برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای فروش پرینتر جوهرافشان hp 5550

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
با درود به همگی دوستان

یه پرینتر اچ پی جوهرافشان مدل Deskjet 5550 دارم حدودای 7 سال پیش خریدم. یه یکسالی باهاش عکس و متن و اینا پرینت گرفتم بعد جوهرش تموم شد. دوباره یکی از کارتریج ها رو (فکر کنم مشکی) عوض کردم یه چندماهی دیگه هم استفاده کردم تا دیگه استفاده نشد تا همین 2 سال پیش اینطورا که دستگاه رو روشن کردم دیدم ظاهرا جوهرها دیگه تموم شدن (حالا یا به اصطلاح فنی دوستان خشک شده ن، خلاصه نمیدونم دقیق).
حالا اولا میخوام بپرسم اگه به کسی بفروشم میشه خودش بره جوهر یا کارتریج ش رو عوض کنه دوباره راحت استفاده کنه؟ میپرسم چون ظاهرا شنیدم میگن اگه دستگاه زیاد بخوابه نمیدونم هدش میچسبه به جوهرش و ماتحتش فلان میشه و بهمان میشه و ...!! میخوام مطمئن شم اول دستگاهم از این نظر در آینده مشکل نخواهد داشت، بعدش بفروشمش به خلق خدا که پشت سرمون پدربیامرزی!!! نفرستن یهو!
دوم اینکه با فرض اینکه نه، ایشالا هیچ مشکلی نداره و با خرید کارتریج های نو راحت کار خواهد کرد، چند خوبه بفروشم که هم خدا رو خوش بیاد هم خلق خدا رو؟
پیشاپیش بسیار از دیدگاه ها و پیشنهادات هوشمندانه و خداپسندانه شما سپاسگزارم.

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
ای بابا! کسی نبود یه راهنمایی کنه؟؟

rezamusavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میشه که کارکنه ولی بدونه کاتریج زیاد قیمت نداره من یه اچ پی 4183 سه کاره دارم رفتم بفروشم البته کاتریج هاش خشک شده بود یارو بهم گفت که 30 میخره چون کاتریجاش خیلی گرون هست جفتش میشه 70 تومن منم پشیمون شدم. پرینتر جوهر افشان خودش زیاد ارزش نداره فقط کاتریجش ارزش داره

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71
سلام میشه که کارکنه ولی بدونه کاتریج زیاد قیمت نداره من یه اچ پی 4183 سه کاره دارم رفتم بفروشم البته کاتریج هاش خشک شده بود یارو بهم گفت که 30 میخره چون کاتریجاش خیلی گرون هست جفتش میشه 70 تومن منم پشیمون شدم. پرینتر جوهر افشان خودش زیاد ارزش نداره فقط کاتریجش ارزش داره

ممنون از راهنماییت. دستت درد نکنه. اگه اینجور باشه که نگهش میدارم. 30 تومن 40 تومن ارزششو نداره بخوام بفروشمش.

بالا