برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید سیستم صوتی تا 4 میلیون

vahidpm71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
من قصد خرید سیستم صوتی کامل دارم اطلاعاتم هم در مورد سیستم خیلی خیلی کمه واسه همین خواستم اول مشاوره بگیرم!
اول اینکه ماشینم پرایده! اگه سیستمی که پیشنهاد میکنید باید باطری عوض کنم یا هر چیز دیگه قبلش بگید. دوم ساب خیلی واسم مهمه! میخوام سابم عالی باشه! البته کیفیت باندا هم واسم مهمه! بعد اول یه سیستم پیشنهادی میخوام تا 3 تومن یکی هم تا 4 تومن! کلا هر چی هم بیشتر بهم توضیح بدید ممنون میشم

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
درود
باطری ماشینت معمولی فابریکیه یا خشک؟
اگر آبیه که صددرصدباید تعویض کنی و ۷۴ آمپر خشک بگیری
بعد اینکه چه نوع صدایی رو میخوای؟ کیفیتی که لذت ببری یا قدرتی که شیشه بلرزونی؟

vahidpm71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
باطریم فابریکه! نمیشه هم بلرزونه هم کیفیت داشته باشه:D
من دوست دارم همه ی ماشین رو بلرزونه ولی خوب بعضی وقتا پیش میاد دوست دارم فقط از کیفیت صدام لذت ببرم! اگه نشه هر دوش رو با هم داشت ترجیح میدم قدرتی باشه

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
خوب پس اول از همه برو باطریو 74آمپر خشک خوب بنداز تا ادامه داستان
چرا میشه دوتا رو باهم داشت منتهی تو سیستم کیفیتی بیس نرمه ولی قدرتی میکوبه و میلرزونه ولوم پایین هم میشه کیفیتی
با این حساب شما باید 2 تومن خرج ساب و آمپ مونو کنی که کاملا جوابتو بده....اونوقت بقیشو بذاری برای بقیه قطعات.....البته اون 2 تومن رو حدودی و بصورت ماکزیمم گفتم که به احتمال زیاد خیلی پایینتر از این برات میفته
نظر من رو ساب و آمپ مونو RE Audio یا Audio Pipeهست که فوق العاده هستن از نظر من
سراغ راکفورد هم برو که اونم عالیه
پخش من پایونیر 80prsiiرو پیشنهاد میدم ... البته آلپاین هم هست
برا صدا هم از نظر من باید تفکیکی بگیری یعنی سوپر توییتر-میدرنج-میدبیس یا فول رنج که ولوم بالا جوابگو باشه
آمپ هم راکفورد - سانداستریم و برندای هم ردش

vahidpm71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوب پس اول از همه برو باطریو 74آمپر خشک خوب بنداز تا ادامه داستان
چرا میشه دوتا رو باهم داشت منتهی تو سیستم کیفیتی بیس نرمه ولی قدرتی میکوبه و میلرزونه ولوم پایین هم میشه کیفیتی
با این حساب شما باید 2 تومن خرج ساب و آمپ مونو کنی که کاملا جوابتو بده....اونوقت بقیشو بذاری برای بقیه قطعات.....البته اون 2 تومن رو حدودی و بصورت ماکزیمم گفتم که به احتمال زیاد خیلی پایینتر از این برات میفته
نظر من رو ساب و آمپ مونو RE Audio یا Audio Pipeهست که فوق العاده هستن از نظر من
سراغ راکفورد هم برو که اونم عالیه
پخش من پایونیر 80prsiiرو پیشنهاد میدم ... البته آلپاین هم هست
برا صدا هم از نظر من باید تفکیکی بگیری یعنی سوپر توییتر-میدرنج-میدبیس یا فول رنج که ولوم بالا جوابگو باشه
آمپ هم راکفورد - سانداستریم و برندای هم ردش
میشه دقیق قطعاتی رو که باید بگیرم با مدل دقیقش بهم بگی؟ بعد از کجا میتونم این قطعات رو گیر بیارم؟ اگه اینترنتی باشه بهتره نشد شیراز یا تهران

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
میتونی برای تاقچه یه ست میدرنج و سوپر تیوتر راکفورد بذاری 1050 ت
یه امپ T600.4 راکفورد 1350 ت
پخش 145 الپاین 760 ت
ساب P3 15 قیمت 580 ت
امپ مونو هم T500.1 قیمت 700 ت
یه کامپوننت T16s برای جلو 670 ت

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
بستن سیستم ۴ تومنی اگه بخوای اصولی خرید کنی حداقل یک ماه تحقیق میخواد.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
میشه دقیق قطعاتی رو که باید بگیرم با مدل دقیقش بهم بگی؟ بعد از کجا میتونم این قطعات رو گیر بیارم؟ اگه اینترنتی باشه بهتره نشد شیراز یا تهران
آقا امیر زحمتشو کشیدن
برای تکمیل تحقیقات و اطلاعات یه سر برو به نمایندگی های محصولات صوتی بزن ... مثل راکفورد گرندزیرو .....

