برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید یه سیستم برای گیم

babak_9

Registered User
لایک‌ها
238
سلام دوستان . راستش یه سیستم میخوام برای وب گردی و موزیک و فیلم و البته گیمینگ که با کمترین هزینه بیشترین کارایی رو داشته باشم
از اونجایی که وب گردی و موزیک و فیلم به سخت افزار زیاد قوی نیاز نداره و بیشترین کارایی گیم رو دوش کارت گرافیک هست یه سیستم به این صورت به ذهنم رسیده که براتون میزارم
main h110
cpu g4400
ram 4gb ddr4
power 500w
vga rx 470
حالا به نظرتون سیستم دیگه ای در این حد میتونم ببندم که تو حد همین هزینش باشه و کارایی بیشتری بهم بده ؟ ممنون میشم اگر یه همفکری بکنید و کمک کنید
در ضمن از مانیتور استفاده نمیکنم و از یه تی وی 32 استفاده میکنم FHD
اینم بگم مهم دست دوم و آک بودن قطعه نیست . قطعات دست دوم هم مشکلی نداره

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
سی پی یو حداقل 6100
رم حداقل 8 گیگ
و پاور هم حتما باید برند معتبری باشه.

اگر برای عناوین یکی دو سال پیش سیستم میبندین، سیستم خودتون کفایت میکنه، درغیر اینصورت حتما موارد بالا رو باید رعایت کنین.

babak_9

Registered User
لایک‌ها
238
سلام
سی پی یو حداقل 6100
رم حداقل 8 گیگ
و پاور هم حتما باید برند معتبری باشه.

اگر برای عناوین یکی دو سال پیش سیستم میبندین، سیستم خودتون کفایت میکنه، درغیر اینصورت حتما موارد بالا رو باید رعایت کنین.

من تستهای 6100 و 4400 رو توی یوتیوب دیدم اختلاف چندانی توشون ندیدم مگر در بازیهایی مثل gta v که من اصلا از این بازی خوشم نمیاد . سیستم دست دوم بخوام بگیرم چی پیشنهاد میدید

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من تستهای 6100 و 4400 رو توی یوتیوب دیدم اختلاف چندانی توشون ندیدم مگر در بازیهایی مثل gta v که من اصلا از این بازی خوشم نمیاد . سیستم دست دوم بخوام بگیرم چی پیشنهاد میدید

بازی مافیا 3 یا بتل 1 رو هم تست کردن؟
رو حالت مولتی پلیر یا FPS Boost چطور؟
اگر براتون مهم نیست که چندتا عنوان رو از دست بدین، که البته به مرور زمان این عناوین بیشتر هم میشه، 4400 گزینه ی خوبیه، من خودم چند هفته پیش برای پدرم یه دونه 4400 بستم و واقعا پردازنده ی خوبیه.

اگر بتونین از همین سوکت 1151 متناسب با بودجتون قطعات کارکرده پیدا کنین خوبه، اما اگر بخواهید از سوکت مثلا 1150 قطعه بگیرید، سیستم عملا دیگه ارزش ارتقا نداره، هر چند از نظر قدرت اجرایی، خیلی با این سوکت تفاوت نداره.
مشکل دیگه اینه که گرافیک های سری 400 ای ام دی یا سری 900 انویدیا، به صورت کارکرده تو بازار خیلی کمیاب هست و سری های قبلی هم ارزش خرید چندانی نداره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
پردازنده حداقل 4 هسته ای تهیه کنید . اگر گیمر هستید . پردازنده ای بگیرید که حداقل 4 هسته فیزیکال داشته باشه

babak_9

Registered User
لایک‌ها
238
راستش دوستان من یه سیستم میخوام ببندم تا سی پی یوهای zen وارد بازار بشن تا بتونم انتخاب درستی انجام بدم . یعنی یه سیستم موقتی هست تا زمانی که zen وارد بازار بشه حالا یا میرم سمت اون سوکت یا سی پی یو رو قوی تر میکنم . به نظر میاد اینبار amd میخواد خوب ظاهر بشه :general601::general601::general601:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اگر اینطور هست . صبر کنید تا بهمن و اسفند که پردازنده و مادربردهای زن موجود میشه

بالا