برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست عزیز من جسارتی نکردم الان دقیقا یکسال هست بطور مداوم میرم ورزش بدنسازی رو انجام میدم راحت بهتون بگم یکی از سخت ترین و پر خرج ترین ورزشها هستش
ولی کل صحبتم اینه کسی که میره بدنسازی و این رشته رو دنبال میکنه و حالا بعد 3 سال به یک بدن خوبی میرسه حق مربیگری نداره چون سواد و علمش رو نداره
مربی تو باشگاهی که من میرفتم بود که بدن زیبایی هم داشت به دو تا از شاگردای تازه کارش گفته بود انسولین تزریق کنید شما به این ادم میگی پهلوان شهر؟
این سایتی هم که من معرفی کردم و نهایت تلاشم رو میکنم حتی شده به یک نفر هم بشناسونم 4 قسمت داره که شما خودتون تعیین میکنید چه امکاناتی در اختیارتون بزاره که مکمل رو هم نه من نه شما تو بدنسازی اصلا نمیتونیم منکرش بشیم این سایت و مربیای این سایت از جمله جناب بابازاده و جهرمی فقط نوع مکمل رو طبق نیاز بدنتون معرفی میکنن و اینکه شما از کی بگیری و چه برندی به خودتون بستگی داره

انسولین که کلا منسوخ شده است حتی برای حرفه ای ها و ماده جدید و بسیار کم عارضه تری جایگزین شده
پهلوانی شامل اخلاق هم میشه ××× وقتی اخلاق نباشه پس پهلوانی هم نیست !!
اما برای معرفی مرکز مشاوره و ... باید از طریق پیام خصوصی اقدام کنید ×× تبلیغات ممنوعه ××

Last edited:

take

Registered User
لایک‌ها
100
انسولین که کلا منسوخ شده است حتی برای حرفه ای ها و ماده جدید و بسیار کم عارضه تری جایگزین شده
پهلوانی شامل اخلاق هم میشه ××× وقتی اخلاق نباشه پس پهلوانی هم نیست !!
اما برای معرفی مرکز مشاوره و ... باید از طریق پیام خصوصی اقدام کنید ×× تبلیغات ممنوعه ××
دوست عزیز یک مورد انسولین بود موارد زیادی دیدم که جای بحثش اینجا نیست
اگر دقت کنید تو پست قبل دوستان دیگه ای ادرس سایت هم دادن من ادرس هم ندادم طبیعتا تبلیغی هم نکردم

juve man

Registered User
لایک‌ها
72
سلام ، وقت بخیر دوستان عزیز ، میخواستم حدود قیمت 2 مجصولی که لینکشون میذارم بفرمایین
و اینکه من تهران هستم ، بخوام مکمل اصلی تهیه کنم یه جایی رو معرفی میفرمایین

http://biotechnutrition.ir/products/vitamins-and-minerals/ALA/default.htmala_rgb_web_20150324150959.png

و دومی هم :
image_skuTL1360002_largeImage_X_450_white.jpg

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود

در مورد قیمتشون اطلاعی ندارم ! در مورد فروشنده و آدرس شاپ هم که در انجمن عنوان کردنش ممنوعه ! جز اینکه دوستان در پیام خصوصی معرفی کنند ولی به صورت کلی سعی کنید مکمل ها رو از بنادر تهیه کنید ! ( بندر دیلم - بندر گناوه و ... )
محصولات Twinlab خیلی وقته ندیدم ولی Biotech یه زمانی آشغال بود الان اطلاع ندارم کیفیتشون در چه حد هست !!

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام ، وقت بخیر دوستان عزیز ، میخواستم حدود قیمت 2 مجصولی که لینکشون میذارم بفرمایین
و اینکه من تهران هستم ، بخوام مکمل اصلی تهیه کنم یه جایی رو معرفی میفرمایین

http://biotechnutrition.ir/products/vitamins-and-minerals/ALA/default.htmمشاهده پیوست 937286

