برگزیده های پرشین تولز

مشورت در مورد شغل

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
با سلام
دوست عزیز و دوستان دیگر عرض سلام و خسته نباشید.
در صورت نیاز به مشاوره
در بحث سرمایه گذاری های خرد یا کلان با سابقه ای بیش از 18 سال در خدمت هستم و حاضر به مشارکت و همکاری با دوستان و حتی ایده های جدید.
در صورت لزوم جهت آشنایی و دریافت رزومه با شماره09159390828 تماس داشته باشید. حمید

برادر من به جای اینکه بیاید آخر همه تاپیک ها این پست رو paste کنید یه تاپیک اختصاصی برای معرفی خودتون بزنید

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
با سلام
چشم ممنونم از راهنمایی شما

برادر من به جای اینکه بیاید آخر همه تاپیک ها این پست رو paste کنید یه تاپیک اختصاصی برای معرفی خودتون بزنید

منکه به مدیریت پیغام دادم و خدا رو شکر پستهای اسپمی که این ترول ارسال کرده بود رو از تاپیکم حذف کردن

شما هم گزارش تخلف ارسال کنید. اکثر آدمای مثل این یارو بدون هیچ رزومه ی قابل اثباتی فقط دروغ میگن. گولشونو نخورید

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

hamid659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منکه به مدیریت پیغام دادم و خدا رو شکر پستهای اسپمی که این ترول ارسال کرده بود رو از تاپیکم حذف کردن

شما هم گزارش تخلف ارسال کنید. اکثر آدمای مثل این یارو بدون هیچ رزومه ی قابل اثباتی فقط دروغ میگن. گولشونو نخورید

شما برادر بزرگواری کردید.
و اینکه فهمیدید بنده گول می زنم خیلی زرنگ و فهمیده هستید.!!!
دقیقا شما راست گفتید و زودتر از همه شانس آوردید واگرنه کلاهتون رو برداشته بودند.
خیلی خوب میشه بفرمایید مازاد بر قضاوتی که نسبت بدیگران دارید از کجا فهمیدید؟ تا دیگران هم مبتلا به قضاوت درست شوند نه نا درست.
واقعا حیفه که اسم مسلمان برای خودت گذاشتی .
متاسفم .
شما واقعا با این ذکاوت حیفه که اینجا موندی.
واقعا جای تاسف و افسوس داره.
با این طرز تفکر و ... چی می کشن اطرافیان شما؟!!!
امیدوارم بتونید در دنیا و آخرت پاسخ این قضاوتتون رو بدید.
شما تقاضایی کردید و بنده دوست نداشتم به شما پاسخ بدم جرمش این بود. ؟
شما متقاضی چی بودی که برات رزومه ارسال نشد؟
اگر واقعا می تونی شما چیزی رو ثابت کنی مبنی بر پیامی که گذاشتی کار بزرگی در حق همه کردی من و دیگران منتظر اثبات حرفتون هستیم.
اما اگر چیزی ثابت نشد فکر نکنم نیازی باشه بقیش رو من بگم.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270

روسیاهی به زغال ماند

پ ن : با تشکر از مدیریت محترم و ناظمین انجمن

hamid659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله کاملا مشخصه.
به هر حال عاقلان دانند .بلاخره هر کسی ی شخصیتی داره.
ترجیحا من با دوستانی که باید باهاشون ارتباط داشته باشم دارم و دلیلی به ادامه ارتباط با شما نمی بینم.
شما هم با تفکرات خودتون زندگی کنید.
اتفاقی نیفتاده که نشان از روی سفید شما نشون داده بشه.

ClickHooshmand

Registered User
لایک‌ها
42
داخل سایت ما تعداد زیادی ایده هست برای ایجاد شغل که می تونید انتخاب کنید و سفارش بدید برای پیاده سازی

بالا