برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
شدن که میشه خورد ، اما این موضوع عوارض خودش رو هم داره در پی
مثل امکان بالارفتن اوره هست
فیله مگه چقدر پیه داره عوارض چیه؟ باعث نقرس میشه؟ یا عوارض دیگری هم داره؟ من دو هفته هر روز 400 گرم فیله خوردم الان یک کیلو اضافه کردم البته برای همه این روش توصیه نمیشه
زورم هم با افزایش وزن بیشتر شدم مثلا دو هفته پیش سر شونه رو هر طرف میله هالتر 17.5 میزاشتم اما الان هر طرف 20 میزارم یعنی جمعا 40 کیلو وزنه روری میله میزارم برای سر شونه از جلو جلو بازوم هم هر طرف 30 کیلو وزنه روی میله میزار که قبلا خیلی سخت میزدم الان راحت تر میزنم پرس پا از 180 رسوندم به 220 اما زانوهام آسیب دیده دیگه نمیتونم تو باشگاه اکثرا پروتین وی میخورن اما من دودل هستم بخرم یا نه از عوارض میترسم داروخانه مارک اپتیموم اینجا داره تو کیسه قرمز 2.2 کیلویی هست متاسفانه خیلی ها رو دیدم با وزن زیاد و کبد چرب و احتمالا آنزیم های بالا کبدی بدون آزمایش از این مکمل ها میخورن به منم خیلی پیشنهاد میدن

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان ایا کاهش وزن کم فشار بدون تمرین با وزنه بازم باعث افتادگی و چین چروک پوست شکم میشه ؟
ینی درواقع حتما باید درکنار چربی سوزی تمرینات با وزنه هم داشته باشیم ؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
فیله مگه چقدر پیه داره عوارض چیه؟ باعث نقرس میشه؟ یا عوارض دیگری هم داره؟ من دو هفته هر روز 400 گرم فیله خوردم الان یک کیلو اضافه کردم البته برای همه این روش توصیه نمیشه
زورم هم با افزایش وزن بیشتر شدم مثلا دو هفته پیش سر شونه رو هر طرف میله هالتر 17.5 میزاشتم اما الان هر طرف 20 میزارم یعنی جمعا 40 کیلو وزنه روری میله میزارم برای سر شونه از جلو جلو بازوم هم هر طرف 30 کیلو وزنه روی میله میزار که قبلا خیلی سخت میزدم الان راحت تر میزنم پرس پا از 180 رسوندم به 220 اما زانوهام آسیب دیده دیگه نمیتونم تو باشگاه اکثرا پروتین وی میخورن اما من دودل هستم بخرم یا نه از عوارض میترسم داروخانه مارک اپتیموم اینجا داره تو کیسه قرمز 2.2 کیلویی هست متاسفانه خیلی ها رو دیدم با وزن زیاد و کبد چرب و احتمالا آنزیم های بالا کبدی بدون آزمایش از این مکمل ها میخورن به منم خیلی پیشنهاد میدن
زیاده روی در مصرف هر چیزی باعث بروز مشکلاتی میشه ، که تنها آب از این قضیه مستثناست .
بدون شک مصرف کافی پروتیین از طریق غذا توصیه میشه و بهترین انتخاب هم هست ، اما مصرف مکمل هم در زمان مناسب و به مقدار کافی باید انجام شود.
اگر مکمل اصلی باشه باعث بروز مشکلاتی مثل کبد چرب نمیشه ، کبد چرب به خاطر دلایل دیگه است . نگران نباشید و مکمل سالم هم مصرف کنید

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
زیاده روی در مصرف هر چیزی باعث بروز مشکلاتی میشه ، که تنها آب از این قضیه مستثناست .
بدون شک مصرف کافی پروتیین از طریق غذا توصیه میشه و بهترین انتخاب هم هست ، اما مصرف مکمل هم در زمان مناسب و به مقدار کافی باید انجام شود.
اگر مکمل اصلی باشه باعث بروز مشکلاتی مثل کبد چرب نمیشه ، کبد چرب به خاطر دلایل دیگه است . نگران نباشید و مکمل سالم هم مصرف کنید
[
وی اپتیموم گلد استاندارد تو داروخانه محل ما داره اما تو قوطی نیست تو یه کیسه قرمز بنظرت خوبه اصل چرا تو قوطی نمیریزن