و دومی هم :
مشاهده پیوست 937287

سلام دوست عزیز
باتوجه توضیحاتی که در جای دیگه دادید و هدفتون افزایش حجم و کمی چربی سوزی هستند این دو مکمل کمک فراوانی به شما برای رسیدن به این هدف نمی کنند
بهتره به سراغ پروتیین وی و CLA یا پروتیین وی با الکارنتین برید. این حداقل کار برای شماست
برای تهیه و راهنمایی هم به من پیام بدید تا توضیحات لازم رو بهتون بدم

mojifa

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان عزیز
من 21 سالمو و وزنم 56 کیلو قدمم 165
4 ماهه بدنسازی میرم .
تغذیم خووبه و همه چی میخورم و تو مدتی که میرم باشگاه هم بدنم عضلانی تر شد هم وزنم بالاتر رفت .
میخوام حجم بگیرم نظرتون راجبه استفاده کراتین و گلوتامین چیه ؟ چون پول وی و گینر نمیخوام بدم .. اگه چیز بهتری میشناسید معرفی کنید
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Old_snake1995

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان عزیز
4 ماهه بدنسازی میرم .
تغذیم خووبه و همه چی میخورم و تو مدتی که میرم باشگاه هم بدنم عضلانی تر شد هم وزنم بالاتر رفت .
میخوام حجم بگیرم نظرتون راجبه استفاده کراتین و گلوتامین چیه ؟ چون پول وی و گینر نمیخوام بدم .. اگه چیز بهتری میشناسید معرفی کنید
حتما با پزشک متخصص مشورت کن... هیچ کدوم از مکمل ها رو نمیشه سر خود استفاده کرد

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان عزیز
4 ماهه بدنسازی میرم .

درود
در مورد کراتین به وفور در این تاپیک و تاپیک مکمل های بدنسازی توضیح داده شده از جایگزینی که براش تعیین شده استفاده کنید ( جایگزینی که چندین برابر قوی تر ولی عوارضش به شدت ناچیز و کمتر از کراتین است )
بدنسازی بدون پروتئین و کربوهیدرات با حمالی تفاوتی نداره حالا شما اگر از غذا بخوای تامینش کنی که شدنی نیست چون هم حجم غذا به شدت زیاد میشه و هم هزینه اش سر به فلک میکشه
در نتیجه شما ملزم به مصرف مکمل های پروتئینی در دوره های مختلف بدنسازی هستید ( بدنسازی بدون گلوتامین هم باز یک جور حمالی محسوب میشه چون هم باید عضلات آسیب دیده ترمیم بشن و هم گلیکوژن مورد نیازتون تامین بشه پیشرفت در بدنسازی بدون گلوتامین مقدور نیست )

مشخصا خیلی موارد بهتر وجود داره برای تقویت عضلات ولی همون موارد بهتر ( بهتر برای عضلات نه برای سلامتی و طول عمر شما ) باید با این مکمل ها و ... مچ بشه تا شما با گذشت زمان به نتیجه برسید
داروهای استروئیدی برای شما زیان بار و به هیچ عنوان مصرفشون توصیه نمیشه

در مورد افزایش حجم در دوره های حجم هم توضیح به وفور برای ژنتیک های مختلف داده خصوصا اکتومرف

موفق باشید

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
درود
در مورد کراتین به وفور در این تاپیک و تاپیک مکمل های بدنسازی توضیح داده شده از جایگزینی که براش تعیین شده استفاده کنید ( جایگزینی که چندین برابر قوی تر ولی عوارضش به شدت ناچیز و کمتر از کراتین است )
بدنسازی بدون پروتئین و کربوهیدرات با حمالی تفاوتی نداره حالا شما اگر از غذا بخوای تامینش کنی که شدنی نیست چون هم حجم غذا به شدت زیاد میشه و هم هزینه اش سر به فلک میکشه
در نتیجه شما ملزم به مصرف مکمل های پروتئینی در دوره های مختلف بدنسازی هستید ( بدنسازی بدون گلوتامین هم باز یک جور حمالی محسوب میشه چون هم باید عضلات آسیب دیده ترمیم بشن و هم گلیکوژن مورد نیازتون تامین بشه پیشرفت در بدنسازی بدون گلوتامین مقدور نیست )

مشخصا خیلی موارد بهتر وجود داره برای تقویت عضلات ولی همون موارد بهتر ( بهتر برای عضلات نه برای سلامتی و طول عمر شما ) باید با این مکمل ها و ... مچ بشه تا شما با گذشت زمان به نتیجه برسید
داروهای استروئیدی برای شما زیان بار و به هیچ عنوان مصرفشون توصیه نمیشه

در مورد افزایش حجم در دوره های حجم هم توضیح به وفور برای ژنتیک های مختلف داده خصوصا اکتومرف

