برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید نمایشگر یا تلوزیون

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
درود بر همگی دوستان عزیز و بزرگوار ، نمیدونم تو بخش درستی موضوع رو مطرح کردم یا نه ، به هر صورت اگر اشتباهه به بزرگی خودتون ببخشید ;)

برای کارم نیاز به یک نمایشگر بسیار بزرگ برای اتصال به کامپیوتر دارم (میخوام به همراه مانیتور حال حاضرم به کیس وصلش کنم و صفحه رو extend کنم) ، در حد 46" تا 55" ، که البته مانیتوری با این اندازه وجود نداره ، و فکر میکنم تنها گزینه ی موجود خرید یک تلویزون باشه که از ورودی HDMI یا VGA یا در صورت وجود DVI اش استفاده کنم .تنها چیزهایی که برام مهم هستند ، (Full HD (1080 بودن ، بزرگ بودن ، و موندگار بودن دستگاه مورد نظر هستند . نه کیفیت تصویر خیلی خوب ، نه 3d ، نه امکانات خاصی مد نظرم نیست ، فقط 3 مورد ذکر شده رو دارا باشه ، و بتونم براحتی به کیسم وصلش کنم و صفحه رو extend کنم . همچنین ممنون میشم راجع به کیفیت و قابل اطمینان بودن محصولات XVision و همچنین میزان قابل اطمینان بودن و موندگاری محصولات smasung توضیح بدین (در مورد تلوزیونهای سامسونگ شنیدم خیلیهاشون بعد از مدتی استفاده پنلشون دچار مشکل میشه ، و وسط صفحه یه سری خط مثل پیکسل سوخته ایجاد میشه) سپاسگذارم میشم اگر دوستان متخصص منو راهنمایی کنند و دستگاه ها یی که مناسب با نیازم هست به همراه قیمتشون رو عنوان کنند .

ار همگی سپاسگذارم ، پیروز و سربلند باشید;)

بالا