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
[
وی اپتیموم گلد استاندارد تو داروخانه محل ما داره اما تو قوطی نیست تو یه کیسه قرمز بنظرت خوبه اصل چرا تو قوطی نمیریزن

وی اپتیموم 2.2 کیلویی کیسه ای هم هست و هیچ مشکلی نداره ، دست داروخونه یا شرکت وارد کننده نیست که به چه شکل بسته بندی بشه ، خود شرکت اپتیموم به این شکل بسته بندی می کنه و مشکلی هم ندارن

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
وی اپتیموم 2.2 کیلویی کیسه ای هم هست و هیچ مشکلی نداره ، دست داروخونه یا شرکت وارد کننده نیست که به چه شکل بسته بندی بشه ، خود شرکت اپتیموم به این شکل بسته بندی می کنه و مشکلی هم ندارن
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟

اگر بسته بندی رو از جای تعبیه شده و مناسب باز کرده باشید ، خودش زیپ پلاستیکی داره و می تونید ببندیدش.
با دید مثبت مصرف کنید و به خودتون چیزی القا نکنید ، همین مکمل ها رو از فوتبالیست تا بدنساز می خورند وهمه سلبم و سرحالند و مشکلی هم ندارن.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

تبلیغات و معرفی کانال های فروش مکمل ممنوع میباشد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان اگر بخوام بجای " ۳۰ دقیقه تردمیل با سرعت ۵/۵ و شیب ۵ " از دوچرخه ثابت استفاده کنم باید با چه سرعت و شدتی رکاب بزنم؟
بعد کلا آیا دوچرخه ثابت تو چربی سوزی میتونه گزینه مناسبی در مقایسه با تردمیل باشه؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان اگر بخوام بجای " ۳۰ دقیقه تردمیل با سرعت ۵/۵ و شیب ۵ " از دوچرخه ثابت استفاده کنم باید با چه سرعت و شدتی رکاب بزنم؟
بعد کلا آیا دوچرخه ثابت تو چربی سوزی میتونه گزینه مناسبی در مقایسه با تردمیل باشه؟

دوچرخه ثابت بهتره !
تردمیل یکسری عوارض داره که می تونید سرچ و مطالعه کنید
اما در مورد دوچرخه سعی کنید به صورت هرمی کار کنید
یعنی 5 دقیقه اول دور سبک - 10 الی 20 دقیقه دور متوسط - 5 دقیقه پایانی دور سبک

دور سنگین رو پیشنهاد نمی کنم ممکنه باعث آسیب دیدگی در زانو بشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
نمیدونم چرا زورم نسبت به خودم و همینطور دیگران (نسبت به وزنشون) خیلی کمتره!
قد 190
وزن 80
پرس سینه : ماکیزمم 70
جلو بازو لاری : ماکزیمم هر طرف 10
کتف اسمیت : هر طزف 10
آمپول نوربین رو هر دو هفته میزنم..
مولتی ویتامین مولتی دیلی رو هم 10 روزی هست روی یکی میخورم..
خوابم هم خوب و کافیه..12 میخوابم و 10 صبح بیدار میشم..
تغذیه م هم سیب زمینی و عدس و لوبیا و نان جو خوب میخورم.. دیگه نمیدونم برای تغذیه چه چیزی رو از قلم انداختنم؟!!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
قد 190
وزن 80
تغذیه م هم سیب زمینی و عدس و لوبیا و نان جو خوب میخورم.. دیگه نمیدونم برای تغذیه چه چیزی رو از قلم انداختنم؟!!

