برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید کنسول بازی

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت تمام اساتید محترم.
من میخوام یه کنسول بازی بخرم اما دو به شک هستم که کدوم رو بخرم البته بین ایکس باکس ها
تلویزیون خونه من 32 اینچ سامسونگ با رزولوشن HD هست
من موندم ایکس باکس وان بگیرم یا وان اس؟ 500 گیگ یا یک ترا؟بازیهایی که قطعا تهیه میکنم فیفا 17-اتوموبیل رانی-کال اف دیوتی-تیکن-یکی دو تایپ دیگه.ایا 500 گیگ برای چنین بازیهایی کافی هست یا بیشتر بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
در ضمن میخوام باندل فیفا رو تهیه کنم+یک دسته اضافه

cpt walker

Registered User
لایک‌ها
41
سلام و درود
خدمتتون عرض کنم که من از زمان اومدن این نسل ایکس باکس وان داشتم اما پیشنهاد من به شما اینه اگر مولتی یا همون آنلاین بازی میکنی ps4 بگیر، شک نکن، چون psn چندین برابر live پلیر داره در حال حاضر !

اما اگه تصمیمتو گرفتی بین عادی و s حتما s بگیر، شاید صد، صد و خورده ای اضافه بدی اما امکانات خیلی خوبی میگیری با این قیمت، دسته ی بلوتوث دار که بدون هیچ دردسری و رابطی به pc وصل میشه، کنسول کوچیک تر، سبک تر، پاورش اکسترنال نیست اینترناله، hdr, درایو با قابلیت 4k و ظاهرا مصرف برقشم کمتره !

اما بین ۵۰۰ و یه ترا، من خودم ۵۰۰ دارم و کل بازیهامو دیجیتالی میگیرم، هارد خود کنسول که صد در صد جوابگو نبود پس یه هارد یه ترا اکسترنال گرفتم، به نظر خودمم یه ۵۰۰ بگیر با یه هارد اکسترنال، اینجوری بهتره چون که هارد خود کنسول که ۵ ۶ تا بازی با حجم بالا رو میگیره تو هم قاعدتا این تعداد بازی رو همزمان نمیری، اکسترنالم اگه داشته باشی، اگه بازیها رو دیجیتالی بگیری میتونی از دوستی، آشنایی یا کس دیگه دیتاشو بگیری خیلی راحت.

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
تو ایران استقبال بیشتری شده از PS4 ولی خدایی one خیلی حالش بیشتره و غولی هست در مقابل PS4 میدونی چرا فقط بخاطر بازی gears of war میگم االان 4هم اومده . ryse رو هم که فوق العاده است.
البته s بهتره ولی تفاوت زیادی ندارن بیشتر ظاهری هست تو سخت افزاری تفاوت چندانی لحاظ نشده فقط frame rate اجرای بازی های در s یخورده بالاتره در رابطه با قابلیت 4k باید بگم که تلویزیون از این قابلیت پشتیبانی کنه .
بازی دیجیتالی هم به نظر من شرش از سودش بیشتره , راحت بازی فیزیکی بخر هم ارشیو میکنی هم هر وقت دلت بخواد دوباره میزاری تو دستگاه و بازی میکنی. تو one من راستش انلاین بازی نکردم.
ولی یادت باشه فقط Xbox One بگیری حالا یا اس یا قدیمی

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و درود
خدمتتون عرض کنم که من از زمان اومدن این نسل ایکس باکس وان داشتم اما پیشنهاد من به شما اینه اگر مولتی یا همون آنلاین بازی میکنی ps4 بگیر، شک نکن، چون psn چندین برابر live پلیر داره در حال حاضر !

اما اگه تصمیمتو گرفتی بین عادی و s حتما s بگیر، شاید صد، صد و خورده ای اضافه بدی اما امکانات خیلی خوبی میگیری با این قیمت، دسته ی بلوتوث دار که بدون هیچ دردسری و رابطی به pc وصل میشه، کنسول کوچیک تر، سبک تر، پاورش اکسترنال نیست اینترناله، hdr, درایو با قابلیت 4k و ظاهرا مصرف برقشم کمتره !

اما بین ۵۰۰ و یه ترا، من خودم ۵۰۰ دارم و کل بازیهامو دیجیتالی میگیرم، هارد خود کنسول که صد در صد جوابگو نبود پس یه هارد یه ترا اکسترنال گرفتم، به نظر خودمم یه ۵۰۰ بگیر با یه هارد اکسترنال، اینجوری بهتره چون که هارد خود کنسول که ۵ ۶ تا بازی با حجم بالا رو میگیره تو هم قاعدتا این تعداد بازی رو همزمان نمیری، اکسترنالم اگه داشته باشی، اگه بازیها رو دیجیتالی بگیری میتونی از دوستی، آشنایی یا کس دیگه دیتاشو بگیری خیلی راحت.
بهتر نیست بجای هارد اکسترنال یه باندل فیفا 17 یک ترا بگیرم؟
پلی استیشن رو دیدم خیلی زود دسته هاش خراب شده اما خودم ایکس باکس 360 داشتم بعد از سه سال تکون نخورد