موفق باشید
سلام درمورد جایگزین کراتین میشه بفرماید؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام درمورد جایگزین کراتین میشه بفرماید؟

درود
ال آرژنین + ویتامین C : یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنید
میزان مصرف 3 الی 5 گرم ال آرژنین + 500 الی 1000 میلی گرم ویتامین C
--------------
ال آرژنین به راحتی و فورا در بدن به مقدار زیادی نیتریک اکسید تبدیل میشه و برای تحلیل نرفتن این منابع نیاز به یک آنتی اکسیدان قوی است ( ویتامین C از اکسیداسیون جلوگیری میکنه )
با بالارفتن این منابع و تحلیل نرفتنش روز به روز انرژی بیشتری پیدا می کنید در نتیجه از وزنه های سنگین تری استفاده می کنید که موجب افزایش حجم و توان عضلانی شما میشه ( قابل مقایسه با کراتین نیست )

Last edited:

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من در اصل برای لاغری اومدم
88.5 کیلو هستم حدودا
قدمم : 179
میخوام کم کنم
مواد غذایی چی کمتر و چی زیاد بخورم ؟
ایروبیک خوبه یا دویدن ؟
و...

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام من در اصل برای لاغری اومدم
88.5 کیلو هستم حدودا
قدمم : 179
میخوام کم کنم
مواد غذایی چی کمتر و چی زیاد بخورم ؟
ایروبیک خوبه یا دویدن ؟
و...
سلام
خوب بايد سهم كربوهيدرات و قند رو از مواد غذايي تون كم كنيد و به جاش از پروتيين و كربوهيدرات هاي دير جذب مثل نان جو بيشتر استفاده كنيد
مواد غذايي پروتييني مثل گوشت قرمز ، فيله مرغ و بوقلمون ، ماهي كبابي ،عدسي ، كشك و حبوبات ووو بيشتر مصرف كنيد
از سرخ كردني ها پرهيز كنيد
قبل از ناهار يك عدد سيب قرمز بخوريد
و خيلي نكات ديگه

هر دو اين دو ورزش كه گفتيد به شرط بالا بردن گردش خون مي تونه موثر باشه و نسبت داره چقدر خوب تمرين كنيد

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان و اساتید محترم مخصوصا جناب
OVH

نظرتون درباره برانامه زیر چی هست ؟
ابتدا اهداف و ویژگی ها و سابقه تمرینی رو میگم تا بهتر بشه نتیجه گیری و ... داشت

هدف چربی سوزی و کاهش وزن و فرم گیری بیشتر بدن تیپ بدنی اندومرف- وزن 104 هدف بین 90 تا 95 - استخوان نبدی درشت - قد 187 - سابقه 1.5 سال - تغذیه : بسیار خوب - مکمل : خیر ولی شاید برای این برنامه پروتین وی گلد - امینو 2222 - گلوتامین 1200 الیمپ خریداری و استفاده کنم .

برای شروع برنامه جدید یه **** سالم و هوازی هم رعایت میکنم حتما . از چای سبز و قهوه بدون شکر هم استفاده میکنم . از تخم کتان هم به صورت اسیاب شده و مخلوط در شیر روزی 2 باز استفاده میکنم . جو دو سر هم میخوام استفاده کنم ولی فعلا پیدا نکردم هیچ جا نیست احتمالا مجبور بشم اینترنتی خرید کنم .

یه قرص چربی سوز خانگی که از ترکیب : پودر زیره سبز - زنجبیل - فلفل سیاه و قرمز - دارچین - سبوس برنج - عسل هم درست میکنم به صورت قرص هم شاید دوباره درست کنم و استافده کنم روی دو قرص

اینم برنامه :

برنامه رو به این صورت تغییر دادم ببین خوبه و نیازی به تغییر دیگه نداره ؟
-------------------------------------------------------------------------------------
برنامه اول : شنبه :

بالا سينه هالتر اسمیت 4*12
بالا سينه دمبل 3*12
پرس سينه هالتر اسمیت 4*12
قفسه سینه سیم کش 3*15
زیر سینه هالتر 3*12
کراس آور 4*15
شکم و زير شکم با وزنه 4*30
هوازي 30 دقيقه...15 دقیقه اول دوچرخه + 15 دقیقه دوم تردمیل
----------------------------------------------------------------------------
برنامه دوم : یک شنبه :

