برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای خرید Ipod Touch

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام ...
راستش یه کم کمک برای خرید ipod touch میخواستم.
قصد دارم یکی بگیرم چون واقعا فکر میکنم که بهش احتیاج دارم. اما کلا" هیچ پیش زمینه ای ندارم! مثلا" این که کرک میشه یا نه؟
قیمت هاش چه جوریه؟،
کرک شدن یا نشدنش هرکدوم چه مزایا و معایبی دارن؟،
به نسبت قیمت با چه حجمی بخرم به صرفه تره؟
از کجا بخرم بهتره؟
آیا سیستم های 3g و 4g که رو iphone هست، برای ipodtouch هم صادقه یا نه؟

کلا" هیچی راجع بهش نمیدونم.از هر گونه کمک و مشورتی که کنید قدر دانی میشه...
خیلی ممنون.

Last edited:

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام

ببین قیمتاش تا اونجا که میدونم اینجوریه

8گیگ --> 230-240
32گیگ -> 330-3340

و توضیح اینکه 32گیگ 3G هست که سخت افزارش یک کمی بهتره، و 8گیگش 2G هست. از من میشنوی 32 بگیر.
البته میتونی صبر کنی یکی دو ماه دیگه فکر کنم نسل4 معرفی میشه.
جفتش هم جیلبریک میشه. جیلبریک کردن به این میگن که بتونی برنامه های پولی رو رایگان بریزی روش و ... کلا یک چیزی مدل همون کرک :پی
از پایتخت بگیری به نظر من بهتره.

موفق باشی

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
^ خیلی ممنون ... لطف کردی
خب عزیز جان 4g قیمتش میره بالا خیلی...اگه هم بخوام صبر کنم، باید اقلا" یه سال صبر کنم تا بیاد و قیمتاش تو ایران تثبیت شه!
برنامه هاشو میتونم از تورنت دانلود کنم دیگه؟
بعدش، جیل بریک کردن، مسئله ای برای ارتباط خود دستگاه با Itunes ایجاد نمیکنه؟
چون من معمولا" موسیقی ای رو که دوست دارم حمایت میکنم و میخرمش... بعدش خواستم ببینم که این کرک شدن اختلالی در این امر ایجاد نمیکنه؟
مثلا" میگم...
میترسم یه کرک شده ش رو بخرم، بعدش اصلا" itunes رو نفهمه. یا به شبکه ی انلاین itune وصل نشه. عین بازی های کرکی که امکانات انلاینشون دیگه وجود نخواهد داشت. چون اگه اینطور باشه ترجیح میدم اصلا" جیل بریک نشه!

و یه سوال دیگه ، 3g ، 8GB ، عمرا" وجود نداره؟

Last edited:

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
من 2G 8GB دارم
واقعا ازش راضیم . زمان باتریش فوق العادس
مطمئنا از بازی کردن باهاش هیچ وقت سیر نمیشی !!

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
^ خیلی ممنون ... لطف کردی
خب عزیز جان 4g قیمتش میره بالا خیلی...اگه هم بخوام صبر کنم، باید اقلا" یه سال صبر کنم تا بیاد و قیمتاش تو ایران تثبیت شه!
برنامه هاشو میتونم از تورنت دانلود کنم دیگه؟
بعدش، جیل بریک کردن، مسئله ای برای ارتباط خود دستگاه با Itunes ایجاد نمیکنه؟
چون من معمولا" موسیقی ای رو که دوست دارم حمایت میکنم و میخرمش... بعدش خواستم ببینم که این کرک شدن اختلالی در این امر ایجاد نمیکنه؟
مثلا" میگم...
میترسم یه کرک شده ش رو بخرم، بعدش اصلا" itunes رو نفهمه. یا به شبکه ی انلاین itune وصل نشه. عین بازی های کرکی که امکانات انلاینشون دیگه وجود نخواهد داشت. چون اگه اینطور باشه ترجیح میدم اصلا" جیل بریک نشه!

و یه سوال دیگه ، 3g ، 8GB ، عمرا" وجود نداره؟

به نظر من اگه میخوای قانونی استفاده کنی " که میتونه خیلی عالی باشه " حتما سری 3G بگیر و اونو به OS 4.0 آپدیت کن ...
در ضمن در جواب ترست از اینکه بعد جیلیریک نتونی آیتونز درست کار کنه .. این اطمینان بهت میدم هیچ مشکلی نداره ولی حالت قانونی خیلی راحت میتونی بازی هارو آپدیت کنی
شاد و موفق باشی

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
^ کلا برای بازی نمیخوامش ... 90% برای موزیک میخوامش...
اما اگه بتونید با اطمینان و دقیق بهم بگید یه ای پاد جیل بریک شده، چه موانعی موقع انلاین بودنش داره، ممنون میشم... یعنی هیچ مشکلی اصلا" نیست؟
در مورد وجود 3g ، 8gb هم اگه چیزی میدونید لطفا بگید...
راستی ای پاد اصلا" 16 GB نداره؟ مدل اون چیه؟ 3G یا 2G ؟

در ضمن یه سوال دیگه ...

