برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
خواهش میکنم
مسابقه =زدن از کارو زندگی +تمرینات فشرده+خرج سرسام اور مکمل و دارو +بازی با سلامتی

و در اخرحتی اگه قهرمانم بشی هیچی نصیبت نمیشه یعنی نه مالی نه معنوی اوناییم میبینی براشون گرفته خیلی تعداشون زیاد نیست نهایت شغلتم میشه باشگاه داری !
گذزیم بزنیم به تیک تاک:فک نکن اون برندس یه کاپ داشت فقط براش میونه بدن درد باشگاش:D
اره درست میگی
البته بیشتر قهرمانا از قبل وضع مالی بسیار خوبی داشتن

تیک تاک رو خوب اومدی:D:general601:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردید
من هر فردی رو دیدم که از استرویید استفاده کرده بود از عارضه ای شکایت نداشت(شاید در بلند مدت عوارضش گریبانگیر بشه )
البته بیشتر شرکت کنندگان حتی رشته ی فیزیک هم استفاده میکنن اما با دز کمتر
البته من حرفه ای نیستم اما خیلی دوست دارم بدونم (برای آینده)نحوه ی مصرف و کنترل عوارضش چطور هست چون شانس افرادی که بدون دارو تو مسابقات شرکت میکنندخیلی پایینه
اگه لطف کنید درباره ی فوایدش هم توضیح بدید ممنون میشم

خواهش می کنم

این کتاب رو خریداری یا دانلود کن خیلی به دردت می خوره
این داروها عوارض خیلی زیادی دارند اینها فقط بخشیشون هست ! خیلی از عوارض ناشناخته هستند ! بله عوارض وخیمش اکثرا در دراز مدت نمایان میشه ! ممکنه هم بهت بگن هر کی بهت گفته مصرف نکن دلیلش این باشه که جلوی پیشرفت تو رو بگیره ( کسانی که اعتیاد دارند دوست دارند بقیه رو هم مثل خودشون کنند )
نمیدونم چند سالته ولی تا تحقیق کامل نکردی سراغ این مسائل نرو

نصیحت برادرانم اینه که مصرف نکن و از فکرش هر جوری که می تونی خارج شو و نهایتا با همون مکمل پیش برو
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پندگیر خواه ملال

%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81-%D8%AF%D9%88%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF.jpg

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
خواهش می کنم

این کتاب رو خریداری یا دانلود کن خیلی به دردت می خوره
این داروها عوارض خیلی زیادی دارند اینها فقط بخشیشون هست ! خیلی از عوارض ناشناخته هستند ! بله عوارض وخیمش اکثرا در دراز مدت نمایان میشه ! ممکنه هم بهت بگن هر کی بهت گفته مصرف نکن دلیلش این باشه که جلوی پیشرفت تو رو بگیره ( کسانی که اعتیاد دارند دوست دارند بقیه رو هم مثل خودشون کنند )
نمیدونم چند سالته ولی تا تحقیق کامل نکردی سراغ این مسائل نرو

نصیحت برادرانم اینه که مصرف نکن و از فکرش هر جوری که می تونی خارج شو و نهایتا با همون مکمل پیش برو
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پندگیر خواه ملال

%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81-%D8%AF%D9%88%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF.jpg
بسیار ممنونم:)
سپاس از راهنمایی دلسوزانه ی شما:general601::)
حتما راجبش بیشتر فکر و تحقیق میکنم

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان در حرکت شنا رفتن (روی زمین) حتما در هنگام بالا آمدن باید آرنج دست ها کاملا صاف بشه؟؟ یا همین که نیم تنه بدن صرفا بالا و پایین بشه و از زمین دور بشه کافیه؟؟

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
دوستان در حرکت شنا رفتن (روی زمین) حتما در هنگام بالا آمدن باید آرنج دست ها کاملا صاف بشه؟؟ یا همین که نیم تنه بدن صرفا بالا و پایین بشه و از زمین دور بشه کافیه؟؟

