خرید بک لینک

مشاوره برای ایجاد شغل

شروع موضوع توسط captainprice ‏16 آگوست 2016 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

1. captainprice

captainprice کاربر تازه وارد

سلام
    من حدود 60 میلیون سرمایه دارم و میخام یه کای انجام بدم دانشجوی رشته برق هستم و تا حدودی برقکاری بلدم
    اول میخواستم یه مغازه فروش لوازم برقی بزنم که تو شهر ما لوازم برقی زیاد هست و یه صرفه نیست میخاستم ببینم تو کار برق کار دیگه ای هست چه تولیدی باشه چه فروشندگی که دوستان پیشتهاد بدن؟
    چنتا کار بهم پیشتهاد شده برا راه اندازی که گفته شده درامد بالایی داره
    یکیش کار فروش بدلیجات بود که میگفتن خوبه و از اونجایی که من میخام اگه بشه یه شغلی بزنم که تا آخر عمر تو همون شغل باشم و این شغل آینده داری نیست اما درآمدش خوبه
    دومیش کارگاه تولید پیچ و مهره هست که میگن میشه با 10میلیون دستگاهاش رو خرید اما من هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم
    سومیش فروش لوازم تحریر هست که وارد کنندش آشنامون هست
    آخریش عینک فروشی هست که خودم ساله تو همین کار هستم و تو یه مغازه عینک فروشی کار میکنم میخاستم یه مغازه عینک فروشی بزنم اما جواز میخاد و برای گرفتن جواز حتما باید مدرک اپتومتریس داشته باشیم که من ندارم و هزینه اجاره مدرک بالاست
    حالا دوستان اگه اطلاعی در مورد ای شغل ها دارن بگن و اگه شغل دیگه ای هست پیشتهاد بدن و راجبه بهش توضیح بدن
    در ضمن من این پول رو نمیتونم بزارم تو بانک سودشو بگیرم پس لطفا این کارو پیشتهاد ندین ممنون

robocop-game از این نوشته تشکر کرده است.
  2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. robocop-game

robocop-game کاربر تازه وارد

من 2 میلیونو نیم سرمایه دارم , کاری که نمیشه کرد
    حداقل میشه تو کار سیگار رفت

4. hooman528

hooman528 Registered User

در مورد لوازم تحریر یا این زمینه اداری سئوالی داری بپرس . ما عمد فروش و خرده فروش لوازم تحریر بازاریم

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون