برگزیده های پرشین تولز

مشكل تاليا

abtin25

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها مي خوام تو اين تاپيك در مورد مشكلات تاليا (سيم كترت اعتباري ) حرف بزنيم.
من خودم كلي مشكل دارم باهاش
مثلا:
- از خارج تهران اصلا نميشه با من تماس گرفت
-به سيم كارت مخابرات مي تونم sms بفرستم ولي نمي تونم بگيرم در حالي كه به تاليا هم send دارم و هم دريافت
البته بعضي از تاليا ها مشكل اشاره شده رو ندارند
كسي چيزي در اين مورد مي دونه؟
ديوونم كرده

iman.gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Salam

taliya hanoz dorost ja nayoftade yani bazi az manategh felan moshkel dare

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از abtin25 :
سلام
بچه ها مي خوام تو اين تاپيك در مورد مشكلات تاليا (سيم كترت اعتباري ) حرف بزنيم.
من خودم كلي مشكل دارم باهاش
مثلا:
- از خارج تهران اصلا نميشه با من تماس گرفت
-به سيم كارت مخابرات مي تونم sms بفرستم ولي نمي تونم بگيرم در حالي كه به تاليا هم send دارم و هم دريافت
البته بعضي از تاليا ها مشكل اشاره شده رو ندارند
كسي چيزي در اين مورد مي دونه؟
ديوونم كرده
مشكل اول كه مشخصه، خارج از تهران انتن نداره!

مشکل دوم هم من هم از تالیا به خودم زدم هم به تالیا فرستادم!!!!!

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه چیز خیلی احمقانه در مورد sms زدن به تالیا دیدم که در کمال تعجب جواب داد ! دفعه اول sms رو می فرستم ، Fail میشه . بعد یه نقطه چیزی از sms کم می کنم ( یه تغییری توش ایجاد می کنم ) و این دفعه فرستاده میشه !! خودم موندم حکمتش چیه .

abtin25

Registered User
لایک‌ها
0
كسي ديگه اين مشكلات رو نداره؟؟
تماس از خارج تهران با تاليا بايد امكان پذير باشه
از شمال با من تماس گرفتن
ولي بعضي شهرها نميشه نميدونم چرا

abtin25

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی از موبایل مخابرات می تونن به شما sms بزنن؟
من می تونم به تالیا و یا مخابرات یزنم
ولی از مخابرات نمی تونم دریافت کنم

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
راستش تاليا از نظر آنتن دهي تا حدي از مخابرات پايين تره (البته در تهران) ولي نكته ي مثبتش سيستم شارژي هستش كه تقريبا همه ي كمپاني هاي بزرگ دنيا بر مبناي همين سيستم به كاربراشون سرويس ميدن.

در برخي موارد برقراري تماس از طريق تاليا دشواره يعني مثلا ميخواي يه موبايل مخابرات رو بگيري بايد چندين بار تلاش كني تا موفق بشي. من هم به مخابرات sms ميفرستم هم ميگيرم فقط در بعضي مواقع sms هام با تاخير ميرسن. در كل شروعي كه تاليا داشته خيلي بهتر از شروع مخابرت در چندين سال پيش هستش و نكات مهم اينكه تاليا پيش بيني كرده كه به احتمال زياد به 10 درصد كاربراش تا 22 بهمن GPRS خواهد كه اين يعني رفته رفته زير بناي MMS هم توسط تاليا فراهم خواهد شد همچنين تاليا وعده كرده تا سال آينده به صورت كامل استانها را هم پوشش خواهد داد... اگر تاليا به اين وعده ها بتونه به موقع عمل كنه مسلما كاربراش خيلي راضي تر از مخابرات خواهند بود.

abtin25

Registered User
لایک‌ها
0
شماره من با 932933 شروع مي شه
نميدونم چرا همچين مشكلي دارم
بعضي از تالياها اصلا مشكل ندارند ولي بعضي دارند
مي خوام بدونم كسي غير من هم اين مشكل رو داره؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
یه چیزی میگم شاید خنده دار باشه!! ولی به جون خودم انگار اینا ساعت7 به بعد دستگاهاشون رو خاموش میکنن میرن خونه :D :lol:
جدا تعطیل میشه loooooooool

