برگزیده های پرشین تولز

مشكل هارد ديسك

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستان من يك هارد 160 مكستور IDE دارم ( البته اين كه ميگم مال يكي از دوستان خراب شده سيستم داده من درست كنم) ديشب اين بنده خدا فيش برق هاردو قطع ميكنه حالا نميدونم چطوري وصل ميكنه سيستم بالا نمياد الان سيستم داده به من تا درست كنم. حالا من وقتي كه فيش برق رو وصل ميكنم هر چي كليد پاور رو ميزنم اصلا سيستم روشن نميشه . ولي وقتي فيش رو ميكشم روشن ميشه . رو سيستم حودمم امتحان كردم همينطوره . در ضمن اطلاعات توي هارد يكم مهمه و نميخاد از بين بره. مشكل هارد كجاست؟ لطفا كمك كنيد در ضمن هارد توش عكس هاي شخصي داره يجورايي نميشه بدم دست تعمير كار .

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها يه راهي بگيد حداقل همينطوري بتونم اطلاعاتشو پاك كنم.:(

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
مشکل عجيبيه !!! شما حتماً ازش بپرس که چيکار کردی که اينجوری شده؟

javadshahvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
دوستان من يك هارد 160 مكستور IDE دارم ( البته اين كه ميگم مال يكي از دوستان خراب شده سيستم داده من درست كنم) ديشب اين بنده خدا فيش برق هاردو قطع ميكنه حالا نميدونم چطوري وصل ميكنه سيستم بالا نمياد الان سيستم داده به من تا درست كنم. حالا من وقتي كه فيش برق رو وصل ميكنم هر چي كليد پاور رو ميزنم اصلا سيستم روشن نميشه . ولي وقتي فيش رو ميكشم روشن ميشه . رو سيستم حودمم امتحان كردم همينطوره . در ضمن اطلاعات توي هارد يكم مهمه و نميخاد از بين بره. مشكل هارد كجاست؟ لطفا كمك كنيد در ضمن هارد توش عكس هاي شخصي داره يجورايي نميشه بدم دست تعمير كار .

اگه موقعه که سیستم روشن بوده برق هارد رو کشید و زده باید یه برد برای هارد بخری خودت هم میتونی نصب کنی

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
برد هارد 100% سوخته بايد برد عوض بشه . احتمال برگشتن اطلاعات 50 به 50 هست

بالا