اگر بدنسازی رو تازه شروع کردی که کاملا طبیعیه چون ذخایر گلیکوژنی یکم زمان میبره تا بالانس بشه
همچنین زمان میبره تا شما بتونید منابع نیتروژنی کافی به دست آورده و ذخیر کنید در ضمن باید از تحلیل رفتن منابع هم جلوگیری کنید ( از طریق ویتامین C که یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان )
توصیه می کنم مصرف کته رو روزانه کنید مثلا روزی 18 الی 20 قاشق ( جهت دریافت آرژنین برای تبدیل به نیتریک اکسید )

کمی زمان میبره کاملا طبیعیه باید بدن عادت کنه - ماهیچه ها آماده بشن
سیستم تنفسی هم خیلی مهمه که توصیه می کنم در هفته های اول دوچرخه ثابت یا تردمیل 3 بار در هفته داشته باشید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
اگر بدنسازی رو تازه شروع کردی که کاملا طبیعیه چون ذخایر گلیکوژنی یکم زمان میبره تا بالانس بشه
همچنین زمان میبره تا شما بتونید منابع نیتروژنی کافی به دست آورده و ذخیر کنید در ضمن باید از تحلیل رفتن منابع هم جلوگیری کنید ( از طریق ویتامین C که یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان )
توصیه می کنم مصرف کته رو روزانه کنید مثلا روزی 18 الی 20 قاشق ( جهت دریافت آرژنین برای تبدیل به نیتریک اکسید )

کمی زمان میبره کاملا طبیعیه باید بدن عادت کنه - ماهیچه ها آماده بشن
سیستم تنفسی هم خیلی مهمه که توصیه می کنم در هفته های اول دوچرخه ثابت یا تردمیل 3 بار در هفته داشته باشید
ممنون از راهنماییتون..
باشگاه رو کم و بیش 6-5 سالی هست نا منظم میرم..
آخرین بار 5-4 ماه پیش بود که بعد از 6 ماه تمرین یک ضرب کنارش گذشاته بودم و الان حدود 40 روزی میشه دوباره شروع کردم.
این مشکل همیشگی منه و حتی توی اوج روزای ورزشی هم این مشکلو داشتم..
بدنم هم استعداد لاغری داره.. و حدود 6 سال پیش با همین قد 64 کیلو بودم..
پ ن : منظورتون از کته برنج کته بود..درسته؟

Last edited by a moderator:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ممنون از راهنماییتون..
باشگاه رو کم و بیش 6-5 سالی هست نا منظم میرم..
آخرین بار 5-4 ماه پیش بود که بعد از 6 ماه تمرین یک ضرب کنارش گذشاته بودم و الان حدود 40 روزی میشه دوباره شروع کردم.
این مشکل همیشگی منه و حتی توی اوج روزای ورزشی هم این مشکلو داشتم..
بدنم هم استعداد لاغری داره.. و حدود 6 سال پیش با همین قد 64 کیلو بودم..
پ ن : منظورتون از کته برنج کته بود..درسته؟

خواهش می کنم
پس احتمالا ژنتیک اکتومرف هستید
بله برنجی که آبکش نباشه
نوروبیون رو هم سعی کنید بیشتر از 6 بار مصرف نکنید
معمولا هم هفته ای یکبار میزنن و در مجموع در 6 هفته مصرفش به اتمام میرسه

مصرف غذاهای دارای کلسیم هم می تونه بهتون کمک کنه

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
قد 190
وزن 80
داداش این هایی که نوشتی خیلی هم خوبه چرا احساس میکنی که کمه ؟
جلو بازو لاری هر طرف 10 خیلی عالیه انتظار داری چند بری؟ والا قهرمان بدنسازی میمومد تو باشگاه ما تمرین میکرد 10 میزد ....
تو فکر وزنه زدن نباش چون حتی توی بالاترین سطوخ مسابقات بدنسازی نمیان توان وزنه زدن رو بسنجن بلکه شکل و تفکیک و حجم عضله مهمه
با این حال برای اینکه زورت زیاد بشه (هرچند که لازم نداری) باید کراتین مصرف کنی مکانیستم اثرش رو بخون .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
خواهش می کنم
پس احتمالا ژنتیک اکتومرف هستید
بله برنجی که آبکش نباشه
نوروبیون رو هم سعی کنید بیشتر از 6 بار مصرف نکنید
معمولا هم هفته ای یکبار میزنن و در مجموع در 6 هفته مصرفش به اتمام میرسه

