برگزیده های پرشین تولز

مشكل پلاگين MTOtherBlog

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
نمي دونم تا حالا دقت كردين يا نه. ولي اگه تو يه بازه زماني وبلاگ دومي كه با MTOtherBlog وارد وبلاگ اولتون كردين، پستي نداشته باشه و خالي باشه، MT اصلا پلاگين رو نديده مي گيره و از پست هاي همون وبلاگ به جاي وبلاگ دوم استفاده مي كنه
مثلا من يكي دو ماه پيش يه وبلاگ جديد به اسم لينك دوني راه انداختم و با MTOtherBlog وارد وبلاگ اصليم كردم. اما يه سري كه به آرشيوهام زدم، ديدم گرفته پستهاي وبلاگ اصلي رو گذاشته و چون اونها هم فرمت لينك دوني رو نداشتن (آدرس رو در Body هر پست لينك دوني مي گذارم) حسابي خراب شده بود رفته بود. من هم مجبور شدم از لينك دوني فقط تو صفحه اصلي استفاده كنم

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا يه جا تو دادن پارامترهاي پلاگين تو قسمت قالب آرشيوت اشتباه كردي . من 8 ماهي ميشه اين پلاگين رو استفاده مي كنم تا حالا اين مشكلي كه ميگي نديدم .

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از Nicnam :
نمي دونم تا حالا دقت كردين يا نه. ولي اگه تو يه بازه زماني وبلاگ دومي كه با MTOtherBlog وارد وبلاگ اولتون كردين، پستي نداشته باشه و خالي باشه، MT اصلا پلاگين رو نديده مي گيره و از پست هاي همون وبلاگ به جاي وبلاگ دوم استفاده مي كنه
مثلا من يكي دو ماه پيش يه وبلاگ جديد به اسم لينك دوني راه انداختم و با MTOtherBlog وارد وبلاگ اصليم كردم. اما يه سري كه به آرشيوهام زدم، ديدم گرفته پستهاي وبلاگ اصلي رو گذاشته و چون اونها هم فرمت لينك دوني رو نداشتن (آدرس رو در Body هر پست لينك دوني مي گذارم) حسابي خراب شده بود رفته بود. من هم مجبور شدم از لينك دوني فقط تو صفحه اصلي استفاده كنم
توي صفحات آرشيو تگ ها رو صحيح استفاده كرده بودي؟!

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
تگ ها رو من توي يه ماژول استفاده كرده بودم كه تو تمام صفحات تكرار مي شد (ماژول شامل بنر صفحه و ستون كناريش مي شد و تو هر تمپليت فقط كد نمايش پست ها رو جاگذاري كرده بودم)

بالا