اسکات 15-12-10-8

جلو پا 5*15

پشت پا 4*15

پرس پا 10-10-10-10

دمبل بین دو پا 3*12

ساق 4*15

فيله 3*20

شکم پاپرتابي+شکم خلباني +شکم با وزنه 3*30-30 -30

-------------------------------------------------------------------------------

برنامه سوم: دو شنبه :

سرشانه هاتر از پشت + نشر جانب 4*12
سرشانه دمبل موازي + نشر از جلو 4*12
شراگز هالتر از جلو + شراگز دمبل 4*12
کول هالتر 3*12
بارفيکس از پشت 3*10
پهلو دمبل+پهلو دستگاه+پهلو ديسک نيم چرخش 3*30-30-30
--------------------------------------------------------------------------------

برنامه چهارم : چهار شنبه :

زير بغل ايستاده 3*15
زير بغل سيم کش از پشت+دست عکس از جلو 3*12-12
زير بغل سيم کش از پهلو +زير بغل دمبل 3*15
زير بغل هالتر خم+زير بغل پلاور 3*12-12
زير بغل پارويي 4*15-12 سبک
فيله 3*20
--------------------------------------------------------------------------------
برنامه پنجم :‌ پنج شنبه :‌

پشت بازو سیم کش خوابيده 4*12
پشت بازو تک دمبل تک دست + دیپ 3*12
پشت بازو سيم کش ایستاده مچ برعکس + هالتر پرسی 3*12-12

جلو بازو هالتر ایستاده +جلوبازو سيم کش خوابیده روی میز 3*12-12
جلو بازو دمبل تناوبی + جلو بازو دمبل تمرکزی تک دست 3*12-12
جلو بازو لاري+جلو بازو دمبل چکشی 3*12-12

ساعد 3*15
مچ 3*15

---------------------------------------------------------------------

برنامه غذايي

قبل از صبحانه قهوه تلخ

صبحانه 5 عدد سفيده+چاي سبز

ساعت 10= مولتي ويتامين+ويتامين c

ساعت 10/30= 100 گرم پنير کم نمک+يک کف دست نان جو+گوجه+چاي سبز

ناهار= 15 قاشق برنج کته اي + سينه مرغ کبابي يا تن ماهي+هفته اي يکبار گوشت قرمز

ساعت 4 ميوه

1 ساعت قبل از تمرين تنقلات(که من بادم زميني ميخورم)

قبل از تمرين قهوه تلخ

بعد از تمرين 5 عدد سفيده تخم مرغ+ويتامين c+خرما 7 عدد

شام = عدسي بدون روغن يا تن ماهي يا سينه مرغ

قبل از خواب يک پياله کوچک ماست کم چرب

-----------------------------------------------------
هدف کاهش وزن و چربی سوزی

روز های استراحت : سه شنبه + پنج شنبه

----------------------------------------------------

نظرت چیه : نیاز به تغییرات داره بازم ؟ ترتیب روز ها و عضلات درسته برای ریکاوری بهتر و حفظ فاصله بین هر گروه عضلانی ؟

ممنون میشم نقاط ضعف و قوت برنامه و نقاطی که نیاز به تغییر دارند مثل حرکت و ست و تعداد تکرار یا روز های قرار گیری عضلات رو بگید تا تصحیح کنم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان و اساتید محترم مخصوصا جناب
OVH

نظرتون درباره برانامه زیر چی هست ؟
ابتدا اهداف و ویژگی ها و سابقه تمرینی رو میگم تا بهتر بشه نتیجه گیری و ... داشت

هدف چربی سوزی و کاهش وزن و فرم گیری بیشتر بدن تیپ بدنی اندومرف- وزن 104 هدف بین 90 تا 95 - استخوان نبدی درشت - قد 187 - سابقه 1.5 سال - تغذیه : بسیار خوب - مکمل : خیر ولی شاید برای این برنامه پروتین وی گلد - امینو 2222 - گلوتامین 1200 الیمپ خریداری و استفاده کنم .

برای شروع برنامه جدید یه **** سالم و هوازی هم رعایت میکنم حتما . از چای سبز و قهوه بدون شکر هم استفاده میکنم . از تخم کتان هم به صورت اسیاب شده و مخلوط در شیر روزی 2 باز استفاده میکنم . جو دو سر هم میخوام استفاده کنم ولی فعلا پیدا نکردم هیچ جا نیست احتمالا مجبور بشم اینترنتی خرید کنم .

