برگزیده های پرشین تولز

مشكل با editor phpnuk7.9

sheikh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمي دونم من اين مشكل رو دارم يا شما هم به اين مشكل بر خورديد وقتي مطلبي رو در اين ويرايش گر مي نويسم بعد enter مي زنم كه بر خط بعد در نهايت وقتي مطلب رو روي سايت مي زارم تمام مطالب پشت سر هم قرار ميگيرن.

مثلا:
اگه بنويسم:
تست1
تست2
روي سايت اين رو ميبينم:
تست1تست2​

pcboyir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من

مچکرم از توجه شما . باید بگم در نسخه 7.9 بخاطر بالا بردن امنیت ناک کد های html غیر فعال شده که ما به محض اینکه به این نکته پی بریم این حالت رو برداشتیم و دونه دونه کدهای مهم رو فعال سازی کردم ولی بدبختانه این کد اینگار جا مونده و به محض اینکه این مشکل رو شما بیان کردی حل کردیم .

فایل index.php در آدرس modules/news/index.php ویرایش و اصلاح شده شما از www.mashhadteam.com/patch/newsindex79.zip
این فایل رو دریافت و جایگزین index.php که بالا آدرس رو ذکر شده کنید (modules/news/)

برای توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید .

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از pcboyir :
سلام دوست من

مچکرم از توجه شما . باید بگم در نسخه 7.9 بخاطر بالا بردن امنیت ناک کد های html غیر فعال شده که ما به محض اینکه به این نکته پی بریم این حالت رو برداشتیم و دونه دونه کدهای مهم رو فعال سازی کردم ولی بدبختانه این کد اینگار جا مونده و به محض اینکه این مشکل رو شما بیان کردی حل کردیم .

فایل index.php در آدرس modules/news/index.php ویرایش و اصلاح شده شما از www.mashhadteam.com/patch/newsindex79.zip
این فایل رو دریافت و جایگزین index.php که بالا آدرس رو ذکر شده کنید (modules/news/)

برای توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید .

یکی از مشکلاتی که php_nuke فارسی 7.9 که من نصب کردم اینه که تعداد حروف و کلمات در تیتر عنوان خبرها محدود است. یعنی بیشتر از یک تعدادی باشد به جای آن از کدهای html استفاده می کند. مشکل از phpnuke است یا این که مشکل از فارسی سازی یا چیز دیگری است. لطفا راهنمایی کنید.
برای نمونه می توانید این مطلب را ببینید:
http://www.hamedan.ws/modules.php?name=News&sid=8

بالا