نه نباید ارنج در بالای حرکت صاف یا قفل بشه ممکنه اسیب بزنه

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
نه نباید ارنج در بالای حرکت صاف یا قفل بشه ممکنه اسیب بزنه
پس تا همون نیمه که آرنج باز میشه و بدن از زمین تا حدودی بالا میاد کافیه؟؟؟
چون زمانی که آرنج کاملا صاف میشه و بدن کامل بالا میاد، تعداد حرکات خیلی کمتر و سخت تر میشه

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
پس تا همون نیمه که آرنج باز میشه و بدن از زمین تا حدودی بالا میاد کافیه؟؟؟
چون زمانی که آرنج کاملا صاف میشه و بدن کامل بالا میاد، تعداد حرکات خیلی کمتر و سخت تر میشه

تا قبل از قفل شدن ارنج باید بالا اومد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

در هنگامی که بدن رو به سمت بالا می کشید آرنج صاف نشه همین ( کمی خم باشه کافیه )
در اکثر حرکات بدنسازی باید به این موضوع دقت داشته باشید البته این موضوع برای زانو در حرکات پا هم صدق می کنه ( مثل پرس پا و ... )

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درود
دوستان شیک کردن گلوتامین و پروتیین وی و bcaa با شیر مشکلی داره؟
شیر با ارژنین مصرف نشه بهتره؟
سپاس

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
سلام دوستان
بنده قد 178
وزن 115
دور مچ 20 ( استخوان بندی درشت )
میخوام به صورت جدی لاغر و عضله سازی کنم
چند سال پیش یک مدت بدنسازی کار کردم و خوب هم وزن کم کردم ولی یکی اینکه موهام شروع به ریزش کرد و یکی دیگه هم اینکه چربی هام مونده بود !!!!
یعنی لاغر شده بودم ولی عضله ای نداشتم به طور مثال سینه های من نسبت به بدنم خیلی بزرگه و چربی زیاد داره یعنی خیلی ها شمکون گنده هست و زده بیرون بنده شکم خیلی گنده ای ندارم ولی سینه هام خیلی بزرگه و زده بیرون حالا اون مدت که وزنم کاهش داده بودم باز هم سینه هام بزرگ و چربی دار بودو کوچیک نشده بود
بعد اون هم یکی دوبار بدنسازی رو چند ماه انجام دادم ولی همیشه بعد ماه سوم بدنم کوبیده میشه یعینی هیچ قدرتی ندارم که برم باشگاه

توی کل این مدت مخصوصاً بار اول که خیلی خوب لاغر کرده بودم هیچ مکملی استفاده نکردم

ممنون میشم راهنماییم کنید ، بنده مقداری هم کبدم چربه البته دکتر گفت خیلی کم باید رعایت کنی

Last edited:

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
سلام دوستان
بنده قد 178
وزن 115
چند سال پیش یک مدت بدنسازی کار کردم و خوب هم وزن کم کردم ولی یکی اینکه موهام شروع به ریزش کرد و یکی دیگه هم اینکه چربی هام مونده بود !!!!
یعنی لاغر شده بودم ولی عضله ای نداشتم به طور مثال سینه های من نسبت به بدنم خیلی بزرگه و چربی زیاد داره یعنی خیلی ها شمکون گنده هست و زده بیرون بنده شکم خیلی گنده ای ندارم ولی سینه هام خیلی بزرگه و زده بیرون حالا اون مدت که وزنم کاهش داده بودم باز هم سینه هام بزرگ و چربی دار بودو کوچیک نشده بود
بعد اون هم یکی دوبار بدنسازی رو چند ماه انجام دادم ولی همیشه بعد ماه سوم بدنم کوبیده میشه یعینی هیچ قدرتی ندارم که برم باشگاه

توی کل این مدت مخصوصاً بار اول که خیلی خوب لاغر کرده بودم هیچ مکملی استفاده نکردم

ممنون میشم راهنماییم کنید ، بنده مقداری هم کبدم چربه البته دکتر گفت خیلی کم باید رعایت کنی

سلام دوست عزیز
بنده یه سری نکات رو میگم خدمتتون

ببنید کاهش وزن و افزایش عضله باهم امکان پذیر نیست چون رژیمشون باهم فرق داره شما نهایتا کاری میتونید انجام بدید در هنگام چربی سوزی نرخ ریزش عضله رو پایین بیارید که اولا باید رژیمتون استاندارد باشه دوما استفاده از مکمل های پروتینی و bcaa و...

