برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید شارژ باتری قلمی و باتری قلمی قابل شارژ

emram

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام من نیاز به 4عدد باتری قابل شارش هستم که دوربینمو بمدت قابل قبولی روشن نگه داره
لطفا راه نمای کنید من همکنون یه باتری بی کیفیت تقلبی دارم که برام فقط 20 تا 30 دقیقه کار میده
شارژشم کاملا بیکیفیته که اصلا نمیفهمم کی باید باطری رو از شارژ در بیارم
دوربین بنده فوجیفیلم مدل hs 10 هست
ممنون میشم کمکم کنید

Sent from my GT-N9000 using Tapatalk 2

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
درود
به نسبت میزان استفاده و به طبع پول پرداختی میتونید از باطری و شارژرهای کملیون یا پاناوسنیک استفاده کنید.فکر میکنم ست های چهارتایی کملیون به همراه شارژر از 30 یا 40 تومن به بالا هست
میتونید به باطری های کم کیفیت تر مثل cfl هم فکر کنید

emram

Registered User
لایک‌ها
32
درود
به نسبت میزان استفاده و به طبع پول پرداختی میتونید از باطری و شارژرهای کملیون یا پاناوسنیک استفاده کنید.فکر میکنم ست های چهارتایی کملیون به همراه شارژر از 30 یا 40 تومن به بالا هست
میتونید به باطری های کم کیفیت تر مثل cfl هم فکر کنید

درود و تشکر
بازدهی این باطری ها چند ساعت است اگه اطلاع دارید
این بار میخوام با دیدی باز به خرید برم با قیمتی مناسب و در خور جیبم بهترین رو انتخواب کنم

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
درود و تشکر
بازدهی این باطری ها چند ساعت است اگه اطلاع دارید
این بار میخوام با دیدی باز به خرید برم با قیمتی مناسب و در خور جیبم بهترین رو انتخواب کنم

به نسبت میلی آمپر خروجی هست دوست عزیز.منتها چون برندهای چینی مثل cfl دروغ بیشتری میگن نمیشه انتظار داشت یک باطری 4000 میلی آمپر cfl دو ساعت بیشتر از یک باطری کملیون اصل 2000 میلی آمپر بهتون کار بده.
جدا از این استفاده کردن از فلاش یا نکردن/استفاده از lcd دوربین و چند مورد دیگه باعث افزایش مصرف میشه که به طبع مدت نگه داشتن شارژ هم کمتر میشه.
تا جایی که اطلاع دارم یک جفت باطری cfl بالای 4000mAh زیر 10 تومن هست.ولی کملیون و پاناسونیک گرون تره

emram

Registered User
لایک‌ها
32
به نسبت میلی آمپر خروجی هست دوست عزیز.منتها چون برندهای چینی مثل cfl دروغ بیشتری میگن نمیشه انتظار داشت یک باطری 4000 میلی آمپر cfl دو ساعت بیشتر از یک باطری کملیون اصل 2000 میلی آمپر بهتون کار بده.
جدا از این استفاده کردن از فلاش یا نکردن/استفاده از lcd دوربین و چند مورد دیگه باعث افزایش مصرف میشه که به طبع مدت نگه داشتن شارژ هم کمتر میشه.
تا جایی که اطلاع دارم یک جفت باطری cfl بالای 4000mAh زیر 10 تومن هست.ولی کملیون و پاناسونیک گرون تره

زیر 10تومن O-o
من یه برند افتضاح خریدم 10 تومن
بنظرتون فلیپس چطوره ?
خوب قانونا نباید یک باطری با استفاده معمولی و ال سی دی روشن نیم ساعته تموم بشه من یه باتری میخوام که برای شارژ اون ساعت ها زمان لازم نباشه
برای شارژر چی پیشنهاد میدی ?

