برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قدم 180 هست و وزنم الان 86
یه 10 ماهی هست شروع کردم دوباره باشگاه میرم ولی بدون مکمل
وزنم در ابتدا 89 بود با دور کمرو شکم زیاد و ران و باسن نسبتا بزرگ
ولی الان بعد از 10 ماه به 86 کیلو رسیدم دور ران ها وباسنم به شدت کم شده (سه سایز تقریبا) و همچنین دور شکم
قدرتم عضلاتم هم نسبت به ابتدا بیشتر شده تقریبا دو برابر منتها خودم حس میکنم با توجه به وزنم هنوزم کافی نیست(البته عضلات پاهام عالی هستن و خیلی راضیم ازشون ولی عضلات بالا تنه ام اونی که باید باشه نیست شایدم من حساس شدم)
حالا با توجه به همه این موارد شما مصرف چه مکملی رو برای چربی سوزی و عضله سازی بیشتر پیشنهاد میکنین

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
در ضمن من چیزی درمورد یک ماه کاهش وزن نگفتم از کجا اینو ربط دادی ب حرف من عزیز
من مثال زدم عزیز من، در رابطه با تبلیغ هایی که می شه چرا به خودت می گیری
من کلی عرض کردم، بی طرفانه
ولی الان به شما می گم از لحاظ مزاج شناسی
قشنگ تابلو شده سودای شدیدی در لحظه پیدا کردی ها
رو خودت کار کن، مخصوصأ تغذیه

Last edited:

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
من وزن کم نکردم درست..ولی ب نظرت چیز غلطی ب دوستمون گفتم؟...اخر سرم بهشون گفتم برن تحقیق کنن...بعضی از دوستان ک اضافه دارن وقتی بدون وزنه کاهش وزن شدید تجربه میکنن پوستشون شل میشه..باید پیشگیری کنن چون غیرقابل بازگشته و کار زیادی نمیتونن انجام بدن...منم همینو ب رفیقمون گفتم ک با اطلاعات بیشتر برن برا کاهش وزن..چون ایشون گفتن بدون باشگاه میخوان وزن کم کنن مخاطب من ایشون بود ن شما ک میگید رزمی کارم

