برگزیده های پرشین تولز

مشكل قرار دادن روي سايت

navidweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من سايتي با ASP ساختم که در اون از بانک اطلاعاتي اکسس استفاده کردم. اين سايت روي کامپيوترم خودم به خوبي کار ميکنه ولي وقتي ميخوام اون رو به سايت منتقل کنم با مشکل مواجه ميشم. به نظرم مشکل از اجازه دسترسي باشه ولي تو کنترل پنل براي شاخه ديتا بيس اختيار ReadWrite دادم ولي باز هم ارور ميده. اگه راهنمايي کنيد ممنون ميشم.

mshajarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم تقريبا مشكلي مشابه دارم.
من يه سايت با asp.net نوشتم که روی کامپیوتر خودم درست کار می کنه ولی وقتی روی سایت قرار می دم error می ده. هاستی که استفاده می کنم دات نت رو ساپورت می کنه . در ضمن روی یه هاست دیگه هم امتحان کردم باز همین مشکل وجود داشت.
برای اینکه مطمئن بشم که اشکال از فایل aspx نیست یه فایل خالی با visual studio درست کردم و روی سایت آپلود کردم ولی باز هم error می ده.

این هم error اش :
Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

به دادم برسید.

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
با سلام
اقا اگه مجوز نوشتنو خواندن به فولدر ديتا بيس داده باشي بايد بتونه محتويات اون رو نشون . اگه نشون نده مجوزت درست صادر نشده :
براي امتحان با fso يه فايل تو اون پوشه بساز اگه درست كرد كه مجوز درسته و اگر نكرد مشكل از مجوزت
در حالتي كه مشكل مجوزت حل شد ولي باز هم مشكل داري فكر كنم مشكلت از ديتا بيس باشه ممكنه هنگام بروز رساني خاصيت فايل تنها خواندني شده اونم چكش كن.
اگه درست نشد
يا مشكل از درايور تعريفيته براي ديتا بيست و يا اشكال از عدم ساپورت وب هوستينگته

mshajarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedsmk :
با سلام
اقا اگه مجوز نوشتنو خواندن به فولدر ديتا بيس داده باشي بايد بتونه محتويات اون رو نشون . اگه نشون نده مجوزت درست صادر نشده :
براي امتحان با fso يه فايل تو اون پوشه بساز اگه درست كرد كه مجوز درسته و اگر نكرد مشكل از مجوزت
در حالتي كه مشكل مجوزت حل شد ولي باز هم مشكل داري فكر كنم مشكلت از ديتا بيس باشه ممكنه هنگام بروز رساني خاصيت فايل تنها خواندني شده اونم چكش كن.
اگه درست نشد
يا مشكل از درايور تعريفيته براي ديتا بيست و يا اشكال از عدم ساپورت وب هوستينگته

سلام
من از دیتابیس استفاده نکردم.
من براي امتحان يك فايل خالي كه فقط شامل يك lable هست رو روی سایت قرار دادم. روی کامپیوتر من باز میشه ولی روی سایت ارور می ده.
سایت دات نت رو ساپورت می کنه. در ضمن روی دو تا هاست دیگه هم امتحان کردم همین مشکل وجود داشت.

بالا