یه قرص چربی سوز خانگی که از ترکیب : پودر زیره سبز - زنجبیل - فلفل سیاه و قرمز - دارچین - سبوس برنج - عسل هم درست میکنم به صورت قرص هم شاید دوباره درست کنم و استافده کنم روی دو قرص

اینم برنامه :

برنامه رو به این صورت تغییر دادم ببین خوبه و نیازی به تغییر دیگه نداره ؟
-------------------------------------------------------------------------------------
برنامه اول : شنبه :

بالا سينه هالتر اسمیت 4*12
بالا سينه دمبل 3*12
پرس سينه هالتر اسمیت 4*12
قفسه سینه سیم کش 3*15
زیر سینه هالتر 3*12
کراس آور 4*15
شکم و زير شکم با وزنه 4*30
----------------------------------------------------------------------------
برنامه دوم : یک شنبه :

اسکات 15-12-10-8

جلو پا 5*15

پشت پا 4*15

پرس پا 10-10-10-10

دمبل بین دو پا 3*12

ساق 4*15

فيله 3*20

شکم پاپرتابي+شکم خلباني +شکم با وزنه 3*30-30 -30

-------------------------------------------------------------------------------

برنامه سوم: دو شنبه :

سرشانه هاتر از پشت + نشر جانب 4*12
سرشانه دمبل موازي + نشر از جلو 4*12
شراگز هالتر از جلو + شراگز دمبل 4*12
کول هالتر 3*12
بارفيکس از پشت 3*10
پهلو دمبل+پهلو دستگاه+پهلو ديسک نيم چرخش 3*30-30-30

برنامه چهارم : چهار شنبه :

زير بغل ايستاده 3*15
زير بغل سيم کش از پشت+دست عکس از جلو 3*12-12
زير بغل سيم کش از پهلو +زير بغل دمبل 3*15
زير بغل هالتر خم+زير بغل پلاور 3*12-12
زير بغل پارويي 4*15-12 سبک
فيله 3*20
برنامه پنجم :‌ پنج شنبه :‌

پشت بازو سیم کش خوابيده 4*12
پشت بازو تک دمبل تک دست + دیپ 3*12
پشت بازو سيم کش ایستاده مچ برعکس + هالتر پرسی 3*12-12

جلو بازو هالتر ایستاده +جلوبازو سيم کش خوابیده روی میز 3*12-12
جلو بازو دمبل تناوبی + جلو بازو دمبل تمرکزی تک دست 3*12-12
جلو بازو لاري+جلو بازو دمبل چکشی 3*12-12

ساعد 3*15
مچ 3*15

---------------------------------------------------------------------

برنامه غذايي

قبل از صبحانه قهوه تلخ

صبحانه 5 عدد سفيده+چاي سبز

ساعت 10= مولتي ويتامين+ويتامين c

ساعت 10/30= 100 گرم پنير کم نمک+يک کف دست نان جو+گوجه+چاي سبز

ناهار= 15 قاشق برنج کته اي + سينه مرغ کبابي يا تن ماهي+هفته اي يکبار گوشت قرمز

ساعت 4 ميوه

1 ساعت قبل از تمرين تنقلات(که من بادم زميني ميخورم)

قبل از تمرين قهوه تلخ

بعد از تمرين 5 عدد سفيده تخم مرغ+ويتامين c+خرما 7 عدد

شام = عدسي بدون روغن يا تن ماهي يا سينه مرغ

قبل از خواب يک پياله کوچک ماست کم چرب

-----------------------------------------------------
هدف کاهش وزن و چربی سوزی

روز های استراحت : سه شنبه + پنج شنبه

----------------------------------------------------

نظرت چیه : نیاز به تغییرات داره بازم ؟ ترتیب روز ها و عضلات درسته برای ریکاوری بهتر و حفظ فاصله بین هر گروه عضلانی ؟

ممنون میشم نقاط ضعف و قوت برنامه و نقاطی که نیاز به تغییر دارند مثل حرکت و ست و تعداد تکرار یا روز های قرار گیری عضلات رو بگید تا تصحیح کنم

