برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای راه اندازی سایت بزرگ دانلود فیلم

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
میدونم راه اندازی سایت دانلود فیلم الان به صرفه نیست (اکثرا شکست میخورن) اما من در نظر دارم تا یک سایتی راه اندازی کنم که خیلی کامل باشه، مثلا به یه سایتی میرید میبینید توی اون فیلم ژاپنی نیست یا یکی دیگه فیلم هنری کمتر داره و... یعنی اکثر سایتها حتی بزرگها دارای همچین نواقصاتی هستن حالا ما اگه بخوایم یه سایتی باشه که رقیب جدی برای اینا باشه حدودا چقدر باید سرمایه داشت؟
راستش من فقط میخوام این کارو مدیریت کنم و با یکی دو نفر دیگه سایتو بگردونیم. حالا سوالات اینه
حدودا چند ماه طول میکشه تا سایت شناخته بشه؟
هزینه هر ماه حدودا چقدر خواهد بود؟ با توجه به شرایطی که عرض کردم
فرض بفرمایید ما موفق شدیم و تونستیم دوام بیاریم و سایت رونق بگیره درآمد سایت حدودا چقدر خواهد بود؟ فرض کنید یک یا دو نفر دیگه غیر از من کار میکنن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام
میدونم راه اندازی سایت دانلود فیلم الان به صرفه نیست (اکثرا شکست میخورن) اما من در نظر دارم تا یک سایتی راه اندازی کنم که خیلی کامل باشه، مثلا به یه سایتی میرید میبینید توی اون فیلم ژاپنی نیست یا یکی دیگه فیلم هنری کمتر داره و... یعنی اکثر سایتها حتی بزرگها دارای همچین نواقصاتی هستن حالا ما اگه بخوایم یه سایتی باشه که رقیب جدی برای اینا باشه حدودا چقدر باید سرمایه داشت؟
راستش من فقط میخوام این کارو مدیریت کنم و با یکی دو نفر دیگه سایتو بگردونیم. حالا سوالات اینه
حدودا چند ماه طول میکشه تا سایت شناخته بشه؟
هزینه هر ماه حدودا چقدر خواهد بود؟ با توجه به شرایطی که عرض کردم
فرض بفرمایید ما موفق شدیم و تونستیم دوام بیاریم و سایت رونق بگیره درآمد سایت حدودا چقدر خواهد بود؟ فرض کنید یک یا دو نفر دیگه غیر از من کار میکنن
شما چپت پر پاشه یک ماهه هم میتونی سایتو بالا بیاری. اگه سایتی در حد ایران فیلم بتونی بکنی حداقل ماهی 10 تا 20 و در ادامه بیشتر هم میتونی دربیاری.

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
شما چپت پر پاشه یک ماهه هم میتونی سایتو بالا بیاری. اگه سایتی در حد ایران فیلم بتونی بکنی حداقل ماهی 10 تا 20 و در ادامه بیشتر هم میتونی دربیاری.
کاش هزینه ها رو هم میگفتید. همین ایران فیلم نواقصاتش کم نیستها!!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کاش هزینه ها رو هم میگفتید. همین ایران فیلم نواقصاتش کم نیستها!!
خرید اسکربپت اختصاصی و یه دامنه برند و تبلیغات عظیم و خیلی زیاد برای برند کردن سایتتون و سرور اختصاصی اینها برای شروع کار هست و رقم دقیقی نمیشه گفت.

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
حدودا؟
ضمنا اگه سرور اختصاصی باشه آیا برادران فیلتر چی میتونن سایتو مسدود کنن؟ منظورم مسدود هست کاری با فیلتر کردنشون ندارم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حدودا؟
ضمنا اگه سرور اختصاصی باشه آیا برادران فیلتر چی میتونن سایتو مسدود کنن؟ منظورم مسدود هست کاری با فیلتر کردنشون ندارم
باید برای استارت یه چند میلیونی داشته باشی. اگه سرورتو از همین هاستینگهای ایرانی خریده باشی آره میتونند مسدود کنند اما اگه مستقیم از اونور گرفته باشی کار نمیتونند بکنند.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
حدودا؟
بعضی از خاطرات اینجارو بخونی در مورد سایت فیلم بد نیست

