که گفتم ;)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من كه خيلي وقته وبلاگتو ديد ميزنم.ولي هيچ كدوم از اين دو گروه رو شامل نميشم.

DonAmir

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از $aeed :
من كه خيلي وقته وبلاگتو ديد ميزنم.ولي هيچ كدوم از اين دو گروه رو شامل نميشم.
شما لطف دارين , فعلآ ایراد نداره خود 18 ساله ها هم بیاین ;-) - راستي آدرس بلاگت رو به من ميدي اون آخرش r هست یا چیز دیگه...؟؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خيلي پر محتواست ! ولي خيلي سنگينه ! ( از نظر طراحي )

DonAmir

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از شايان :
خيلي پر محتواست ! ولي خيلي سنگينه ! ( از نظر طراحي )

مرسي - لطف داري - بستگي داره كي ديده باشي - آخه من مرتب قالب عوض مي كنم :blush:

mostarah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطلب هاي جالبي داره. ولي خيلي پرته!!! يعني اتحاد موضوع نداره. معلوم نيست هدفت چيه. طراحي صفحه هم به نظر من خيلي اشكال داره. يكي اينكه سنگينه. يكي هم اينكه شما بايد همه ي بينندگان رو در نظر بگيريد. يعني من كه رزولوشن تصويرم 1024×768 هست نميتونم همه ي پهناي صفحه رو ببينم. واي به حال كسي كه فقط ميتونه با 800×600 كار كنه! :eek: رنگ صفحه هم بهتره كه روشن باشه. زمينه ي تيره براي سايت هايي هست كه نوشته كم دارن. كسي كه بخواد اين همه نوشته رو بخونه با اين رنگ خسته ميشه.
اميدوارم بدت نيومده باشه. اينها روگفتم كه وبلاگت بهتر بشه. نه اين كه ناراحتت كنم. اگر كسي به من هم از اين توصيه ها بكنه خيلي خوشحال ميشم. ;)

DonAmir

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostarah :
مطلب هاي جالبي داره. ولي خيلي پرته!!! يعني اتحاد موضوع نداره. معلوم نيست هدفت چيه. طراحي صفحه هم به نظر من خيلي اشكال داره. يكي اينكه سنگينه. يكي هم اينكه شما بايد همه ي بينندگان رو در نظر بگيريد. يعني من كه رزولوشن تصويرم 1024×768 هست نميتونم همه ي پهناي صفحه رو ببينم. واي به حال كسي كه فقط ميتونه با 800×600 كار كنه! :eek: رنگ صفحه هم بهتره كه روشن باشه. زمينه ي تيره براي سايت هايي هست كه نوشته كم دارن. كسي كه بخواد اين همه نوشته رو بخونه با اين رنگ خسته ميشه.
اميدوارم بدت نيومده باشه. اينها روگفتم كه وبلاگت بهتر بشه. نه اين كه ناراحتت كنم. اگر كسي به من هم از اين توصيه ها بكنه خيلي خوشحال ميشم. ;)
مچكرم از اينكه به بلاگم سر زدي و اينكه نظرت هم گفتي , در مورد اتحاد موضوع هم موافقم اصلآ این چیزیه که من دنبالش هستم , یعنی نمی خوام تو نوشتن خودم را محدود کنم و می خوام از هر موضوعی بنویسم هدف هم رلضی کردن مخاطبه . طراحی صفحه هم بله حق با شماست و ایراداتی داره , علت اصلي سنگينيه صفحه هم اينه كه من چون ياداشت زياد مي نويسم مجبورم در هر صفحه 20 ياداشت داشته باشم .
در مورد رزولوشن هم با توجه به آمار بازديدكنندگان تصميم گرفتم چون قالب بازديدككندگان از 1024×768 يا بالاتر استفاده مي كنند .
باز هم مچكرم از نظراتت

بالا