درود عزیزم
چند اشکال وجود داره که خدمتت در مکاتبه ای که با هم داشتیم عرض کردم ولی بازم بهش دقت نکردی اونا رو میگم خودت برطرف کن
هدف شما زیرسازی است یعنی قراره کلا بدن تکونی کنی و به یک قاب برسی حالا بعدش دیگه تصمیم پرورش دادن اون قاب استاندارد و زیبا به خودت بستگی داره !
کلا در برنامه هات زیاده روی می کنی که این از لحاظ روانشناسی نشون میده شما صبور نیستی مثلا در چربی سوزی به شدت زیاده روی می کنی ! این ها آسیب های جبران ناپذیری داره ها !
برای چربی سوزی مواردی که میگم رو رعایت کن ! چه از لحاظ مکمل و چه چربی سوزی از طریق مواد خوراکی
1 - ال کارنیتین رو 20 الی 30 دقیقه قبل از آغاز تمرینت مصرف کن ( 500 میلی گرم )
2 - قهوه تلخ روزی 1 وعده استفاده کن - چای سبز هم روزی 2 وعده - روزی 1 وعده نصف لیوان عرق کاسنی + نصف لیوان آب باهاش مصرف کن ( کافیه )
------------------------------------
در مورد **** غذایی و مصرف مکمل در دوران زیرسازی ! فرمودید شیر ! شیر در دوران زیرسازی در خیلی از افراد استفراغ و به هم ریختگی دستگاه گوارش رو به هم راه داره ! البته دلیل اینکه شما به مشکل نخوردید اینه که کلا **** زیرسازی رو رعایت نمی کنید **** زیرسازی سخت و با رژیمی که شما می گیرید متفاوته ! میوه و سبزیجات جایی در برنامه که شما تنظیم کردید نداره بدون میوه و سبزیجات مگه میشه !! شما همراه با غذا مایعات میل می کنی که اشتباست چای سبز رو شما با وعده مصرف می کنی در صورتی که 20 الی 30 دقیقه بعد از غذا شما مجاز به مصرف هستید - برنامه غذایی به یک **** معمولی شبیه تا **** زیرسازی
فرمودید یک پیاله ماست ! در دوران زیرسازی ماست هم مصرفش ممنوعه اون هم قبل از خواب ! شما **** معمولی گرفتی یا قصد داری بدن رو کاملا زیرسازی کنی تا درآینده حتی با افزایش وزن دچار انباشت چربی و ... نشی !
از ساعت 19 کربو به شدت میزانش کاهش پیدا می کنه و کالری به حداقل خودش میرسه ! این یعنی اینکه شام سالاد ( خیار + گوجه + کاهو ) و یا مثلا می تونی 1 عدد بادمجان کبابی مصرف کنی و قبل از خواب هم یک پیمانه وی
شما روزانه چندین میان وعده باید داشته باشید که این میان وعده ها شامل میوه های خاص هستند.
مصرف مولتی ویتامین و ویتامین C الزامی است در 2 ماهه دوم امگا 3 هم اضافه میشه
اینقدر موارد هست که سرسری نمیشه ازش گذشت ! گردو هم باید وارد چرخه غذاییتون بشه !
وی خوبه روزی 2 پیمانه ! آمینو 2222 رو حذف کن ! عزیز من مگه شما قرار آب گیری کنی ! در دوران کات زمانی از 2222 استفاده میشه که شما وی رو قطع کرده باشی و 3 الی 4 هفته قبل از مسابقات شما باشه اون هم به تعداد زیاد مجبوری استفاده کنی ! همونطور که گفتی میگن الان 2222 بخوری محشر میشی اینا همش حرف عوام که از 4 تا ورزشکار شنیدن دیگه حساب نمی کنند اون ورزشکار در چه مقطعی از اون استفاده کرده !
شما الان به شدت به آرژنین نیاز داری و بعد از مدتی به BCAA .
مصرف گلوتامین هم که الزامی و هر چه **** سنگین تر میشه میزان مصرفش کمی بیشتر میشه فعلا 2 پیمانه رو در 2 وعده در روز استفاده کن ! حتی مصرف وی رو هم شما می تونی 3 وعده در روز کنی.
توضیحات زیاد فکر می کنم در همین حد کافی باشه که کمی دیدت بازتر بشه
---------------------------------
در مورد تمرینات ! باز هم که هر چی سوپرست ریختی تو برنامه ! خوراکت سوپرسته ها ! در مورد برنامه واقعا مشکل زیاد داره ! خصوصا تمرینات هوازی بعد از تمرین و رابطه اش با کورتیزول که خدمتت عرض کردم البته در صورتی که عضله برات مهم نباشه که هست و الا وی مصرف نمیکردی و ... مصرف نمیکردی
در مورد ست ها ! تعداد رو برابر نباید قرار بدی مثلا این ریتم رو در نظر بگیر ! 8 - 12 - 15 - 20

