برگزیده های پرشین تولز

مشكل در استفاده از اينترنت در موبايل T400

Afshan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگي

من چطور ميتونم از اينترنت روي موبايل خودم استفاده كنم؟
من سرويس Data رو گرفتم و مخابرات هم يك شماره تلفن به عنوان كد ديتا به من داده. ولي من نميدونم اين شماره رو كجاي گوشي بايد وارد كنم .
يك شماره به عنوان Access Number ميگيره ولي چون دقيقا زيرش Username . Password ميپرسه من فكر ميكنم اين شماره شبكه بايد باشه نه شماره كد ديتا :eek:
در ضمن گوشي من Samsung T400 هست.

ممنون. افشان

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
والله من تو اين زمينه اصلا اطلاعي ندارم ولي خيلي علاقمند به دونستنش هستم و اينكه اين ديتا چه استفاده اي تو ايران و چه قابليت هايي داره

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Afshan :
سلام به همگي

من چطور ميتونم از اينترنت روي موبايل خودم استفاده كنم؟
من سرويس Data رو گرفتم و مخابرات هم يك شماره تلفن به عنوان كد ديتا به من داده. ولي من نميدونم اين شماره رو كجاي گوشي بايد وارد كنم .
يك شماره به عنوان Access Number ميگيره ولي چون دقيقا زيرش Username . Password ميپرسه من فكر ميكنم اين شماره شبكه بايد باشه نه شماره كد ديتا :eek:
در ضمن گوشي من Samsung T400 هست.

ممنون. افشان

براي استفاده از اينترنت تنها سرويس ديتا كافي نيست شما نياز به يك سرويس دهنده وپ هم داريد . پس از اينكه سرويس وپ رو خريداري كنيد يك يوزر نيم و پسورد به شما داده ميشه به همراه يك پراكسي آدرس و آي پي سرور دي ان اس . اين اطلاعات رو كه وارد كنيد پس از فشردن كليد آبي رنگ گوشي شماره گيري ميكنه و به اينترنت متصل ميشه . با اين گوشي ميتونيد صفحات رو رنگي هم ببينيد به علاوه اينكه از يونيكد هم پشتيباني ميكنه...

Afshan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ataasgari :
براي استفاده از اينترنت تنها سرويس ديتا كافي نيست شما نياز به يك سرويس دهنده وپ هم داريد . پس از اينكه سرويس وپ رو خريداري كنيد يك يوزر نيم و پسورد به شما داده ميشه به همراه يك پراكسي آدرس و آي پي سرور دي ان اس . اين اطلاعات رو كه وارد كنيد پس از فشردن كليد آبي رنگ گوشي شماره گيري ميكنه و به اينترنت متصل ميشه . با اين گوشي ميتونيد صفحات رو رنگي هم ببينيد به علاوه اينكه از يونيكد هم پشتيباني ميكنه...

من با اين عدد كه مخابرات به من داده چيكار كنم؟
كدوم ISP ها سرويس وپ دارند؟

افشان

بالا