مورد بعدی اینه که چربی سوزی موضعی نداریم که مثلا شما کاری کنی چربی های شکم اول اب بشه یا سینه اب بشه این از این

راحل اصولی به این صورته که افرادی که وزنشون خیلی بالاست کاهش وزن اهسته پیوسته باشه مثلا هفته ای نیم تا یک کیلو اما به مدت طولانی تا طرف به وزن مطولبش برسه بعد شروع میکنه عظله ساختن
این کار دلایل زیادی داره که مجال گفتنش نیست سربسته میگم 1- تطبیق پوست-اسان تر بودن **** -عدم فشار زیاد و رها کردن تمرینات -کاهش عضله سوزی- تثبیت وزن و اشتها

بعضی ها **** های سخت میگیرن سرماه بیخیال میشن روز از نو

مورد بعدی زمانه
یعنی شما وقتیتمرینات/ **** / استراحت /مکمل وتمام مواردراصولی رعایت کردی با این حالم زمان زیادی میخواد تا به هدفت برسی با شیش ماه یک سال مشکل حل نمیشه
این موارد که عرض کردم اصولش هست حالا راهای من دراوردی زیادیم هست که میگن بیا 3 ماهه فلانت میکنیم اما شما باور نکن
موفق باشی

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود
دوستان شیک کردن گلوتامین و پروتیین وی و bcaa با شیر مشکلی داره؟
شیر با ارژنین مصرف نشه بهتره؟
سپاس

درود عزیزم
شیر رو به خاطر کازئین با پروتئین مصرف می کنند که سرعت جذب رو بالاتر ببره اینکار رو معمولا در دورات کات برای اینکه عضلات سریعتر تغذیه بشن انجام میدید
خب اینایی که شما نام بردید شاخه های آمینو اسیدی هستند هر چند علت اصرار بر مصرفتون با شیر رو متوجه نمیشم !
هر یک فنجان شیر حدود 0.2 گرم آرژنین داره ! من ندیدم کسی با آرژنین خالی شیر مصرف کنه یعنی مرسوم نیست ولی فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه
توضیحات غیر علمی هم در اینترنت وجود داره مثل متن این سایت !!!! تشخیص صحیح و غیر صحیح بودنش با شما هر چند توضیحات اولیه درسته ولی جهت افزایش وزنش کمی خنده دار بود بابت 200 کالری : http://fitnessmagazine.ir/fitness/whey-protein-shake-milk-water/

گلوتامین رو با آب سرد میل کنید

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
بنده قد 178
وزن 115

درود
اینجوری نمیشه تشخیص داد که ژنتیک بدنتون چی هست ممکنه مزومرف یا آندومرف باشید
ریزش مو دلایل مختلفی داره که توضیح مفصل راجبش چند بار دادم در صفحات جستوجو و مطالعه کنید
در مورد چربی ها ! برخی از چربی ها در نواحی خاصی به سختی آب میشن ( یک پیشنهاد کاملا علمی : سعی کنید چند بار در ماه روزه بگیرید در آب کردن این مدل چربی هایی که عرض کردم خیلی مفید و معجزه می کنه در ضمن به درد کبد چربتون هم می خوره و مهم تر از همه ثواب هم میبرید )
مصرف مایعات در هنگام مصرف غذا کلا باید قطع بشه ( تا 20 الی 30 دقیقه بعد از غذا نوشیدنی میل نفرمائید )
در مورد سینتون باید عکسش رو ببینم تا بتونم نظر بدم ممکنه ژنتیکی کمی ژنیکوماستی داشته باشید بازم میگم باید ببینم
علت ضعف شما عدم برنامه ریزی مناسب - تخلیه منابع نیتروژنی یا عدم تامین منابع - عدم ریکاوری - کمبود ذخایر گلیکوژن و ...

