برگزیده های پرشین تولز

!!!مشكل ساعت و ديليت پي تي

آيا دكمه ديليت در پستهاي بخش گفتگوي آزاد باشه؟

• بله، خيلي مفيده

Votes: 13 100.0%
  • نه، هويجوري

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    13

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
درمورد ساعت ... چند روز صبر کنید تا اول فروردین درست میشه :D

در مورد delete کردن ، احتمالا شما دسترسی ندارید که اون پست رو delete کنید . ادرسش رو بذارید ( یا pm بدید ) برسی کنم .

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از شايان :

در مورد delete کردن ، احتمالا شما دسترسی ندارید که اون پست رو delete کنید . ادرسش رو بذارید ( یا pm بدید ) برسی کنم .
Mer3000000000000000000000008765

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :

شایان یه سوال ... من هنوز نفهمیدم چی به چیه !!! چرا بعضی پستها رو میشه پاک کرد بعضی جاها نمیشه ؟!؟!
انگار تو گفتگوی آزاد نمیشه پاک کرد ... من آخرشم نفهمیدم :wacko: نکنه دیگه نمیشه پست پاک کرد ؟!:blink:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از IcedAngel :
شایان یه سوال ... من هنوز نفهمیدم چی به چیه !!! چرا بعضی پستها رو میشه پاک کرد بعضی جاها نمیشه ؟!؟!
انگار تو گفتگوی آزاد نمیشه پاک کرد ... من آخرشم نفهمیدم :wacko: نکنه دیگه نمیشه پست پاک کرد ؟!:blink:
تو قسمت گفتگوي آزاد نمي شه پاكش كرد.
شايد يه دليلي داشتن كه اين امكان رو حذف كردن.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بستگي دارد به دسترسي كه مديران ارشد براي هر بخش تعريف مي نمايند .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب مهدی جان دیدم pm شما رو ... دلیلش رو بهروز عزیز گفتن .

اگر میخواید پست یا تاپیکی رو پاک کنید و نمیتونید ، bad repot یا pm بدید با توضیح ، من این کارو براتون انجام میدم .

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از شايان :
خب مهدی جان دیدم pm شما رو ... دلیلش رو بهروز عزیز گفتن .

اگر میخواید پست یا تاپیکی رو پاک کنید و نمیتونید ، bad repot یا pm بدید با توضیح ، من این کارو براتون انجام میدم .
بخش گفتگوي آزاد كاملاً همينطوريه؟!! آخه دليلي كه گفتين رو من نمي فهمم. چرا دسترسي محدود ميشه؟ نه اينكه چون بعضي مديران دسترسي رو محدود مي كنن نميشه پاك كرد. يعني نبايد پست رو توي بخش گفتگوي آزاد پاك كرد!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب اون تاپکیکی که گفتید من پاک کردم ... ولی شما میخواستید تاپیک رو پاک کنید ! نه پست رو !!!! خب تاپیک رو شما دسترسی ندارید دیگه ...

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از شايان :
خب اون تاپکیکی که گفتید من پاک کردم ... ولی شما میخواستید تاپیک رو پاک کنید ! نه پست رو !!!! خب تاپیک رو شما دسترسی ندارید دیگه ...
=========
نه شايان خان! بنده مي خواستم يكي يكي پستهاي خرابش رو پاك كنم كه ديدم نميشه و از كلش صرفنظر كردم. الان هر پستي در بخش گفتگوي آزاد دارم رو نمي تونم پاك كنم نه تاپيك رو جونم:blink:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از شايان :
شايان هواست كجاست؟
106.gif
يعني نمي دوني كه ما نمي تونيم پست هاي توي گفت گوي آزاد رو پاك كنيم؟
297.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این که نمیشه یه نوشته ای رو تو گفتگوی آزاد حذف کرد هیچ دلیل خاصی نداشته. ولی خب چون معمولا نوشته های بخش حساسیت بر انگیز هست شاید یه عده از این خاصیت سو استفاده کنن. حالا تا نظر بقیه چی باشه. اگه وجودش مفیده فعالش کنم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
راستی ساعت فروم را من درست می بینم. به وقت تهران. کسی مشکلی داره؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
راستی ساعت فروم را من درست می بینم. به وقت تهران. کسی مشکلی داره؟
احسان جان ظاهرا که مشکل داره! الان دقیقا یک ساعت تفاوت داره. ساعت الان دقیقا ۱۱ هست. باید تا اول فررودین صبر کنیم تا درست بشه. یا اینکه شما اگر سرور خودتون هست و مشکلی پیش نمیاد این چند روزه مونده به عید ساعت سرور رو تغییر بدید.