بابا این نئشه بازه دیوانه رو باورش نکن حاجی این زده به سرش مردونه جدی میگم یکی که اندازه بُز از ورزش و اناتومی و اجزای بدن و مضرات و مفید ها و طراحی تمرین سر در بیاره واقعا اینو میزنه از وسط نصف میکنه :))))))
این فقط یه کیبرد زیر دستشه رزمی کار کجا بود تنها ضربه ای که زده به کلیدای کیبرد بوده اونم حرف یا مفت زده دقیقا از هموناس که تابستونا میزارنشون کلاس تکواندو بعد که مهر ماه میشه ول میکنن پیش هرکی هم میشنن میگن " قدیم تکواندو کار بودم " " قدیم کونگ فو کار بود " " هییییییییی یادش بخیر جوون بودیم رزمی کار بودیم " و امثال همینا که هر روز تو باشگاها میبینید که قدیم همه کاره بودن حالا لگد در کون گربه نزدن !
بچه مردم میگه میخوام وزن اضاف کنم میگه برو کله پاچه بخور میخواد چربی خون یارو رو ببره تا ناموس بالا در صورتی که هیچ اطلاعاتی از وضعیت بدنی طرف نداره یعنی اصلا نمیدونه کی با چه تیپ بدنی با چه توده چربی با چه توده عضلانی نشستی اون پشت ، اون که همینطوری از رو هوا میگه میخوام وزن اضاف کنم که حالش خوش نیست این هم بدتر از اون دو تا ادم بگایی خوردن به پست هم پس فردا اونی که نتونسته وزن اضاف کنه و پدر بدنش درومده کبدش داغون شده چربی خونش رفته بالا تمام سیستم بدنش بهم ریخته تو 30 سالگی نفسش در نمیاد برمیگرده میگه ای بابا ورزش کس شعره ما رفتیم بیچاره شدیم فلان شدیم این به ظاهر مربی هم میگه گذشته من رزمی کار بودم فلان بودم
به پیر به پیغمبر عامل بدبختی و به گا رفتن جوونان اینا برو تو خیابون ببین چند نفر سر همین کاهش وزن و افزایش وزن های بیخودی و بی اساس هزار جاشون لنگ میزنه .
جدا از چربی کوفتی کلسترولی که توش داره و تری گلیسیرید داخلش 100 برابرم جذب کلسترول رو میبره بالا میشه چربی خون یارو به خیال خودش وزن اضاف کرده حالا بیا به این بفهمون اینو ! همین الان از همین بپرس اقا به اونی که کله پاچه توصیه کردی هفته ای دو بار اگه اسید اوریک خونش بالا باشه سر یه ماه پس بیوفته تو جوابشو میدی ؟ میگه نه اگه مثه مرد تمرین کنه هیچی نمیشه ! مساله اینه یه کامپیوتر پیدا کردن پشتش نشستن مثه این مربی بدنسازیا که میز پیدا کردن پشتش نشستن بچه های مردم بدبخت میکنن
یارو بدون دونستن هیچ کوفتی از بدن طرف بهش برنامه غذا میده ! بهش برنامه تمرین میده !!!!!!!!!!!!!!!! حاجی من اندازه سن این ادم سابقه ورزشی دارم اونم ورزشی که این ادم یه حرکتشو از نزدیک ببینه دستاش از جا در میاد به خدا به قران قبل اینکه ازمایش بدم همه چی خود شخص خودمو چک کنم برای خودم حرکت جدید نمینویسم برای خودم تعداد تکراری اضافه نمیکنم یارو هیچی نمیدونه از پشت نت طرف ندیده بهش میگه هفته ای دو بار کله پاچه بخور !!!!!!!!!!!!!!
امثال همینن که به بدبختایی که دست و پاشون میشکنه میگن اب کله پاچه بخور کله پاچه بخور کلسیم داره فلان داره اونوقت پروتین این وسط خیاره که نقش اصلی ترمیم استخوان به عهده داره یارو یه پاش میشکنه میان پاشو ترمیم کنن میزنن کل سیستم قلب و عروق یارو رو به گا میدن

از امثال این مجنون پیروی نکنید جدی میگم این اصلا حالش خوش نیست دو روز دیگه میگه من رو هوا وایمیستم رو یه انگشتم میخوابم و امثال اینا حالا وایسا نگاه کن

الانم میاد باز به من میگه : پاشو بیا مبارزه کنیم پاشو بیا فلان کنیم
بابا تخمی مگه من مبارزم بیام مبارزه کنیم :D
ولم کن جون خودت دوباره شروع نکنی بگی 20 سال رزمی کارم 25 سال 75 کیلو بودم 20 سالم هست 40 کیلو شدم قراره 20 سال اینده 60 کیلو شم

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قدم 180 هست و وزنم الان 86
یه 10 ماهی هست شروع کردم دوباره باشگاه میرم ولی بدون مکمل
وزنم در ابتدا 89 بود با دور کمرو شکم زیاد و ران و باسن نسبتا بزرگ
ولی الان بعد از 10 ماه به 86 کیلو رسیدم دور ران ها وباسنم به شدت کم شده (سه سایز تقریبا) و همچنین دور شکم
قدرتم عضلاتم هم نسبت به ابتدا بیشتر شده تقریبا دو برابر منتها خودم حس میکنم با توجه به وزنم هنوزم کافی نیست(البته عضلات پاهام عالی هستن و خیلی راضیم ازشون ولی عضلات بالا تنه ام اونی که باید باشه نیست شایدم من حساس شدم)
حالا با توجه به همه این موارد شما مصرف چه مکملی رو برای چربی سوزی و عضله سازی بیشتر پیشنهاد میکنین
bcaa و گلوتامین