بیشتر سعی کردم علل رو توضیح بدم تا اینکه راهنمایی بکنم ! دوستان می تونن به خوبی شما رو راهنمایی کنند

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226
با سلام و ارادت..
شنیدم بدن بعضی ها بعد از چند سال مسطحلک میشه و تاندون ها و مفاصل شخص به صدا دادن میوفتن.. برای جلوگیری از این عارضه چه مواردی توصیه میشه؟

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
با سلام و ارادت..
شنیدم بدن بعضی ها بعد از چند سال مسطحلک میشه و تاندون ها و مفاصل شخص به صدا دادن میوفتن.. برای جلوگیری از این عارضه چه مواردی توصیه میشه؟

سلام نیما جان
همچین چیزی نشنیدم
در واقع برعکسه این موضوعیه که گفتید با قوی شدن عضلات و تاندون ها فشار روی مفاصل کمتر میشه این در صورتی که طرف حرکاتو صحیح و اصولی انجام بده
فشار زیاد انجام غیر اصولی مشکل ایجاد میکنه

البته برای سلامت مفصل باید ویتامین مواد معدنی مورد نیازش وهمچنین اب کافی بهش رسوند !
اگه کسی مشکل مفصل داره به جز موارد بالا مالیدن روغن های مخصوص تاثیر خوبی داره

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
با سلام و ارادت..

درود

با توجه به پرسشتون تنها در مورد پیشگیری مینویسم

زیاد دیدم افرادی که این مشکل براشون پیش اومده حتی در ورزشکاران حرفه ای البته نه اینکه روال طبیعی باشه بلکه اشتباه در انجام حرکات - عدم استراحت کافی در میان دوره های تمرینی - گرم نکردن اصولی و فشار شدید این مشکلات رو خصوصا در پا و سرشانه ایجاد میکنه که نوع دوم شایع تر و بیشتر به چشم میاد
درد شانه در فرد ورشکاری که به ورزش بدنسازی مشغوله ممکنه علل متفاوتی داشته باشه . آسیب مفصل آکرومیوکلاویکولر، پارگی روتاتورکاف، التهاب تاندون دوسر بازویی، آسیب لابروم و ... میتونه موجب بروز درد شانه در یک بدنساز بشه
نکته خوبی اشاره کردی که معمولا بدنسازا اصلا علمی بهش نمیپردازن و اکثرا مشکلشون رو سعی می کنند نهایتا با گلوکوزامین برطرف کنند. 100 البته مکمل گلوکوزامین برای آرتروزی ها هم فوایدی داره
  • دردهای مرتبط با آرتروز را کاهش میدهد
  • عملکرد بیمارانی که درد بالایی در زانو یا باسن خود دارند را بهبود می بخشد
  • سفتی را کاهش می دهد
  • التهاب مفاصل را کاهش می دهد
  • بعد از سه ماه مصرف و قطع آن، تسکین مداومی برای بیمار تامین می کند

توصیه می کنم همیشه روزهایی که تمرین سرشانه یا پا دارید در منزل و در باشگاه چند دقیقه خوب گرم کنید

اما در مورد اینکه ورزشکاران قدرتی و غیر قدرتی از استروئیدها و یا مکمل هایی استفاده می کنند که احتباس آب و املاح رو بالا میبره تفکر کمی متفاوت تر میشه
فکر می کنیم به خاطر اینکه اطراف مفاصل پر میشه پس آسیب کمتر میشه ولی باید دقت داشته باشید که در عوض شما بالانس آب و الکترولیت بدن رو کلا برهم میزنید و آسیب جدی به کلیه ها میرسونید