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بعضی از خاطرات اینجارو بخونی در مورد سایت فیلم بد نیست
خاطره درست و درمونی من ندیدم؛ فقط فروش سایت فیلم هست با قیمت پایین که اونا هم در مقابل سایتهای معروف حرفی برای گفتن ندارن

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دوست عزیزی که تصمیم گرفتی اینکارو بکنی : سلام خوبی؟
راستش فکر کنم انگاری زیاد در جریان نیستی که سایت فیلم مشکلات زیادی رو داره برای خودش !
اولین مشکل فیلتیرنگ هستش
دومین مشکل پلیس فتا هستش که احضاریه میاد برات
سومین مشکل درگاه پرداخت هستش
چعارمین مشکل سایت های رایگان هستش
پنجمین مشکل بالا اوردن سایت هستش که هی فیلتر میشی و از نظر سئو خیلی عقب میوفتی پ
فکر این همه مورد رو کردی؟
اگه سایت رایگان بزنی خیلی بهتره در عوض درامدت خیلی کم میشه
اگه میخوای واقعا جدی کار کنی باید تبلیغ انبوه کنی ارشیو سایتت پر باشه اولای کار کلا فقط باید از جیب بدی

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستش فکر کنم انگاری زیاد در جریان نیستی که سایت فیلم مشکلات زیادی رو داره برای خودش !
اولین مشکل فیلتیرنگ هستش
پنجمین مشکل بالا اوردن سایت هستش که هی فیلتر میشی و از نظر سئو خیلی عقب میوفتی پ
اگه میخوای واقعا جدی کار کنی باید تبلیغ انبوه کنی ارشیو سایتت پر باشه اولای کار کلا فقط باید از جیب بدی
ممنون از نظرتون
اگه میشه در مورد مشکل دوم بیشتر توضیح بدین
لطفا هزینه ها رو هم بفرمایید
به نظر من الان توی ایران تعداد سایتهای درست و حسابی دانلود فیلم تک رقمی هست و بقیه بیخودی هستن. هدف بنده هم قرار گرفتن بین همون تک رقمیها هست

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
ممنون از نظرتون
اگه میشه در مورد مشکل دوم بیشتر توضیح بدین
لطفا هزینه ها رو هم بفرمایید
به نظر من الان توی ایران تعداد سایتهای درست و حسابی دانلود فیلم تک رقمی هست و بقیه بیخودی هستن. هدف بنده هم قرار گرفتن بین همون تک رقمیها هست
دلیل اینکه سایت فیلم درست حسابی نداریم بازم برمیگرده به مشکلات سایت فیلم
در مورد مشکل دوم توضیح بدم که سایت فیلمی که توش فیلم از نظر ساماندهی و وزارت ارشاد فیلمی که دوبله نباشه یعنی غیرمجازه کار غیرمجاز هم بکنی یعنی مرتکب جرم شدی
پیشنهاد میکنم لینک های زیرو رو به صورت کامل بخونین تا در جریان باشین چون قبلا در این مورد کلی بحث شدهخ
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/#post-11475355
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/#post-11476180
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/page-2#post-11504389
اینا چندتا مورد بود که برای خودم و دوتا از دوستای انجمن اتفاق افتاده
یه مورد دیگه هم بود طرف کلا سایتش مجاز بود احضاریه اومده بود براش برای یه فیلمی که موضوش شیطان پرستی بود
جرمشم این بود نشر فیلم های شیطان پرستی و اشاعه فرهنگ شیطان پرستیو فلان
خیلی از ادمینای سایتای موزیک توسط پلیس فتا و یا پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شدن که خود بنده هم دستگیر شدمو و جریانش رو تو لینکای بالایی گفتم

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
دلیل اینکه بقول خودتون سایت درست و درمون توی این موضوع نیست همین مشکلاتی هست که یکی از دوستان به شما گفتن
و شما تا بخای از پس این مشکلات بر بیای از اصل سایت خودت غافل میشه
به علاوه کسی که فیلم دانلود میکنه خیلی مشکلی از این بابت نداره که سایتی ک ازش استفاده میکنه باید جامع و کامل باشه
خیلی راحت توی گوگل با عبارت دانلود فیلم فلان میشه فیلم مورد نظر رو دانلود کرد
اولین مشکل فیلتیرنگ هستش

