برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در خصوص کلمات کلیدی داخل رپورتاژ ( کمک کنید )

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام و درود
من دچار تردید شدم
در نظر بگیرید عبارت کلیدی من که داخل گوگل تمایل دارم بیاد بالا کلمه ی موبایل است
حال در نظر بگیرید میخام از 3 تا سایت رپورتاژ بگیرم
آیا باید داخل همه ی رپورتاژ هام عینا کلمه ی موبایل را بکار ببرم یا میتونم ترکیباتی از آن را بزنم مثل
قیمت موبایل - خرید موبایل و...
آیا اگر داخل یک رپورتاژ موبایل و داخل دو تای دیگه از قیمت موبایل و خرید موبایل استفاده کنم
گوگل کلمه ی موبایل را میشناسه بیاد بالا یا حتما باید عین عبارت باشه

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
یه فرمولی داره در بهینه سازی درون پیجی و محتوا اگر سایت شما فرکانس توالی کلمه موبایل درش بالا باشه امکان بالا اومدن سایت با کلمه موبایل حتی با وجود درج مثلاً کلمه کلیدی خرید موبایل در رپرتاژ هست اما ترجیح اول گوگل خود کلمه خرید موبایل برای سایت شماست..البته فاکتور های زیادی دخیل هستند برای کرول مفهومی گوگل هم در سایت شما و هم سایت رپرتاژ گیرنده برای حک کلمه کلیدی در سرچ که حتما باید لحاظ بشه تا گوگل اعتبار سنگی و سپس جایگاه نشینی رو برای سایت تعیین کنه

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
یه فرمولی داره در بهینه سازی درون پیجی و محتوا اگر سایت شما فرکانس توالی کلمه موبایل درش بالا باشه امکان بالا اومدن سایت با کلمه موبایل حتی با وجود درج مثلاً کلمه کلیدی خرید موبایل در رپرتاژ هست اما ترجیح اول گوگل خود کلمه خرید موبایل برای سایت شماست..البته فاکتور های زیادی دخیل هستند برای کرول مفهومی گوگل هم در سایت شما و هم سایت رپرتاژ گیرنده برای حک کلمه کلیدی در سرچ که حتما باید لحاظ بشه تا گوگل اعتبار سنگی و سپس جایگاه نشینی رو برای سایت تعیین کنه
حال به نظرتون من کدوم را رعایت کنم ؟
عین عبارتی که میخام بیام بالا را بزنم یا این که مشتقات کلمه ی کلیدی هم بکار ببرم ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
موبایل کلمه پر چگالی هست و همه موضوعات اعم از علمی خبری و فروشگاهی رو شامل میشه بهتر اینه از کلمات کلیدی مانند خرید موبایل استفاده کنید هرچند این کلمات کلیدی هم چگالی بالایی دارن و حتما باید سایت شما کاملا بهینه شده باشه تا بتونید بالا بیایید

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
موبایل کلمه پر چگالی هست و همه موضوعات اعم از علمی خبری و فروشگاهی رو شامل میشه بهتر اینه از کلمات کلیدی مانند خرید موبایل استفاده کنید هرچند این کلمات کلیدی هم چگالی بالایی دارن و حتما باید سایت شما کاملا بهینه شده باشه تا بتونید بالا بیایید
شما بک لینک توصیه می کنید یا خیر ؟ فقط رپورتاژ ؟
چون خیلی از سایت ها بک لینک خریداری کرده و همان مدیران اذعان می کنند بک لینک خریداری نکنید موضوع چیه ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
باید انلیز بشه سایت شما خرید بک لینک از سایت های که معروف به بک فروشی هستن مسلما تاثیر منفی می‌ذاره اما اگر با آنالیز دقیق سایت هدف و سایت شما همراه باشه ریسک خطر کمتری دارد قبل از لینک سازی حتما باید سایت دارای چیزی که ما به اون پتانسیل پرش می گیم رسیده باشه که خودش بحث مهمی قبل از خرید یا بک لینک دهی هست حتما اینو به یاد داشته باشید خرید بک لینک با ریسک همراه هست و اگر الگریتمی به سایت حساس بشه مطمین باشید مشکل به وجود میاد اما بهر صورت ریسکی است که شاید باید در برخی موارد قبول کرد کاملا بستگی به هدف ما از سایت داری داره اما رپرتاژ اگر بشکل علمی خبری و ادغامش بشکل تجاری باشه در سایت های با چگالی منطبق و اعتباری بالا کاملا موثر هست بخصوص با توجه به الگوریتم اخیر یا بقول ما الگوریتم آگوستین گوگل که بحث اعتبار دهی مطلب و لینک رو هدف قرار داده اما خوب هزینه این نوع رپرتاژ ها قاعدتاً بالا هست و حتما باید ارزش کلیدی های مورد نظر بررسی بشه که آیا واقعا ضروری هست یا خیر و شاید موارد جایگزین بهتری وجود داشته باشه اما در مجموع اگر شرایط مناسب رو داشته باشه کاملا موثر هستش

بالا