برخی هم در بدنسازی از کورتون مثل قرص های پردنیزولون برای چاق شدن و یه تعداد برای کاهش درد از آمپول دگزامتازون استفاده می کنند! که باید به حالشون واقعا تاسف خورد
متاسفانه حتی پزشکان هم که از این داروها در جای خود استفاده میکنن با عوارض زیادش مشکل دارن
از عوارضش در آینده میشه به پوکی شدید استخوان، افزایش فشار خون، سیاه شدن سر استخوان ران و ضعف شدید سیستم دفاع ایمنی اشاره کرد

Last edited:

designeru.ir

Registered User
لایک‌ها
80
حذفش کن این متن رو قبول دارم حرف شما ککل نمی خواهم متن باشه

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
من امکان استفاده از یک باشگاه بدنسازی را دارم. منتهی مربی ندارم. هدف: کم کردن وزن - سوزاندن چربی اضافه - و کمی سفت شدن عضلات
الان 4 ماهه تقریبا هفته ای 3 بار و هر جلسه 30 دقیقه دوچرخه ثابت و 30 دقیقه وزنه سبک کار کردم.
اما چون بدون برنامه بودم نتیجه خوبی نداشتم.
وزن: 150 پوند و قد 161 سانتی متر
ممنون میشم کسی یه برنامه خوب بهم بده.:)
سلام
یه برنامه سبک برا تو دارم اما زمان میبره باید صبور باشی
اما اول از همه بدون با داشتن 68 کیلو وزن چاق نیستی ،این وزن نرمال یه غیر ورزشکاره
صبح که از خواب بلند میشی سعی کن شنا بری ناشتا و به 20 عدد در 30 ثانیه برسون دلیلش بعد می گم
صبحانه مقوی مثل عسل با خرما،شیر با خرما اما قبل سیری دست بکش از غذا،7 دانه مویز هر صبح
نهار هر چی می خوری فقط خودتو پر نکن،بعد ناهار اگر خواستی دراز بکش پای چپ روی پای راست
شب بعد غذا یه لقمه پنیر بخور،نیم ساعت قبل و یک ساعت بعد شام تمرین کن
تمرین با بارفیکس ، شنا،نشستن و ایستادن شروع کن بعد وزنه بزن
یادت باشه کل بدنسازی و تمرین،گرم کردن باید 40 دقیقه طول بکشه
وزنه هات سبک با 2 ست و تعداد بالا شروع کن
روی خودت فشار نیار تو یه ورزشکار معمولی هستی.
سعی کن شنا ،بارفیکس،ذراز نشست، بیشتر انجام بدی،وقتی شنا میری به بالای سرت نگاه کن ، بدن هم در یه راستا نگه دار.
یه چیز دیگه در طول روز موقع راه رفتن سعی کن شکمت رو سفت نگه داری
اینجوری بدنت مثل بروس مربع شگل قشنگ میشه و کلی خواص دیگه داره که خواستی بهت می گم.

H4D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تو شش ماه میشه شکمو خوش فرم گرد؟
من میخوام در عرض ۶ ماه ۱۰ کیاو وزن کم کنم.برنامه پیشنهادی چیه؟ممنون

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
تو شش ماه میشه شکمو خوش فرم گرد؟
من میخوام در عرض ۶ ماه ۱۰ کیاو وزن کم کنم.برنامه پیشنهادی چیه؟ممنون
سلام
این برنامه رو اگر رعایت کنی 3 ماه تا 4 ماه به استایل مدل خودت می رسی
شکم سفت می شه ،اگر وعده ها کمتر از 3 تا باشه لاغرعضلانی میشی، اگر بیشتر باشه گوشتی عضلانی میشی
منظورم استایل کم حجم و پر حجمه ، شما 3 وعده رو بخور،سعی کن یک کم به برنامه بالا که نوشتم عمل کنی
من با همین برنامه برای این که سریع تر ضربه بزنم از 75 شدم 55،اما عضلانی با 1% چربی
غذاتو کم نکن برنامه بالا که نوشتم انجام بده
موفق باشی

• Like
Reactions: H4D
بالا