برگزیده های پرشین تولز

مشكل خطاي USB با كابل پي پي سي و كامپيوتر

Reza_Sadeghi

Registered User
لایک‌ها
6
مشكل اينه كه :

وقتي كابل USB پي پي سي رو به كامپيوتر ميزنم هر دو ويندوز پيغام ميده كه :

USB Device not Recognized
One of the USB Devices attached to this computer has malfunctioned , and windows does not recognize it.

عكسش هم اينه :

2woao1c.jpg

Last edited:

Reza_Sadeghi

Registered User
لایک‌ها
6
راستي ناگفته نماند كه با اتصال كابل باتري شارژ ميشه (زمان زيادي ميبره) و فقط يك بار به سختي Synchronizing انجام ميشه و وسط كار يه هويي قطع ميشه و بعد از درآوردن و اتصال مجدد كابل اين پيغام ظاهر ميشه.
دفعه بعد كه كامپيوتر رو Restart كنم دوباره وصل ميشه اما دوباره وضع به همين منوال هست.

Reza_Sadeghi

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان.
لطفا پاسخ این چند تا سئوال رو به همراه رفع مشکل قطع و وصل شدن کابل USB بین PPC و PC رو محبت کنید بگید.
در حال حاضر هم دارم با Vista کار می کنم و موقع نصب درایورها گفت که همه چیز اوکی و Installed Successfuly اما همچنان تا PPC رو یه سانتیمتر توی دستم تکون میدم ارتباطش قطع میشه.
و حتما باید توی دستم به صورت عمودی بگیرمش و هیچ تکونی نخوره تا ارتباطش قطع نشه. به طور خوابیده که روی میز قرار میدیم اصلا ارتباطی برقرار نمیشه.

یقینا مشکل از کابل هست؟
اسم این نوع کابل چیه؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان.
لطفا پاسخ این چند تا سئوال رو به همراه رفع مشکل قطع و وصل شدن کابل USB بین PPC و PC رو محبت کنید بگید.
در حال حاضر هم دارم با Vista کار می کنم و موقع نصب درایورها گفت که همه چیز اوکی و Installed Successfuly اما همچنان تا PPC رو یه سانتیمتر توی دستم تکون میدم ارتباطش قطع میشه.
و حتما باید توی دستم به صورت عمودی بگیرمش و هیچ تکونی نخوره تا ارتباطش قطع نشه. به طور خوابیده که روی میز قرار میدیم اصلا ارتباطی برقرار نمیشه.

یقینا مشکل از کابل هست؟
اسم این نوع کابل چیه؟

شاید هم مشکل از پورت مینی یو اس بی گوشیتون باشه،شما ابتدا کابل را عوض کنید،بگویید کابل تبدیل مینی یو اس بی به یو اس بی برای پاکت پی سی،اگر تهران تشریف دارید با مراجعه به علاءالدین حتما" پیدا خواهید کرد.راستی هنگام شارژ با آداپتور هم مشکل شارژ با زمان بالا را دارید؟

Reza_Sadeghi

Registered User
لایک‌ها
6
با شارژ مشکلی ندارم.
به محض این که کابل شارژ رو متصل می کنم فورا بدون هیچ مشکلی شارژ میشه. زمان زیادی هم نمیبره.خیلی سریع شارژ میشه و با تکون دادن PPC همچنان باتری در حال شارژ شدن هست.

امیدوارم بشه این کابل Mini USB به USB رو به راحتی در مشهد پیدا کرد و مشکلم با ایراد داشتن همین کابل اتصال به کامپیوتر و تعویض اون برطرف بشه.

مرسی آقا مجتبی از اینکه پاسخ دادی.

Reza_Sadeghi

Registered User
لایک‌ها
6
نظرتون راجع به سئوال 3 پست اولم چیه؟

با Wi-Fi نمیشه PPC و PC رو Sync کرد؟ یا با بلوتوث؟

توی تنظیمات مربوط به Sync در قسمت Outlook در PPC یه جایی داره فعال شدن Wi-Fi منتها برای Exchange.
دقیقا راحع به این موضوع چیزی نمی دونم.
میتونید بگید علاوه بر اینکه ایمیل هام رو از Domain و Exchange از طریق Wi-Fi بخوام روی PPC بارگذاری کنم امکان Sync شدن سایر فایل ها و Media ها و .... هم مقدور هست یا نه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نظرتون راجع به سئوال 3 پست اولم چیه؟

با Wi-Fi نمیشه PPC و PC رو Sync کرد؟ یا با بلوتوث؟

توی تنظیمات مربوط به Sync در قسمت Outlook در PPC یه جایی داره فعال شدن Wi-Fi منتها برای Exchange.
دقیقا راحع به این موضوع چیزی نمی دونم.
میتونید بگید علاوه بر اینکه ایمیل هام رو از Domain و Exchange از طریق Wi-Fi بخوام روی PPC بارگذاری کنم امکان Sync شدن سایر فایل ها و Media ها و .... هم مقدور هست یا نه؟

سینک اور وای فای ، مدتی ست که از دستگاه ها حذف شده ، تقصیر مایکروسافت هست
با بلوتوث راحت سینک می شه ، حال هم می ده ولی باطری هدر می ره
برای سینک کافیست بلوتوث رو روشن کنید و در نرم افزار اکتیو سینک ، گزینه سینک اور بلوتوث انتخاب کنید
موفق باشید

بالا