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
واقعا ايكس باكس بهتره از پلى استيشن؟
من پى اس ٤ دارم ولى تا حالا ايكس باكس نداشتم و امتحان هم نكردم الان تهران نيستم و واسه ايام عيد ميخوام كنسول بخرم اگه ايكس باكس بهتره پى اس ٤ نخرم لطفا دوستانى كه اطلاعات دارن راهنمايى كنن

پ.ن : استارتر محترم ممنون از راه اندازى اين تاپيك كه ميتونه خيلى مفيد باشه

cpt walker

Registered User
لایک‌ها
41
بهتر نیست بجای هارد اکسترنال یه باندل فیفا 17 یک ترا بگیرم؟
پلی استیشن رو دیدم خیلی زود دسته هاش خراب شده اما خودم ایکس باکس 360 داشتم بعد از سه سال تکون نخورد
حالا اگه اقتصادی و بلتدمدت هم بخوای نگاه کنی ps4 بهتره، قیمت دیسکای فیزیکیش ارزون تره، بازار دسته دومش داغتره (وان که اصلا میشه گفت نداره)، اما در مورد دسته حق با شماست، دسته ی وان خیلی بهتره، به هیچ وجه قابل مقایسه با ps4 نیست.

اگه فیفا ۱۷ رو میخوای حتما بگیری، همون باندلشو بگیری خیلی بهتره، رنگ آبیشم کنسولو خاص میکنه.

cpt walker

Registered User
لایک‌ها
41
واقعا ايكس باكس بهتره از پلى استيشن؟
من پى اس ٤ دارم ولى تا حالا ايكس باكس نداشتم و امتحان هم نكردم الان تهران نيستم و واسه ايام عيد ميخوام كنسول بخرم اگه ايكس باكس بهتره پى اس ٤ نخرم لطفا دوستانى كه اطلاعات دارن راهنمايى كنن

پ.ن : استارتر محترم ممنون از راه اندازى اين تاپيك كه ميتونه خيلى مفيد باشه
هیچکدوم بهتر نیست دوست من، هر کنسول یه سری ویژگی هایی داره، شما باید به این ویژگی ها نگاه کنی و ببینی کدومش به درد شما میخوره، حالا یه سری نکاتشو من مینویسم به عنوان مثال:
Ps4
+ پلیرهای بیشتر، بازار دسته دوم فیزیکی داغ تر، پشتیبانی از هدست usb، بازیهای انحصاری

Xbox one
+کنترلر با طراحی بهتر و مقاومت بالاتر، تخفیفات دیجیتالی بیشتر، پخش فیلم 4k، بازیهای انحصاری

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاملا درسته.درسته که یه مقدار بازی های PS4 ارزونتره و یا اینکه شاید توی ایران نسبتا بازار دسته دوم بهتری داره اما برای من موندگاری هم اهمیت داره.دو تا از دوستای من PS4 خریدن حتی یکی Pro رو داره و حدود 4 ماه میشه که به طور میانگین یک شب در میون میشینن بازی میکنن و الان همشون دسته ها دارای ایراد شده.یا کلیدها گیر میکنه و پستونکیش شل شده و خوب عمل نمیکنه.اما من خودم سه سال و بیشتر حتی ایکس باکس 360 داشتم و همیشه هم بازی میکردیم اما خیلی خوب بود و هیچوقت نشد دکمه ها ایرادی داشته باشه.از این بابت من ترجیح میدم جنس و مقاومت بالاتری داشته باشه.فوقش هم اگر خواستم بفروشم دویست تومن از نرخ دسته دوم روز پایین تر بدی روی هوا میبرن

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته نا گفته نماند که هر دو کمپانی(سونی و ماکروسافت)غول های بزرگی هستند که یکی ژاپنی و دیگری امریکایی هست.اما امریکایی ها در تولید محصولات همیشه استقامت بیشتری خرج کرده اند

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
[
دوست عزیز باندل فیفا 17 یک ترا مگه ابی هم داره؟

saji2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه مواردی رو دیدم گفتم به دوستان بگم

به طور کلی، از نظر سخت‌افزاری نمی‌توانید پلی‌استیشن۴ یا ایکس‌باکس وان را در مقایسه با هم برتر بدانید.

از نظر سرویس‌های آنلاین، در حال حاضر هم پلی‌استیشن۴ و هم ایکس‌باکس وان برای آنلاین بازی کردن نیاز به پرداخت حق اشتراک دارند. در حالی که از نظر قیمت، اشتراک سرویس‌های ایکس‌باکس لایو و شبکه‌ی پلی‌استیشن یکسان است، تجربه‌ای که این دو سرویس ارایه می‌دهند با هم فرق می‌کند.

با خرید اشتراک سرویس سونی یا مایکروسافت، هر ماه بازی رایگان دریافت می‌کنید. البته بازی‌های رایگانی که مایکروسافت به مشترکان‌اش می‌دهد، تا ابد قابل استفاده هستند؛ اما بازی‌های رایگان پلی‌استیشن فقط تا زمانی کار می‌کنند که اشتراک‌تان تمام نشده باشد

بالا