برگزیده های پرشین تولز

مشكل در mt-related entries

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...من این سوال رو بعد از اینکه کلی این ور اون ور گشتم و خودم هم تست کردم میپرسم که این پلاگین مطالب مرتبط رو چی کار باید کرد! ببینید یه نوعش اینه که به روش David Raynes هستش به این آدرس http://www.rayners.org/2002/12/mtrelatedentries_bykeyword.php منتها این از روی کلمات کلیدی هست...که من نمیدونم ایا باید کلامات رو خودم دستی در قسمت ارسال مطلب بدم یا نه!!! به طور معمولی روی 3.17 کار نکرد روی 3.2 هم کار نکرد! :(
یکی دیگه هم به روش Adam Kalsey هست که اینجا http://www.kalsey.com/2002/07/related_entries_plugin/
توضیح داده...اینم کار نکرد!!!
البته یه نوع دیگش هم http://kalsey.com/2003/05/related_entries_revisited اینه...منتها نمیدونم بازم کار نکرد! :(
البته یه مدل دیگش هم توی این فرم من سرچ کردم و جناب آقای پی سی ورد (اسمشون یادم نیست) هم دنبال این پلاگین بودن که آقای عظمتی مثل اینکه کارشون رو حل کردن ولی آقای آشفته گفتن که مدل جدیدش هم نوشته شده در آدرس http://code.appnel.com/mt-relatedentries ولی اینم جواب نداد...البته روی 3.2 البته باید بگم مطالب وبلاگ حدود 14 تا هست که هیچیز رو نشون نمیده ... نمیدونم شایدم باید مطالب بیتش بشه...خلاصه اگر کسی این مشکل رو میتونه حل کنه یه خبری هم به ما بده...باید بگم که من روی 3.17 رو لوکال و 3.2 روی هاست تست کردم :wacko: :wacko:

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين نمونه پلاگين براي مطالب مرتبط يك پلاگين خيلي سادس كه شما اونو نصب ميكنيد . بعد كليه مطالب كتگوري مطلب رو به در زير اون ليست ميكنه و از آنجايي كه مطالب يك كتگوري حول يك محور هستند اين روش بسيار كاربردي خواهد بود.
در ضمن تعداد آيتم هاي ليست شده در كطالب مرتبط نيز بر حسب نياز شما متغيير و قابل تنظيم هستش.

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
خب آدرسش کو؟؟؟؟ فکر کنم باید دستی بسازم؟؟؟ آره؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه آدرسش يادم رفته پيدا ميكنم ميزارم اينجا.

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم این همون روشیه که من گفتم...یعنی بین لینک های بود که دادم ولی متاسفانه روی 3.2 که جواب نمیده یا اینکه چون مطالب کمه مطلب مرتبطی نشون داده نمیشه... و یا اینکه من اشتباه کردم...یه بر دیگه هم تست میکنم!

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بهترين روش همين استفاده از روش كتگوري هستش.
نتايجش كاملا نزديك و دقيقه.

ITX

Registered User
لایک‌ها
0

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
راستی وبلاگت هم مبارک!
ممنون بابک جان ... لطف داری...ولی سعی کردم بنا به دلایلی یه جوری طراحیش کنم که تابلو نباشه و شبیه ولاگ در نیاد...مثل اینکه خیلی تابلو تر شده!!!!

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از ITX :
ممنون بابک جان ... لطف داری...ولی سعی کردم بنا به دلایلی یه جوری طراحیش کنم که تابلو نباشه و شبیه ولاگ در نیاد...مثل اینکه خیلی تابلو تر شده!!!!
خب می‌خواستی آژانس خبری بشه؟ :)

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينم سيستمي كه واسه اين وبلاگ بكار بردي چيه؟

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
بیا در گشوت بگم...ام تی 3.2 ... البته راست میگن که با ام تی میشه موشک هوا کرد!!!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
البته گفتم که سعی کردم معلوم نشه که یک سیستم وبلاگیه... بیشتر شبیه سایت باشه...!!

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي وبلاگ بودنش كاملا مشخصه.
در ضمن پس چرا اون پايينش اسم و لايسنس سايتت مربوط به يك وب سايت ديگه خير از ام تيه!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ali. :
ولي وبلاگ بودنش كاملا مشخصه.
در ضمن پس چرا اون پايينش اسم و لايسنس سايتت مربوط به يك وب سايت ديگه خير از ام تيه!
خودم كه اينجوري فكر نمي كنم...البته از چنتاي ديگه هم پرسيدم همينو ميگفتن...در ضمن از تيكه آخر صحبتت هم سر در نياوردم.بايم بگم كه
این موضوع مربوط به این تاپيك نیست!!! :cool:
خلاصه ممنون

بالا