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
میتونی برای تاقچه یه ست میدرنج و سوپر تیوتر راکفورد بذاری 1050 ت
یه امپ T600.4 راکفورد 1350 ت
پخش 145 الپاین 760 ت
ساب P3 15 قیمت 580 ت
امپ مونو هم T500.1 قیمت 700 ت
یه کامپوننت T16s برای جلو 670 ت
بنده خدا گفت تا 4تومن :)
همین سیستم خوبه ولی جای t600 یه hdp4 بگیر حدود 800
پخشم x400 بگیری کارتو راه میندازه حدود 300 تومن
کامپ برای در جلو باید 10 سانتی بگیری که جا شه اونم حدود 300 تومن میشه
200-300 تومن هم پول rc ,سیم و...نصاب میشه

vahidpm71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنون از راهنمایاتون ولی متاسفانه من وقت تحقیق ندارم! شهرمون هم کوچیکه نمایندگی نداره! مسیرم زیاد به تهران و شیراز میخوره ولی اگه اومدم فقط وقت واسه خریدش دارم! اگه جایی هم سراغ داشته باشید بتونم آنلاین خرید کنم بهتره! تهران کجا میتونم اینارو گیر بیارم؟ سایت فروش سراغ ندارید؟ بعد واسه ساب نظرتون درباره این یکی چیه؟ http://www.bahramshop.ir/fa/product/dragster-dwq-256
با این پخش و آمپلی که معرفی کردید این رو بخرم جواب میده؟

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
خواستی بده برات بخرم یا بده امیر برات بخره بفرسته...یا خودت اگه اومدی برو عباسی نمایندگی راکفورد بگیر برا گرفتن hertz هم باید بری توپ خونه نمایندگیش بگیری

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
ممنون از راهنمایاتون ولی متاسفانه من وقت تحقیق ندارم! شهرمون هم کوچیکه نمایندگی نداره! مسیرم زیاد به تهران و شیراز میخوره ولی اگه اومدم فقط وقت واسه خریدش دارم! اگه جایی هم سراغ داشته باشید بتونم آنلاین خرید کنم بهتره! تهران کجا میتونم اینارو گیر بیارم؟ سایت فروش سراغ ندارید؟ بعد واسه ساب نظرتون درباره این یکی چیه؟ http://www.bahramshop.ir/fa/product/dragster-dwq-256
با این پخش و آمپلی که معرفی کردید این رو بخرم جواب میده؟
یا بیا اصلا باهات میام بهت نندازن:)

vahidpm71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اینجا رو ببین؟ http://www.irancaraudio.com/fa/contactus
با چیزایی که خوندم احتمالا بستنشم یکی دو روز وقت میگیره! به نظرت اینجا خوبه هم برم واسه مشورت و هم کلا بدم خودش واسم ببنده؟

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129

SAMI MH

Registered User
لایک‌ها
171
سلام دوست عزیز اگر دنبال خرید سیستم قدرتی و کیفیتی هستی کلی دقت کن و بیشتر از هرچیز روی هدیونیت و آمپت سرمایه گذاری کن قبلا صدایی شنیدی؟
سعی کن خودت رو زیاد در بند برند بازی نکنی صرفا چون فلان برند فلان قطعش خوبه دلیل نمیشه بقیه قطعاتش هم خوب باشه
میتونی از برندهای مختلف خرید کنی
و جسارت نشه خدمت بقیه دوستان به نظرم به جای سوپر تیوتر و میدبیس و... دو دست کامپ رده بالا بگیر که هم لذت صدا رو ببری و هم حجم صدات متناسب باشه و بعد به تناسب اونا ساب ووفر انتخاب کن برای اکسسوری هم اصلا کم نذار که خیلی تاثیر گذار هست اصلا هم تو خرید عجله نکن که پشیمون میشی منم با amir3408 موافقم عجله نکن و تحقیق کن سایت های تخصصی در این مورد هستن که میتونی از تجربه بچه ها تو اونجا استفاده کنی

بالا