توصیه می کنم حتما در همون شهری که هستید با یک مربی خبره کار کنید درسته هزینه بر هست ولی باعث میشه سلامت شما در خطر نیفته و اینکه باعث پیشرفت روزافزون شما میشه

Last edited:

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من روزه گرفتم ولی بدنم لاغر شد ولی شکمم نه
چه کنم ؟
حرکات خوب جی هستش ؟

Last edited by a moderator:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام من روزه گرفتم ولی بدنم لاغر شد ولی شکمم نه
چه کنم ؟
حرکات خوب جی هستش ؟

**** غذایی و نوشیدنی ها و مقدار مصرف املاح بسیار مهمه ! شاید شما خیلی لاغر بشید ولی چربی شکم و زیرشکم به این سادگی ها از بین نمیره !

پرش به حالت طناب
دوچرخه ثابت - تردمیل - زیرشکم به حالت آویزان اینا می تونند تاثیرات مثبتی داشته باشند
با این حال **** غذایی و دفع املاح محتبس شده مهم تره

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
سلام خدمت دوستان، من قبلا 3 سال بدنسازی کار کردم که از اون موقع 8 سال 10 سالی میگذره تحرکم خیلی کم بوده کلا زندگی بعد اون مدت اکثرا پشت کامپیوتری هر چند میانش ورزش و **** های خیلی خیلی !:general112: سخت بوده ولی کوتاه مدت و چند ماهه که بعد گرفتن نتیجه ول کردم :general208: و بعد یه مدت مثل روز اول شدم الان دوباره شروع کردم میخوام برای همیشه دیگه ادامه بدم حدود 1 ماهی هست میرم بدن سازی از نظر استخوان بندی بشدت درشت هستم یه چیزی شبیه برادر گرامی هالک ایرانی :D و قدم 193 هست در حال حاضر بعد از گذشت یک هفته مربی بهم bcaa داده روزی 9 کپسول مصرف میکنم ولی جدا من به مربیا شهر خودمون ایمان ندارم اصل قضیه از نظر قیافه هیچ کدوم به بدنساز درست حسابی شباهت ندارند . اگر از دوستان شخصی میتونه برام برنامه غذایی و ورزشی خوبی ارائه بده ممنون میشم اگر رایگان هم نیست باز درخدمتم اگر نیاز به اطلاعاتی دارید برای کمک به بنده بفرمائید تا پ.خ کنم .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام خدمت دوستان، من قبلا 3 سال بدنسازی کار کردم که از اون موقع 8 سال 10 سالی میگذره تحرکم خیلی کم بوده کلا زندگی بعد اون مدت اکثرا پشت کامپیوتری هر چند میانش ورزش و **** های خیلی خیلی !:general112: سخت بوده ولی کوتاه مدت و چند ماهه که بعد گرفتن نتیجه ول کردم :general208: و بعد یه مدت مثل روز اول شدم الان دوباره شروع کردم میخوام برای همیشه دیگه ادامه بدم حدود 1 ماهی هست میرم بدن سازی از نظر استخوان بندی بشدت درشت هستم یه چیزی شبیه برادر گرامی هالک ایرانی :D و قدم 193 هست در حال حاضر بعد از گذشت یک هفته مربی بهم bcaa داده روزی 9 کپسول مصرف میکنم ولی جدا من به مربیا شهر خودمون ایمان ندارم اصل قضیه از نظر قیافه هیچ کدوم به بدنساز درست حسابی شباهت ندارند . اگر از دوستان شخصی میتونه برام برنامه غذایی و ورزشی خوبی ارائه بده ممنون میشم اگر رایگان هم نیست باز درخدمتم اگر نیاز به اطلاعاتی دارید برای کمک به بنده بفرمائید تا پ.خ کنم .

می تونید در همین انجمن بدنسازی و تناسب اندام جست و جو کنید خیلی ها مشاوره انجام میدن ! بهشون پیام بدید

بالا