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دلیل اینکه سایت فیلم درست حسابی نداریم بازم برمیگرده به مشکلات سایت فیلم
در مورد مشکل دوم توضیح بدم که سایت فیلمی که توش فیلم از نظر ساماندهی و وزارت ارشاد فیلمی که دوبله نباشه یعنی غیرمجازه کار غیرمجاز هم بکنی یعنی مرتکب جرم شدی
پیشنهاد میکنم لینک های زیرو رو به صورت کامل بخونین تا در جریان باشین چون قبلا در این مورد کلی بحث شدهخ
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/#post-11475355
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/#post-11476180
http://forum.persiantools.com/threads/پلیس-فتا-وبمستران.737859/page-2#post-11504389
اینا چندتا مورد بود که برای خودم و دوتا از دوستای انجمن اتفاق افتاده
یه مورد دیگه هم بود طرف کلا سایتش مجاز بود احضاریه اومده بود براش برای یه فیلمی که موضوش شیطان پرستی بود
جرمشم این بود نشر فیلم های شیطان پرستی و اشاعه فرهنگ شیطان پرستیو فلان
خیلی از ادمینای سایتای موزیک توسط پلیس فتا و یا پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شدن که خود بنده هم دستگیر شدمو و جریانش رو تو لینکای بالایی گفتم
سایت اشخاصی که از طرف پلیس فتا احظار شدن بسته میشه دیگه؟ (تهدید و ارعاب)
پس سایتهای موفق از چه روشی استفاده میکنن؟ آیا تنها چاره هدایت سایت از خارج از کشور هست؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
سایت اشخاصی که از طرف پلیس فتا احظار شدن بسته میشه دیگه؟ (تهدید و ارعاب)
پس سایتهای موفق از چه روشی استفاده میکنن؟ آیا تنها چاره هدایت سایت از خارج از کشور هست؟
سایت فیلم جز دردسر چیزی نداره , یه روز از خواب بیدار میشی می بینی تو گونی هستی و داری میری سمت ناکجاآباد:D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
اگر موارد امنیتی رو رعایت کنید هیچکاری نمیتونن انجام بدن.
این قضایا هم که بچه ها میگن یه 1% از ناشی بودن خودشون بوده 99% هم کلا داستانه :)

amir1739

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اگر موارد امنیتی رو رعایت کنید هیچکاری نمیتونن انجام بدن.
این قضایا هم که بچه ها میگن یه 1% از ناشی بودن خودشون بوده 99% هم کلا داستانه :)
منظورتون از داستان اینه که میشه این مشکلات رو برطرف کرد؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
منظورتون از داستان اینه که میشه این مشکلات رو برطرف کرد؟
منظورم اینه که ۹۹٪ خالی بندی هست حالا یا واسه بزرگ نشون دادن خودشون که مثلا ما خیلی خفنیم :D یا واسه زیاد نشدن رقیب یا هزارتا دلیل دیگه ...

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
منظورم اینه که ۹۹٪ خالی بندی هست حالا یا واسه بزرگ نشون دادن خودشون که مثلا ما خیلی خفنیم :D یا واسه زیاد نشدن رقیب یا هزارتا دلیل دیگه ...
حاجی این حرفت نشون از کم تجربگی یا بی تجربگی شما هستش
وقتی طرف رو نمیشناسی یا چیزی در این مورد نمیدونی مثل بقیه بشین نیگا کن
بنده اثبات اینکه دستیگر شدم رو میزارم شما هم حال کنین ولی دیگه کفتون رو ببرینو چیزی نگین اوکی؟
دوستانی که تو لینک های بالا دستگیر شدن به شخص دوست نزدیک بنده هستن البته یحیی رو میگم
یا دوست عزیز دیگمون ادمین جهش سرور مدیر سایت زورتکس هم قبل عید دستیگر شده بود که نمیدونم اخرش چیشد
اینم حکم و رای نهایی منتها بالای کاغذ هستش پایینش جرممو نوشتن که برای هر کدوممون یک میلیون تومن نقد هستش :
http://www.iran-seda.org/wp-content/uploads/2016/05/20160407_204758.jpg
من متهم ردیف دوم بودم
استارتر عزیز amir1739 اینجا یه مشت بچه 14 ساله ریختن و حرف مفت زیاد میزنن البته جسارت نشه بزرگان زیادی هم تو این انجمن هستش که ما خاک پاشونیم !
ولی چیزی که عیان است چه حاحجت به بیان است
کافیه تو انجمن از قسمت جستجوی هدر عبارت پلیس فتارو سرچ کنین و با تاپیک های مسخره ای که بچه ها دستگیر شدن روبرو بشی
البته بچه هایی امثال MR-S زیادن
شما شرط اول رو احتیاط در نظر بگیرین
به تاریخ حکم رای دادگاه بنده هم دقت کنین که مال چند سال پیشه
البته ابن رای دادگاه هست من تو سال 91 به فتا احضار شدم اگه میخواین میتونم از رای دادگاه یعنی اون جریمه که پایین کاغذ هست هم عکس بگیرم بدم
میتونین با جریانی که تو لینکی که دادم ببینین