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
میشه بیشتر توضیح بدین راجع به نحوه مصرف و اینا؟برندهایی که تقلبی نباشن چی پیشنهاد میکنین؟
نظرتون راجع به کراتین چیه؟
من اگر جای شما بودم فقط و فقط از داروخانه تهیه میکردم با لیبل وزارت بهداشت و استعلام .
الان توی بازار(همون داروخونه) برند اوپتیمومم نوتریشن هست که ساخت کشور آمریکاست و جز شرکت های خیلی معتبر و خوبه.نحوه مصرف حین و بعد از تمرینه(روی مکمل کاملا توضیح داده)
کراتین اگر مشکل زمینه ای و بیماری خاصی مثل بیماری های کلیوی ندارین فوق العادست چه برای دوران کاهش وزن چه افزایش وزن و یک مکمل ثابت شده ست.
کلا توی بندسازی چندتا ساپلومنت هستند که پایه این ورزش اند این مکمل ها عبارتند از:
امگا3 - مولتی ویتامین-پروتیین وی-کراتین
پکیج فوق العاده و بی نقص برای عضله سازی
اگر دقت کرده باشین گلوتامین و بی سی دبل ای توی مکمل های ضروری نیستند !

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
بابا این نئشه بازه دیوانه رو باورش نکن حاجی این زده به سرش مردونه جدی میگم یکی که اندازه بُز از ورزش و اناتومی و اجزای بدن و مضرات و مفید ها و طراحی تمرین سر در بیاره واقعا اینو میزنه از وسط نصف میکنه :))))))
این فقط یه کیبرد زیر دستشه رزمی کار کجا بود تنها ضربه ای که زده به کلیدای کیبرد بوده اونم حرف یا مفت زده دقیقا از هموناس که تابستونا میزارنشون کلاس تکواندو بعد که مهر ماه میشه ول میکنن پیش هرکی هم میشنن میگن " قدیم تکواندو کار بودم " " قدیم کونگ فو کار بود " " هییییییییی یادش بخیر جوون بودیم رزمی کار بودیم " و امثال همینا که هر روز تو باشگاها میبینید که قدیم همه کاره بودن حالا لگد در کون گربه نزدن !
بچه مردم میگه میخوام وزن اضاف کنم میگه برو کله پاچه بخور میخواد چربی خون یارو رو ببره تا ناموس بالا در صورتی که هیچ اطلاعاتی از وضعیت بدنی طرف نداره یعنی اصلا نمیدونه کی با چه تیپ بدنی با چه توده چربی با چه توده عضلانی نشستی اون پشت ، اون که همینطوری از رو هوا میگه میخوام وزن اضاف کنم که حالش خوش نیست این هم بدتر از اون دو تا ادم بگایی خوردن به پست هم پس فردا اونی که نتونسته وزن اضاف کنه و پدر بدنش درومده کبدش داغون شده چربی خونش رفته بالا تمام سیستم بدنش بهم ریخته تو 30 سالگی نفسش در نمیاد برمیگرده میگه ای بابا ورزش کس شعره ما رفتیم بیچاره شدیم فلان شدیم این به ظاهر مربی هم میگه گذشته من رزمی کار بودم فلان بودم
به پیر به پیغمبر عامل بدبختی و به گا رفتن جوونان اینا برو تو خیابون ببین چند نفر سر همین کاهش وزن و افزایش وزن های بیخودی و بی اساس هزار جاشون لنگ میزنه .
جدا از چربی کوفتی کلسترولی که توش داره و تری گلیسیرید داخلش 100 برابرم جذب کلسترول رو میبره بالا میشه چربی خون یارو به خیال خودش وزن اضاف کرده حالا بیا به این بفهمون اینو ! همین الان از همین بپرس اقا به اونی که کله پاچه توصیه کردی هفته ای دو بار اگه اسید اوریک خونش بالا باشه سر یه ماه پس بیوفته تو جوابشو میدی ؟ میگه نه اگه مثه مرد تمرین کنه هیچی نمیشه ! مساله اینه یه کامپیوتر پیدا کردن پشتش نشستن مثه این مربی بدنسازیا که میز پیدا کردن پشتش نشستن بچه های مردم بدبخت میکنن
یارو بدون دونستن هیچ کوفتی از بدن طرف بهش برنامه غذا میده ! بهش برنامه تمرین میده !!!!!!!!!!!!!!!! حاجی من اندازه سن این ادم سابقه ورزشی دارم اونم ورزشی که این ادم یه حرکتشو از نزدیک ببینه دستاش از جا در میاد به خدا به قران قبل اینکه ازمایش بدم همه چی خود شخص خودمو چک کنم برای خودم حرکت جدید نمینویسم برای خودم تعداد تکراری اضافه نمیکنم یارو هیچی نمیدونه از پشت نت طرف ندیده بهش میگه هفته ای دو بار کله پاچه بخور !!!!!!!!!!!!!!
امثال همینن که به بدبختایی که دست و پاشون میشکنه میگن اب کله پاچه بخور کله پاچه بخور کلسیم داره فلان داره اونوقت پروتین این وسط خیاره که نقش اصلی ترمیم استخوان به عهده داره یارو یه پاش میشکنه میان پاشو ترمیم کنن میزنن کل سیستم قلب و عروق یارو رو به گا میدن

