برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای زدن یک حرکت حرفه یی (شما هم خواستید این حرکتو بزنید)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
سلام
آقا شیائومی یه گوشی زده به اسم می میکس آلفا.. قیمتش طرفای 40 میلیون میشه وقتی بیاد..
من رفتم سریع دامین به نام خودش رو گرفتم و سایت براش بالا آوردم..
با این هدف که سایتم صاحب رتبه بشه و توسط لینک های همکاری در فروش ازش کسب درآمد کنم..
mimixalpha.ir

اما دست بر قضا عکس های دوربین گوشی علی رغم 108 مگا پیکسلی بودنش جالب در نیومدم و من فکر کردم که شکست خوردم و سایت رو ول کردم..
اما بعدش شیائومی خبر داد که ارائه گوشی به نیمه دوم سال 2020 موکول شده که احتمالا قرار هست مشکل دوربینش برطرف بشه..
بنابراین من مردد شدم که سایت رو ادامه بدم بیارمش بالا یا نه؟

بیشتری تردیدم راجب رقابت در رتبه هست که آیا میتونم بخاطر اختصاصی بودن سایتم با وجود این همه رقیب بزرگ رتبه اول رو بدست بیارم یا نه؟
آیا صرفا اومدن در صفحه اول گوگل ولو اینکه جز چند رتبه اول نباشم هم میتونه رضایت بخش باشه یا نه؟!
آیا فروشی خواهم داشت یا نه؟ یا همه مستقیم میرم از سایت دیجی کالا میخرن؟

پ ن : البته خومم میخواستم لینک همکاری در فروش دیجی کالا رو هم تو سایتم بذارم ولی تردیدم این هست که چقدر خریدار مستقیم میرن تو سایت دیجی کالا اینو بخرن..و چقدر از طریق سرچ گوگل و واسطه گری سایت من این گوشی رو میخرن..

حالا با این همه تفاسیر نظر شما چیه؟
روش کار کنم یا بی خیالش بشم؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
0055.png
مقداری از گوگل سرچ میشه ولی چقدر مستقیم میرن دیجی کالا معلوم نیست
و اینکه بعد از بالا اومدن توی نتایج چقدر بتونی کاربری که سرچ کرده رو جذب کنی و خیلی مسائل دیگه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
[و اینکه بعد از بالا اومدن توی نتایج چقدر بتونی کاربری که سرچ کرده رو جذب کنی و خیلی مسائل دیگه
این دشواری و چالشش رو میتونم متقبل بشم..
سوالم بیشتر راجب کسب رتبه اول هست و اینکه اگه تو 7 رتبه بعدی باشم وضعیت به چه شکل خواهد شد!؟ (الان صفحه 5 هستم)

Last edited:

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
تجربه من میگه سایت تخصصی در این موارد چندان جواب نمیده .
اینکه سایتتون تخصصی برای یه گوشی خاص باشه میتونه از طرف گوگل کمی امتیاز براتون بیاره اما بحث اینه که وقتی توی دیجیکالا یا سایتای بزرگ قرار بگیره از صفحات مهم و با ارزش این سایتها به اون صفحه لینک داده میشه و این یعنی کلی امتیاز ، به علاوه اعتبار و قدمت سایتهایی مثل دیجی کالا هم خودش امتیاز بزرگی برای رتبه گرفتن هست .
و چون مسئاله گوشی یه چیزیه که یه مدت کوتاهی مثلا یه بازه چند ماهه ترند میشه یه گوشی خاص و بعدش تغریبا فراموش میشه مخصوصا تو برندی مثل شیائومی ، پس بلند مدت هم نمیتونی روش فکر بکنی.
و اینم در نظر بگیر خریدار وقتی سرچ میکنه ترجیح میده روی دیجیکالا کلیک کنه تا یه سایت ناشناس .

من نمیخوام بزنم تو ذوقت شایدم جواب داد کارت ولی من خودم باشم نمیکنم این کارو .
به اعتقاد من همیشه باید با کسی وارد رقابت بشی که بدونی میتونی یه امتیازی بهتر از اون بدی به یوزر

پ.ن : اینکه ملت 40 میلیون پول شیائومی بدن هم خودش خیلی جای بحث داره .

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فکر نکنم نتیجه ی دلخواهت رو بدست بیاری
روی محصولات با قیمت خیلی کمتر و البته متنوع کار کن
حوزه ی لوازم آرایشی بهداشتی خوبه

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
این کارو نکنی بهتر . برای فروش داشتن توی این زمینه کم کم باید بین لینک 1 تا 3 باشی و بر فرض بگیریم بیشترین حالت 1000 نفر بخرن. پورسانتی که میگیری از هزینه سئو و وقتی که گذاشتی شاید یکم بیشتر شه مگه ایکه مستقیم بفروشی (البته 1000 نفر نمیان 40 میلیون بدن شیا بخرن! خیلی زیاد بفروشی 100 تاس)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
پورسانت دیجی کالا برای همکاری در فروش موبایل 1% هست..
یعنی هر گوشی 400 هزار تومن پورسانت..
پورسانت 100 تاش میشه 40 میلیون تومن

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
ببینید همین الانش خیلیها بیشتر از 3تا 4میلیون دلشون نمیاد به شیائومی پول بدن چه برسه به 40 میلیون مطمئن باشید کلا این گوشیها نه تنها تو سایت شما حتی اگه دیجی کالا هم باشه نمیتونه فروش بالایی داشته باشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
مگه پورسانت محصولات دیجیتال سقف نداره؟
فکر کنم 150 تومن بود

بالا