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از ehsan :
این که نمیشه یه نوشته ای رو تو گفتگوی آزاد حذف کرد هیچ دلیل خاصی نداشته. ولی خب چون معمولا نوشته های بخش حساسیت بر انگیز هست شاید یه عده از این خاصیت سو استفاده کنن. حالا تا نظر بقیه چی باشه. اگه وجودش مفیده فعالش کنم.
احسان جان! من دليل رو كه گفتي رو نوفهمم. آخه همين جواب رو ميشه در جواب شما گفت!!!! بنظر من فايده اش بيشتره. هيچي نباشه ميشه پستهايي رو كه بدليل قطع و وصل شدن اينترنت چندتا تكراري ميشه رو پاك كرد.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از ehsan :
احسان جان اگه میتونی فعالش کن !!! هر چی فکر میکنم کسی نمیتونه سو استفاده بکنه از این قضیه ... آدم بعضی وقتها باید بعضی از پستهاش رو پاک کنه ... خب وقتی میتونیم ادیتشون کنیم و جاش نقطه بزاریم چرا پاکش نتونیم بکنیم ؟ :blink:

ساعت فروم برای من هم به وقت تهران درست نشون داده میشه

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
احسان جان اگه میتونی فعالش کن !!! هر چی فکر میکنم کسی نمیتونه سو استفاده بکنه از این قضیه ... آدم بعضی وقتها باید بعضی از پستهاش رو پاک کنه ... خب وقتی میتونیم ادیتشون کنیم و جاش نقطه بزاریم چرا پاکش نتونیم بکنیم ؟ :blink:
ساعت فروم برای من هم به وقت تهران درست نشون داده میشه

مرسي از همراهيتون! ولي ساعتو كه گفتن بخاطر آخر سال و مشكلات تغيير ساعت هستش! سال جديد كه شد درست ميشه جونم;)

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Dr Mahdi Khan :
مرسي از همراهيتون! ولي ساعتو كه گفتن بخاطر آخر سال و مشكلات تغيير ساعت هستش! سال جديد كه شد درست ميشه جونم;)
من نمیدونم ... دکمه دیلیت هم فعال بشه خوبه ... کاشکی اینجا به حرف کاربرها اهمیت میدادن یه ذره ! میدونم که هر فرومی بر اساس نظرات مدیران اداره میشه ولی کاربرها هم یه ذره حق نظر دادن دارن ... حداقل آدم یه نه از یه مدیر بشنوه دلش شاد میشه پستاش رو میخونن
294.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
با توجه به مصوبه جديد دولت، لطفاً ساعت پي تي رو اصلاح نماييد. جالب اينجاست كه در ليست تغيير زون ساعتي جهاني هيچ نشانه اي از GMT+2.5 وجود ندارد كه بطوري دستي ساعت درست شود!!!:blink: :blink: :blink:
حالا اينترنتي ها چيكار مي خوان بكنن خدا داند.:blink: :blink: :blink:

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
به نقل از Dr Mahdi Khan :
با توجه به مصوبه جديد دولت، لطفاً ساعت پي تي رو اصلاح نماييد. جالب اينجاست كه در ليست تغيير زون ساعتي جهاني هيچ نشانه اي از GMT+2.5 وجود ندارد كه بطوري دستي ساعت درست شود!!!:blink: :blink: :blink:
حالا اينترنتي ها چيكار مي خوان بكنن خدا داند.:blink: :blink: :blink:
:wacko: :wacko: :wacko:

بالا