برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای کار

Ali Dicaprio

Registered User
لایک‌ها
5
درود
دوستان یه مشورت در مورد یه کاری میخواستم
من قصد کردم یه فروشگاه بزنم مثل فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی , میخواستم ببینم خوب هست ؟ درامدش خوب میشه ؟
چه مجوزایی می خواد؟ چقدر سرمایه میخواد؟ وام میدن؟
البته در مورد چنتا از این سوالا تحقیق کردم
ممنون میشم کمک کنید

saeb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
دوستان یه مشورت در مورد یه کاری میخواستم
من قصد کردم یه فروشگاه بزنم مثل فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی , میخواستم ببینم خوب هست ؟ درامدش خوب میشه ؟
چه مجوزایی می خواد؟ چقدر سرمایه میخواد؟ وام میدن؟
البته در مورد چنتا از این سوالا تحقیق کردم
ممنون میشم کمک کنید
اگر منظورتان از فروشگاه مشابه سوپرمارکت بزرگ است ، غیر از جا باید جواز هم بگیرید . برای جواز هم عدم سوپیشینه ، اجاره نامه یا صلح نامه مغازه و یه تعداد هزینه های مرتبط تویه اتحادیه باید بپردازید ( چیزی نمیشه ) اما خودتون را به بدبختی بزنید و زیر بار پذیره هم نرید
مالیات هم رویه شاخشه . پایه را سال اول می ذارند. هر سال به اندازه توافق با سازمان امور مالیاتی اضافه می شه . پس هر کاری که کردی سال اول است. یکم دست و دل بازی می تونه یه عمر هزینه هاتون را کاهش بده .
مواظب اماکن ، اداره کار و تعزیرات هم باشید . کار خاصی ندارند ، اما دوست دارند گیر مفتکی بدهند.
البته تامین اجتماعی هم هست ، اگر کارگری هست باید بیمه بدی ، یا اینکه مواظب بازرس تامین اجتماعی هم باشی . بچه های خوبی هستند.
شهرداری و عوارض سالیانه که ضمانت اجرایی نداره ، اما اگه گیر بیفتی با جریمه می گیرند.
عوارض تابلو را هم به موقع باید بدی ( اگر تهران هستی ) چون یه روز دیر شد ، مثل عصر حجر می ریزند که تابلو را پاره کنند :دی ( این موضوع برای خودم اتفاق اوفتاد ) البته این را هم میشه دور زد.
تازه وارد بحث فروش میشی . اگر می تونی روزی 16-17 ساعت کار کنی و مدیریت و نظارت خوبی هم داری خوبه . واقعیتش اطمینان و واگذاری کارها به افراد دیگه ، وقتی که اجناس کوچیک هستند ، یکم سخته ، حتی اگر مورد اعتماد باشند

بالا