از امثال این مجنون پیروی نکنید جدی میگم این اصلا حالش خوش نیست دو روز دیگه میگه من رو هوا وایمیستم رو یه انگشتم میخوابم و امثال اینا حالا وایسا نگاه کن

الانم میاد باز به من میگه : پاشو بیا مبارزه کنیم پاشو بیا فلان کنیم
بابا تخمی مگه من مبارزم بیام مبارزه کنیم :D
ولم کن جون خودت دوباره شروع نکنی بگی 20 سال رزمی کارم 25 سال 75 کیلو بودم 20 سالم هست 40 کیلو شدم قراره 20 سال اینده 60 کیلو شم
ممنون از ابراز احساساتت
قهرمان جهان، من فقط تونستم رو بدن تعدادی آدم کار کنم، و حاصل تمام تحقیقاتم رو کتاب کنم،
حالا به هر حال شما رو (( شین گی )) خودت کار کن، البته اگر استاد قهرمان بدونن این کلمه به چه معنا است
بنده نه قهرمانی دارم ، نه مثل شما استخون شکستم فقط دارم به مردم (( تنکان هومی جوتسو )) را یاد می دم
به هر حال فقط انتقاد کردن مهم نیست، اگر شما چیزی بهتر بلدی لطف کن نظرتو بگو
با خوردن کله پاچه برا کسی که سنگین می زنه هیچ اتفاقی نمی افته ، این رو روی برادر خودم تست کردم
اگر باور نداری می تونی با تماس با من بیای ( البته اگر بلف نزده باشی ) ببینی هم برادر ما رو
هم خود ما رو، مشک آن است که ببوید، نه آن که اشکال بگوید
ما هم مثل شما بلدیم طومار چین رو بنویسیم اما وسطش هم دو تا کلمه می زاریم مردم یه چیزی یاد بگیرن
به هر حال هر موقع حس کردی می خوای سودای خودتو کم کنی من در خدمت هستم
زمینه رو فراهم می کنم بتونی بیای کمی یا چکیده ای از چیزی که می دونم رو بهت بگم، شاید که اجل تو را مهلت دهد برای دانش
و گرنه همینجوری هی می گی من قهرمان جهان بودم، بنده می گم الان در 28 سالگی می تونم تکنیک های سبک باد رو نشونت بدم
اگر فکر می کنی که می تونی، باز هم حاضرم یادت بدم، فقط این اسم مسخره رو عوض کن
این روزا کسی از اداره آگاهی نمی ترسه، آمار جرم و جرایم رو ببینی سعی می کنی یک اسم خوب رو خودت بذاری که سودات رو هم تحریک نکنه
پسر گلم.