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
حاجی این حرفت نشون از کم تجربگی یا بی تجربگی شما هستش
بنده اثبات اینکه دستیگر شدم رو میزارم شما هم حال کنین ولی دیگه کفتون رو ببرینو چیزی نگین اوکی؟
دوستانی که تو لینک های بالا دستگیر شدن به شخص دوست نزدیک بنده هستن البته یحیی رو میگم
یا دوست عزیز دیگمون ادمین جهش سرور مدیر سایت زورتکس هم قبل عید دستیگر شده بود که نمیدونم اخرش چیشد
اینم حکم و رای نهایی منتها بالای کاغذ هستش پایینش جرممو نوشتن که برای هر کدوممون یک میلیون تومن نقد هستش :
http://www.iran-seda.org/wp-content/uploads/2016/05/20160407_204758.jpg
من متهم ردیف دوم بودم
استارتر عزیز amir1739 اینجا یه مشت بچه 14 ساله ریختن و حرف مفت زیاد میزنن البته جسارت نشه بزرگان زیادی هم تو این انجمن هستش که ما خاک پاشونیم !
ولی چیزی که عیان است چه حاحجت به بیان است
کافیه تو انجمن از قسمت جستجوی هدر عبارت پلیس فتارو سرچ کنین و با تاپیک های مسخره ای که بچه ها دستگیر شدن روبرو بشی
البته بچه هایی امثال MR-S زیادن
شما شرط اول رو احتیاط در نظر بگیرین
به تاریخ حکم رای دادگاه بنده هم دقت کنین که مال چند سال پیشه
البته ابن رای دادگاه هست من تو سال 91 به فتا احضار شدم اگه میخواین میتونم از رای دادگاه یعنی اون جریمه که پایین کاغذ هست هم عکس بگیرم بدم
میتونین با جریانی که تو لینکی که دادم ببینین
اصلا من کم تجربه من بی تجربه : )) من که ادعایی نکردم .
اصلا شما جزو اون یک درصد ، شما خفن ، شما دستگیر شده زندان رفته ، حبس ابد ، اصلا اعدام شده! چرا به خودت میگیری اصلا :D
من در کل گفتم که یه همچین جریانی هست هرکی تاپیک میزنه یه عده میریزن وسط تا طرف رو منصرف نکنن ولکن نیستن.
اصلا همین دوستانی که شما اسم میبری از کجا معلوم شما رو مچل خودشون نکردن : ))
پ.ن: نیازی به اثبات نبود اما ساختن این کاغذپاره برای من ۵دقیقه زمان میبره:)
کی رو نمیشناسم دقیقا؟! چرا باید بشناسم اصلا!!

استارتر : من حرفم رو پس میگیرم ، لطفا سایت نزنید فردا اعدام میشید گناهش میوفته گردن من:general711:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
استارتر گرامی بنده حرفی برای زدن ندارم چون هرچی بگم بعضیا فکر میکنن دبه میزنم اینجا
من تجربیاتمو گفتم کسی که چهار سال پیش یه سایت فیلم وی ای پی با بازدید بالا داشتم که اون زمون سایت فیلم خیلی کمتر بود و حتی امثال بعضیا نمیدونستن سایت چیه
خلاصه شمام حساب کتابتو بکن اینجا هم هرکی راهنمایی کنه و تجربیاتشو بگه یه عده بچه که تازه وبلاگ نویسی یاد گرفتن میان حرف خودشونو میزنن بنده وقت ندارم بیشتر از این
ختم کلام بنده

بالا