مصرف غذاهای دارای کلسیم هم می تونه بهتون کمک کنه
دقیقا...
الان که عکسا رو سرچ میکنم می بینم از همین تیپ هستم!
خیلی ممنون..
حالا دیگه میدونم دقیق تر راجب یه چیزی سرچ کنم..
داداش این هایی که نوشتی خیلی هم خوبه چرا احساس میکنی که کمه ؟
جلو بازو لاری هر طرف 10 خیلی عالیه انتظار داری چند بری؟ والا قهرمان بدنسازی میمومد تو باشگاه ما تمرین میکرد 10 میزد ....
تو فکر وزنه زدن نباش چون حتی توی بالاترین سطوخ مسابقات بدنسازی نمیان توان وزنه زدن رو بسنجن بلکه شکل و تفکیک و حجم عضله مهمه
با این حال برای اینکه زورت زیاد بشه (هرچند که لازم نداری) باید کراتین مصرف کنی مکانیستم اثرش رو بخون .
بابا طرف نصف ماست میاد هر طرف 15 میذاره..چه کتف اسمیت..یه لاری..
اونوقت ما با این قد درازمون.. میریم اینقدر ضعیف میزنیم..ناراحتی داره..
حسادت یا کسر شان نیست..
چون بقول دوستمون باشگاه زیبایی اندام میریم..نه پاور لیفتینگ..ولی خب آدم تعجب میکنه از این همه اختلاف قدرت!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دقیقا...
الان که عکسا رو سرچ میکنم می بینم از همین تیپ هستم!
خیلی ممنون..
حالا دیگه میدونم دقیق تر راجب یه چیزی سرچ کنم..

بابا طرف نصف ماست میاد هر طرف 15 میذاره..چه کتف اسمیت..یه لاری..
اونوقت ما با این قد درازمون.. میریم اینقدر ضعیف میزنیم..ناراحتی داره..
حسادت یا کسر شان نیست..
چون بقول دوستمون باشگاه زیبایی اندام میریم..نه پاور لیفتینگ..ولی خب آدم تعجب میکنه از این همه اختلاف قدرت!

البته شما نمیدونید اون شخص از چی استفاده می کنه
بدنسازی به این نیست که ببینید نصف شماست یا 2 برابر شماست !
امروزه حتی بچه های 15 ساله در باشگاه ها مثل نقل و نبات دیانابول می خورن و وزنه های سنگین میزنن و زبونشونم نیم متره
ولی عدم توجه به عوارض جبران پذیر و ناپذیر بلاخره کار دستشون میده

البته این یکی از دلایلی بود که عرض کردم دلایل دیگه هم داره

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان خوردن روزانه مولتی ویتامین برای یه بدنساز واقعا نیازه ؟
آخه یکی از آشناهامون که پزشکه میگفت خوردن مولتی ویتامین تو سنین جوونی مساوی هست با کمبود ویتامین تو سنین پیری . چون تو این حالت بدن اصطلاحا تنبل میشه و ویتامینای مورد نیاز خودشو نمیسازه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,230
دوستان خوردن روزانه مولتی ویتامین برای یه بدنساز واقعا نیازه ؟
آخه یکی از آشناهامون که پزشکه میگفت خوردن مولتی ویتامین تو سنین جوونی مساوی هست با کمبود ویتامین تو سنین پیری . چون تو این حالت بدن اصطلاحا تنبل میشه و ویتامینای مورد نیاز خودشو نمیسازه
معمولا دوره یی مصرف میشه..
کمتر کسی مصرف همیشگی داره..

بالا