مریم دانش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من امکان استفاده از یک باشگاه بدنسازی را دارم. منتهی مربی ندارم. هدف: کم کردن وزن - سوزاندن چربی اضافه - و کمی سفت شدن عضلات
الان 4 ماهه تقریبا هفته ای 3 بار و هر جلسه 30 دقیقه دوچرخه ثابت و 30 دقیقه وزنه سبک کار کردم.
اما چون بدون برنامه بودم نتیجه خوبی نداشتم.
وزن: 150 پوند و قد 161 سانتی متر
ممنون میشم کسی یه برنامه خوب بهم بده.:)
من و خواهرم از این سایت گرفتیم خیلی خوب بود هم پشتیبانیشون زنگ میزدن هم مشکلی پیش میومد پیام میدادم خیلی خوب جواب میدادن و کارشون خیلی نتیجه بخش و حرفه ای بود
hifitnex.com/drsavalanseyedjalali

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
من و خواهرم از این سایت گرفتیم خیلی خوب بود هم پشتیبانیشون زنگ میزدن هم مشکلی پیش میومد پیام میدادم خیلی خوب جواب میدادن و کارشون خیلی نتیجه بخش و حرفه ای بود
hifitnex.com/drsavalanseyedjalali
خوبه برید از همین خوشتیپ یاد بگیری:p:p:general105:
من هم تز کار شده خود را دارم:general408::general408:
الا ایوحال برید پول بدید شاید مثل این شرکت های هرمی پکیجتون کار کرد:D:D
بنده رو هم با هنر تکنیک ذهن خودم تنها بگذارید:cool:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا سلام خسته نباشید.

ببخشید میخواستم بدونم برای افزایش وزن چه چیزایی باید بخورم؟ میخوام از 2 هفته دیگه که امتحانا تموم شد باشگاه برم (گلوتامین و گینر) دارم هنوز بازش نکردم ... لطفا اگه کسی تخصص داره و میتونه کمک بگه ... برنامه از مربی میگیرم فقط قبلش یکم بدونم بهتره خیلی ممنون

@mohammadreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ميخوام تازه بدن سازي رو شروع كنم
سنم14 قدم170 و وزنم60
ورزش هاي ديگه رو هم امتحان كردم اما زود ازشون خسته شدم ولي يكي دو جلسه رفتم بدنسازي خوشم:) اومد اما تازگي فهميدم بدنسازي مانع رشد قد ميشه و خيلي نگران شدم ميخواستم نظر شما رو در اين مورد بدونم و لطفا يه برنامه تمريني مناسب به من بديد
با تشكر

@mohammadreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سنم14 قدم170 و وزنم60
ورزش هاي ديگه رو هم امتحان كردم اما زود ازشون خسته شدم ولي يكي دو جلسه رفتم بدنسازي خوشم:) اومد اما تازگي فهميدم بدنسازي مانع رشد قد ميشه و خيلي نگران شدم ميخواستم نظر شما رو در اين مورد بدونم و لطفا يه برنامه تمريني مناسب به من بديد
با تشكر
خواهش ميكنم زود جواب بديد