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Sony CycleEnergy بخر باتری شارژر هم روش هست .. خیلی خوب هم کار میکنه .. فقط تو تنظیمات دوربین ات در قسمت باتری باید Ni رو انتخاب کنی

orochimaru

Registered User
لایک‌ها
398
باطيريهاي با كيفيت و اصل فيليپس اگه بتونين پيدا كنيد خيلي خوبن

البته پك دوتاييشون كه 2600 هستن فكر كنم 30 تومني در ميان بدون شارژر و اينا فقط دوعدد باطري

emram

Registered User
لایک‌ها
32
باطيريهاي با كيفيت و اصل فيليپس اگه بتونين پيدا كنيد خيلي خوبن

البته پك دوتاييشون كه 2600 هستن فكر كنم 30 تومني در ميان بدون شارژر و اينا فقط دوعدد باطري

از نمایندگی فیلیپس میده 36 4تایشو 2400 میلی امپریه بنظرتون ارزش خرید داره ?

emram

Registered User
لایک‌ها
32
Sony CycleEnergy بخر باتری شارژر هم روش هست .. خیلی خوب هم کار میکنه .. فقط تو تنظیمات دوربین ات در قسمت باتری باید Ni رو انتخاب کنی

شما قیمتشو ندارید شارژرش نمایشگر میزان شارژ هم داره?

emram

Registered User
لایک‌ها
32
کسی نبود کمک کنه
نرخ قیمتی بده

emram

Registered User
لایک‌ها
32
همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
شارژ چه مارکی بخرم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من برا دوربینم مارک انرژایزر گرفتم هم شاژرر و هم باتری راضیم ازش

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
بهترین مارک باتری همون که دوستمون گفتند مارک made in japan ENERGIZER است. من از ma2500که داشتم راضی هستم بالاترشم تونستی بخری که عالیه. .گرون هم هستند اگر اصلی باشند ننمیدونم این اصلیه یا نه این لینکشه ولی تا اونجا که به من گفتند 4 تاییش یا 6 تاییش 120 ت است.http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=41610 اینم یه لینک دیگه که 4تاشو 120 زده و شکل و شمایل کارتنش با سایت چاره فرق داره http://iranbattery.ir/fa/index.php?option=com_content&task=view&id=242&Itemid=137 برای منم شکلش عین لینک اول سایت چاره است و اصلی است و خیلی الی کار میکنه سعی کن از همین مارک 8تا بخری بهتره.در ضمن شما زمانی که شارژش تموم شد باید تو شارژر شب بزارید و صبح بردارید حدود 12 ساعت باید شارز بشه.در دوربین هم نور ال سی دی رو تاا ونجا که ممکنه کم کنید.فقط حواستون باشه باتری های بی کیفیت دوربین رو خراب میکنه. و اینکه کلا 8 تا بگیری بهتره.جایی میری یهو لنگ میمونی.

Last edited:

emram

Registered User
لایک‌ها
32
بهترین مارک باتری همون که دوستمون گفتند مارک made in japan ENERGIZER است. من از ma2500که داشتم راضی هستم بالاترشم تونستی بخری که عالیه. .گرون هم هستند اگر اصلی باشند ننمیدونم این اصلیه یا نه این لینکشه ولی تا اونجا که به من گفتند 4 تاییش یا 6 تاییش 120 ت است.http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=41610 اینم یه لینک دیگه که 4تاشو 120 زده و شکل و شمایل کارتنش با سایت چاره فرق داره http://iranbattery.ir/fa/index.php?option=com_content&task=view&id=242&Itemid=137 برای منم شکلش عین لینک اول سایت چاره است و اصلی است و خیلی الی کار میکنه سعی کن از همین مارک 8تا بخری بهتره.در ضمن شما زمانی که شارژش تموم شد باید تو شارژر شب بزارید و صبح بردارید حدود 12 ساعت باید شارز بشه.در دوربین هم نور ال سی دی رو تاا ونجا که ممکنه کم کنید.فقط حواستون باشه باتری های بی کیفیت دوربین رو خراب میکنه. و اینکه کلا 8 تا بگیری بهتره.جایی میری یهو لنگ میمونی.

ممنون این لینکا شارژر ندارن که مورد تایید شما باشه
لینک دومی من نمیتونم ازش خرید کنم برام ایمیل فعال سازی نمیفرسه

بالا