اینکه یه آی پاد جیل بریک شه یا نشه، تاثیری در پخش موزیکش نداره که؟ هر فایل mp3 ، که تو یه آی پاد کرک شده یا نشده ریخته شه، چه اورجینال و خریداری شده و چه غیر اورجینال درست پخش میشه روش دیگه؟:f34r:

Last edited:

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
---------------------------------------------------up-------------------------------------------------------

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
ببین من جیلبریک SPIRIT انجام دادم ..
چند بار از ITUNES خرید کردم " آهنگ.برنامه.بازی" هیچ مشکلی نداشتم
من بشخصه تو ایران نسل سوم فقط 32 گیگ دیدم ولی تو خارج گمون کنم تنوع بیشتر باشه
واسه خریدم حتما برو پایتخت/میرداماد

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
دوست من مشکلی نداره ، جیل کردن فقط برای نصب app هستش و دیگر هیچ
یه امکان دیگه هم بعد از جیل روی تاچ ایجاد میشه به نام Cydia که فکر کنم گوشی های دیگه ندارن...

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
ببین عزیز اگر فقط برای آهنگ میخوای اصلا به نظر من آیپادتاچ نگیری بهتره. کلا بهترین کیفیت صدا تو محصولات Cowon هست. الآن شما مثلا 230 تومن باید بدی آیپاد تاچ بگیری. که هدفونی که توش هست به درد کسی که میخواد درست حسابی موسیقی گوش کنه نمیخوره! به نظرم اگر فقط برا موسیقی میخوادی یک Cowon E2 بگیر + یک هدفون خیلی خوب. اینجوری از پولی که میدی بیشتری استفاده رو میکنی

البته من خودم آیپاد تاچ دارم! ولی من کارایی های دیگه اش رو هم میخواستم، اگر شما نمیخوای اونها رو اصلا به صرفه نیست برات

درضمن، 16گیگ یک سال اینطوراس تولید نمیشه. قبلا 8و16و32 همش 2G بود. از پارسال به اینور 8گیگ 2G هست و 32 3G. نه فقط تو ایران. کلا سیستمش اینجوریه!

Last edited:

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
^ از همه ممنون...
اما هنوز منتظر راهنمایی هاتون هستما ...

با توجه به گفته ی این دوستمون ، اگه یه هدفون خوب با قیمت مناسب که دیگه جیبمون رو تخلیه نکنه هم پیشنهاد بدین ممنون میشم. یه چیز خوب میخوام که به نسبت قیمتش بیارزه...

ممنون...

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
^ از همه ممنون...
اما هنوز منتظر راهنمایی هاتون هستما ...

با توجه به گفته ی این دوستمون ، اگه یه هدفون خوب با قیمت مناسب که دیگه جیبمون رو تخلیه نکنه هم پیشنهاد بدین ممنون میشم. یه چیز خوب میخوام که به نسبت قیمتش بیارزه...

ممنون...

من خودم sony ex-32 دارم، بی نهایت ازش راضی هستم. بالای 2 سال هست که دارمش! قیمتش یک چیزی حدود 20-25 باید باشه. Ex-35 هم هست که یک کوچولو گرونتره. ارزونتر از این، creative ep630 هست تقریبا 17 تومن. فقط باید حواست باشه تقلبیشو نندازن بهت جون فیکش زیاد شده.

اگه بیشتر میخوای هزینه کنی بگو، و اینکه چه سبک هایی بیشتر میخوای گوش بدی هم بگو

موفق باشی

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خب دوست ندارم محدود به سبکی باشه ... همه جوره میخوام خفن باشه ...
در ضمن ولومش به شدت برام مهمه ... ترجیح میدم دچار کری زود هنگام شم ... ;)
تا زیر 40 T اگه بفرمایید ممنون میشم. ترجیحا" In-Ear هم نباشه ... ولی به هر حال هرچی فکر میکند بهتره بگید ... خیلی ممنون...

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
اگر هدفون فول سایز میخوای، باید یک چیز درست حسابی بگیری که قیمتاش یک مقداری بالاس مخصوصا تو ایران. باید بری تو کار سنهایزر و AKG . تو قیمتهای پایین همین in ear بگیری برات خیلی به صرفه تره. همونطور که برعکس تو قیمتای بالا اصلا in ear چیز خوبی تو ایران پیدا نمیکنی!

ضمنا این رو هم بگم، اگه تا حالا هدفون گرون قیمت نداشتی، اصلا تو فکر این نباش الآن بری تو کار یه هدفون خفن! چون فرقش برات اونقدر محسوس نخواهد بود و بعدا حس میکنی اشتباه کردی بعد به ما فحش میدی :دی

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا دم شما گرم ...

حالا فکرا رو میکنم بر اساس گفته هاتون و تصمیم میگیریم.
بابت وقتی که گذاشتید و اطلاعاتتون تشکر...

بالا