برگزیده های پرشین تولز

مشهد ==> شمال

hamedunix

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام به دوستان عزیز،
من و خانواده دو روزی هست که مشهد هستیم و امروز تصمیم گرفتیم بریم و شمال کشور رو هم ببینیم. بهترین مسیری که میتوانید پیشنهاد کنید چی هست؟
شرایط سفر ما:
+ ۲تا ماشین هستیم
+ امکان خوابیدن در چادر رو داریم

Sent from my Android phone.

mohamadreza-23

Registered User
لایک‌ها
411
با سلام به دوستان عزیز،
من و خانواده دو روزی هست که مشهد هستیم و امروز تصمیم گرفتیم بریم و شمال کشور رو هم ببینیم. بهترین مسیری که میتوانید پیشنهاد کنید چی هست؟
شرایط سفر ما:
+ ۲تا ماشین هستیم
+ امکان خوابیدن در چادر رو داریم

Sent from my Android phone.
مسیری که شهر به شهر عنوان میکنم رو بخاطر بسپار. تا نزدیکای آشخانه حالت کویری داره بعدش دیگه سرسبزه مخصوصا که از جنگل گلستان رد میشی
از مشهد = چناران قوچان بجنورد (خوده بجنورد جاهای دیدنی زیاد داره مثه بش قارداش بسیار باصفاست) بعدش میاد تا چمن بید بعدش دشت و جنگل گلستان میاد تاااا استان گلستان اولین شهر گالیکش بعدش مینودشت ...خواستی بیای به من سلام کنی میای گنبد وگرنه که از کمربندی میری آزادشهر بعدش رامیان و میاد تااا گرگان. بعدش کردکوی و بعدش نکاء و ساری دریا شروع میشه تا رامسرشو من رفتم بقیشو نمیدونم:|

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
سلام،
قشنگ ترین جنگل، ساحل و کلاً طبیعتی که تو شمال دیدم مال گیلان هست. اگر امکانش رو داری گلستان و مازندران رو رد کن و برو جنگلهای گیلان و ساحل انزلی رو ببین.

اگر هم نمیخوای راهت رو خیلی دور کنی و فقط آب و هوایی عوض کنی به استان گلستان که رسیدی تو گنبد کاووس آدرس جاده "اینچه برون" رو بپرس. یه تالاب قشنگ هست به فاصله یکساعت از گنبد به اسم آلماگل که تو مسیر همین جاده اینچه برونه. امنیت و امکاناتش برای سفر خانوادگی با شرایط شما خوب هست.

جنگل هم سمت مینودشت به فاصله 15 کیلومتری از گنبد می تونی بری. دریا هم به فاصله 30 کیلومتری از گرگان یه بندر قدیمی هست به اسم بندر ترکمن که اغلب خلوت هست ولی بعد از ظهر تا غروب آفتاب که بری خاطره خوبی میشه. زیبایی انزلی رو به هیچ وجه نداره ولی قایق موتوری برای گردش تو دریا و غذای دریایی هست.

امیدوارم هر جا که میری خوش بگذره

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
مشهد یه راه اصلی بیشتر نداره به شمال
اونم مسیر قوچان - بجنورد - گرگان

اولین منطقه جنگلی پارک ملی گلستان هست که از مشهد حدود 400 کیلومتر فاصله داره

اگه ماجراجو هستین شب همین جا چادر بزنین:D اگه می ترسن همراهاتون بی خیال بشین .

گلستان مناطق بکر و دیدنی زیاد داره مثل آبشارهای زیبا
یا تالاب آلاگل -

اما اگه میخوای زودتر به دریا برسی به نظرم گلستان و شرق مازندران رو بی خیال شو ( ساحلش زیاد به درد نمی خوره ) البته جزیره آشوراده بندر ترکمن جای قشنگیه

ساحل فقط از محمود آباد به بالا

hamedunix

Registered User
لایک‌ها
12
مرسی دوستان. سفر خوبی شد. لطفا بسته شود.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

بالا