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
والا من که به شخصه شروع بهتری رو انتظار داشتم. درست نیست که شروع تالیا رو با شروع مخابرات مقایسه کنید. اولا مخابرات دولتی بود و رقیب نداشت ولی تالیا خصوصی است و رقیب بزرگی هم داره.
بعدشم شروع مخابرات مال سال بوق بود. الان تکنولوژی کلی پیشرفت کرده بابا. من انتظار خیلی امکانات بیشتری رو در این سیستم داشتم. اگه اون ها رو راه اندازی نکنه (همونهایی که قول داده) به زودی بازارش می خوابه !!
البته مردم ما نشون دادن که هر بلایی سر هر چیزی بیاد بازم می خرندش ! نمونش همین 405 ها که جدیدا خود به خود آتیش می گیرن !!! :D بازم مردم می خرن ولی 200.000 تومان ارزونتر ! یعنی ریسک جونشون 200 هزار تومان ارزش داره همش !!!

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از knowhow :
والا من که به شخصه شروع بهتری رو انتظار داشتم. درست نیست که شروع تالیا رو با شروع مخابرات مقایسه کنید. اولا مخابرات دولتی بود و رقیب نداشت ولی تالیا خصوصی است و رقیب بزرگی هم داره.
بعدشم شروع مخابرات مال سال بوق بود. الان تکنولوژی کلی پیشرفت کرده بابا. من انتظار خیلی امکانات بیشتری رو در این سیستم داشتم. اگه اون ها رو راه اندازی نکنه (همونهایی که قول داده) به زودی بازارش می خوابه !!
البته مردم ما نشون دادن که هر بلایی سر هر چیزی بیاد بازم می خرندش ! نمونش همین 405 ها که جدیدا خود به خود آتیش می گیرن !!! :D بازم مردم می خرن ولی 200.000 تومان ارزونتر ! یعنی ریسک جونشون 200 هزار تومان ارزش داره همش !!!

درسته مخابرات در احد بوق شروع به سرويس دهي كرد ولي من تا جايي كه يادم يه دفعه مخابرات زير يه تعداد معيني كه سيم كارت داده بود حسابي كم آوردش و تا همين چند روز پيش هم توان دادن SMS به همه ي كاربراش رو نداشت. از همه ي اينها كه بگذريم تاليا براي خيلي هايي كه احتياج به تلفن همراه داشتن ولي از پس هزينه ي سنگين خريد سيم كارت بر نميومدند سيم كارت مهيا كرده و كلا تا امروز به نظر من از بخش دولتي خيلي موفق تر بوده.

مخابراتي كه سياستهاش همواره در راستاي محدود كردن گزينه هاي كاربران و مهار بخش خصوصي بوده به نظر من اصلا ارزش حمايت نداره....

nima643a

Registered User
لایک‌ها
0
یه چیزی میگم شاید خنده دار باشه!! ولی به جون خودم انگار اینا ساعت7 به بعد دستگاهاشون رو خاموش میکنن میرن خونه
جدا تعطیل میشه loooooooool
راست میگی شبا نمیگیره
22.gif

abtin25

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها به نظر من اصلا مقايسه سيم كارتهاي مخابرات با تاليا صحيح نيست.
فكر كنم هر كدون از اينهارو فقط بشه تنها مقايسه كرد
به نظر من مخابرات با اين همه امكانات و پول مفتي كه از مردم گرفته بود خيلي فرصت داشت كه سيم كارتاشو بهتر كنه
ولي فقط به كميت كار فكر كرد گاهي اوقات كه موبايلا خط نميدن واقعا دلم مي خواد برم اين مسئول تلفنهاي سيار رو پيدا كنم مجببورش كنم جاي من اين شماره رو 100 بار بگيره تا دردشو حس كنه
واقعا اينا نمي فهمن چه خبره؟
الان مخابرات با اين عدم برنامه ريزي تو شرايطي گير كرده كه حتي شركتهاي خارجي هم نمي تونند كمكش كنند
چون به نظر من كل سيستم مخابرات در اين مورد بايد عوض شه
در واقع همه كار از اول
اولين بار هم نيست كه يك پروژه تو كشور ما به اينجا مي رسه
اما در مورد تاليا انتظار بيشتري ازش مي رفت
در حالي كه شديدا ضعف نشون داد
راضي كننده نيست
حتي براي شروع
درسته تازه شروع شده ولي تعداد استفاده كننده هاش هم خيلي كمند
من الان 12 روزه تاليا دارم
هنوز نتونستم يك روز بدون دردسر باهاش داشته باشم
يا داره دنبال آنتن مي گرده
يا آنتن داره و خط نميده