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سنم14 قدم170 و وزنم60
با تشكر
سلام
برنامه تمرین رو باید از مربی خودت بگیری، اگر تمرینات رو صحیح انجام بدی باعث افزایش قد هم میشه
یعنی در هر تمرین و ست با خودت یه حساب فیزیک انجام بدی ببینی این حرکتت فشار مستقیم به کمر میاره یا نه
و چه جوری انجامش بدی که فشار به کمر به پایین ترین حد خودش برسه
برای تو پیشنهادم اینه (تمرین صبح بخیر رو هر روز بدون وزنه و بعد از 1 ماه با وزنه 2 کیلویی به ترتیب قدرت کمرت بری جلو
و هر صبح با شب بارفیکس حتما بری با این تمرین برادرم قد کوتاهی خودش رو جبران کرد)
قد من 178 ( برادرم قبل تمرینات 169 ، بعد از تمرینات 174) البته اون صبح ظهر شب در حال بارفیکس رفتن بود:D
حتی استاد اوشیبا ابداع کننده آیکیدو هم با بارفیکس رفتن مشکل قد کوتاهش برای خدمت رو حل کرد( 6 ماه فقط بارفیکس می رفت)

mahe6abe14

Registered User
لایک‌ها
159
سلام
اقا کسی ادرس یا لینک فروشگاه اینترنتی نداره که مکمل اصلی بفروشه وی اصلی میخوام متاسفانه توی شهرمون از 150 هست تا 400 یه دونه وی

@mohammadreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اقا کسی ادرس یا لینک فروشگاه اینترنتی نداره که مکمل اصلی بفروشه وی اصلی میخوام متاسفانه توی شهرمون از 150 هست تا 400 یه دونه وی
تو برنامه ترب بگرد پيدا ميكني

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
سلام

داداش سایت راک دارو که نماینده و وارد کننده محصولات او ان و بی اس ان و سلوکور هست
این بخش او ان فارسی
http://optimumnutrition.ir/

بالا نوشته داروخانه انلاین
لیست جاهای معتبر رو دارن + ادرس و ادرس سایت و شماره تلفن

http://optimumnutrition.ir/داروخانه-های-آنلاین/

f22raptor2014

Registered User
لایک‌ها
88
به شدت گرون و البته معلوم هم نیست اصل باشه تو این وضعیت

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

mahe6abe14

Registered User
لایک‌ها
159
داداش سایت راک دارو که نماینده و وارد کننده محصولات او ان و بی اس ان و سلوکور هست
این بخش او ان فارسی
http://optimumnutrition.ir/

بالا نوشته داروخانه انلاین
لیست جاهای معتبر رو دارن + ادرس و ادرس سایت و شماره تلفن

http://optimumnutrition.ir/داروخانه-های-آنلاین/
توی سایت قسمت داروخانه انلاین نوشته بود سایت داروکده من از این سایت قبلا خرید داشتم ولی متاسفانه چنگی به دل نمیزد.حالا شایدم من اشتباه میکنم

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
توی سایت قسمت داروخانه انلاین نوشته بود سایت داروکده من از این سایت قبلا خرید داشتم ولی متاسفانه چنگی به دل نمیزد.حالا شایدم من اشتباه میکنم
داداش من سابقه و علم تمرینی تغذیه و مکمل شما خبر ندارم میتونه از اشتباه فردی هم باشه چون خیلی نکات و فاکتور ها در مورد استفاده از مکمل ها هست که با رعایت اونا میشه به بهترین بازده رسید ولی از سویی بلا نسبت شما یه سریا هم فک میکنن دیگه مکمل معجزه اس
من خودمم تهران نیستم حضوری میرم تهران داروخونه ها میخرم پروتینی چیزی بخوام برای خودم بخرم

parswebserver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سنم14 قدم170 و وزنم60
با تشكر

بستگی به نوع تمرینات داره
همونطور که اون دوستمون گفتن اگه رو حرکات پایین تنه و پا زیاد فشار نیاری و درست کار بشه مشکلی نداره،مثلا اسکات و پرس پا میتونه تاثیر منفی رو رشد قد بذاره،
در ضمن اینو مد نظر داشته باش که بدنسازی قد رو کوتاه نمیکنه، فقط روی رشد قد میتونه تاثیر منفی بذاره، البته جایی ندیدم به صورت علمی اینو تایید کرده باشن

خرید هاست ارزان

بالا