برگزیده های پرشین تولز

مشورت و راهنمایی در مورد مغازه لبنیات

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
سلام دوستان عزیز
از بین عزیزان کسی هست در این زمینه اطلاعات داشته باشه یا کار کنه؟
در مورد تهیه جنس دستگاهای مورد نیاز سرمایه مورد نیاز فروش و سود و...
منظورم فروشگاه محصولات لبنی سنتی است.
به سرم زده بزنم تو این کار.راستش خودم خیلی ازین محصولات استفاده میکنم
هروقت میرم خرید میبینم یارو تو همون چند دقیقه 200 300 تومن میفروشه!!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
سلام دوستان عزیز
از بین عزیزان کسی هست در این زمینه اطلاعات داشته باشه یا کار کنه؟
در مورد تهیه جنس دستگاهای مورد نیاز سرمایه مورد نیاز فروش و سود و...
منظورم فروشگاه محصولات لبنی سنتی است.
به سرم زده بزنم تو این کار.راستش خودم خیلی ازین محصولات استفاده میکنم
هروقت میرم خرید میبینم یارو تو همون چند دقیقه 200 300 تومن میفروشه!!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز اگه منظورتو درست فهمیده باشم منظورت ماست بندی هست یکی از دوستان من توی این کار هست از نظر هزینه 7 تا 8 میلیون وسایل میشن یک وانت هم میخوای که جنساتو پخش کنی کلن توی این کار پخش کردن جنست که شامل ماست کره و دوغ و ...... میشه حرف اولو میزنه و کیفیت کارت و کلن کار پر زحمتیه.

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
خیلی ممنونم از شما دوستک عزیز که وقت با ارزشتون رو به من دادید.

راستش این ایده شما هم جالب بود ولی منظورم ین نبود.

مغازه ای که
شیر
دوغ
ماست
ماست چکیده
پنیر
سرشیر
... همه چیزا به صورت کاملا ارجینال و محلی میفروشن حالا نمیدونم تولیدی هم برای خودشونه یا نه ولی من فعلا مغازش فقط منظورمه.

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
خیلی ممنونم از شما دوستک عزیز که وقت با ارزشتون رو به من دادید.

راستش این ایده شما هم جالب بود ولی منظورم ین نبود.

مغازه ای که
شیر
دوغ
ماست
ماست چکیده
پنیر
سرشیر
... همه چیزا به صورت کاملا ارجینال و محلی میفروشن حالا نمیدونم تولیدی هم برای خودشونه یا نه ولی من فعلا مغازش فقط منظورمه.

خواهش میکنم دوست عزیز سود این کار با کسی که تولید کننده باشه شما اگه بخوایین مثلا ماست رو از جایی بگرین و داخل مغازه بفروشین به نظر من آنچنان سودی نداره پس بهتره به فکر تولید باشین که اون سود آوره.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
چی دستگاه هایی می خواد و هزینش ؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
سه چهار سال پیش یه بنده خدایی از یه مغازه اجاره ای توی کوچه محل ما شروع کرد حالا دو تا شعبه توی خ اصلی زده :دی

البته اون بچه گلپایگان بود و یه سری چیزا رو با ماشین از گلپایگان می آورد مثلا شیر و دوغ و ماست محلی

احتمالا یه وانت بخوای یخچال و این چیزها هم لازم داری شیر گاو غیر پاستوریزه و دوغ محلی بیار خیلیا میخرن ازت
میتونی خودت مثلا دوغ کفیر دست کنی یا تخم مرغ محلی بخری و ...

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
مگه میشه با وجود شرکتهای گردن کلفت مجوز برای ماست بندی گرفت؟

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
سه چهار سال پیش یه بنده خدایی از یه مغازه اجاره ای توی کوچه محل ما شروع کرد حالا دو تا شعبه توی خ اصلی زده :دی

البته اون بچه گلپایگان بود و یه سری چیزا رو با ماشین از گلپایگان می آورد مثلا شیر و دوغ و ماست محلی

احتمالا یه وانت بخوای یخچال و این چیزها هم لازم داری شیر گاو غیر پاستوریزه و دوغ محلی بیار خیلیا میخرن ازت
میتونی خودت مثلا دوغ کفیر دست کنی یا تخم مرغ محلی بخری و ...
دوغ محلی درست کنی تو ظرف های 1.5 لیتری باید ریخت ؟
دوغ کفیر هم میشه درست کرد ؟!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
والا دوغو میریزه توی پلاستیک

آره دیگه قارچشو از همین بازارچه میخری درست میکنی

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
یه دو سه ماهی هم هست تو محله ما یکی زده و با این که خیابون فرعی هستیم حسابی هم کارش گرفته . کار خوبیه چون گرایش فکری اغلب مردم اینه که طعم لبنیات سنتی بهتر از کارخونه ای هاست. تازه کنارش هم نان و عسل و خرما و محصولات محلی هم میفروشه که اونها هم خیلی خوب فروش میره. تا اونجا که میدونم اغلب این مغازه ها با یک دامداری که تولید شیرو ماست داره قرارداد دارند و اونه که محصولاتشون رو مثل شیر و دوغ و ماست و خامه و سرشیر رو جور میکنه ولی بقیه محصولات مثل پنیر و کره محلی و تخم مرغ محلی رو یا از بازار میارن یا از شهرستانها. نکته بعدی این که بیشتر این شیرها شیر گاومیشه و شیر و ماست گوسفندی به خاطر گرون بودنش خیلی کم توی این مغازه ها استفاده میشه.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
گرایش فکری را با حال گفتی چون جفتشون چه صنعتی چه سنتی مغازه دار(نه واقعی)یک آشغالی بیش نیست و کیفیت واقعی را نداره...

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
یه دو سه ماهی هم هست تو محله ما یکی زده و با این که خیابون فرعی هستیم حسابی هم کارش گرفته . کار خوبیه چون گرایش فکری اغلب مردم اینه که طعم لبنیات سنتی بهتر از کارخونه ای هاست. تازه کنارش هم نان و عسل و خرما و محصولات محلی هم میفروشه که اونها هم خیلی خوب فروش میره. تا اونجا که میدونم اغلب این مغازه ها با یک دامداری که تولید شیرو ماست داره قرارداد دارند و اونه که محصولاتشون رو مثل شیر و دوغ و ماست و خامه و سرشیر رو جور میکنه ولی بقیه محصولات مثل پنیر و کره محلی و تخم مرغ محلی رو یا از بازار میارن یا از شهرستانها. نکته بعدی این که بیشتر این شیرها شیر گاومیشه و شیر و ماست گوسفندی به خاطر گرون بودنش خیلی کم توی این مغازه ها استفاده میشه.

علتش هم اینه که شرکت های بزرگ مجبور هستند با کیفیت پایین تولید کنند تا از قیمت هایی سازمان حمایت از مصرف کنندگان تعیین می کنه بیشتر نشه . وگرنه شزکت های بزرگ مثل پاک و کاله می تونند با کیفیت بالاتری نسبت به مغازه های لبنیاتی تولید کنند .اما مغازه ها می تونند با قیمت بیشتری بفروشند

E.I.G

Registered User
لایک‌ها
54
درسته این تاپیک مال خیلی وقته ، ولی الان زیاد سود تو این کار نیست البته هنوز اگه جای مناسب مغازه داشته باشی مشتری خوبی داره ، در کل اون تجهیزات اولیه گرون شده
مثلا ی کره گیر ، یا ی شیر سردکن کلی امده رو قیمتش

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
کار اسون و پرسودی هست
البته باید کیفیت کارت خوب باشه

بالا