برگزیده های پرشین تولز

مشکلات ناشی از هدفنونها

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقت بخیر دوستان؛

یکی دو روز قبل یکی از دوستان یک سوالی پرسید در مورد عوارض ناشی از هدفون ها (در اثر بالا بردن دامنه صدا)

من خاطرم آومد که میخواستم در فریوم های خارجی یک سوال در این مورد بپرسم که فراموش کردم. حالا اینجا میپرسم و بعداً اگه جواب نگرفتم تو فریومهای انگلیسی هم می پرسم.

ببینید مشکل من با هدفونهای معمولی که روی گوش سوار میشن اینه که بعد از 20 دقیقه تا نیم ساعت گوشم رو گرم میکنن و بعد از 1 ساعت دیگه کلافه میشم (البته این امر به قطر هدفون هم بستگی داره اما به نظر من عمده دلیلش پیچک درون هدفون هست که در اثر اعمال اختلاف پتانسیل مقداری گرما هم تولید میکنه).

با هد فونهایی که داخل کانال گوش سوار میشن (می بخشید اسم فارسیش رو نمی دونم اما خارجیها بهش میگن earbuds) هم مشکل دارم و اون اینه که یا از گوشم می افتند یا باز بعد از نیم ساعت کانال گوشم رو اذیت میکنن تازه چون با واکس گوش هم در ارتباطند ازشون خوشم نمیاد:eek: .

حالا از دوستان عزیز میخواستم بپرسم که آیا همه با این مشکل گریبانگیر هستند یا این فقط مخصوص من هست؟
ضمناً آیا راه حلی یا هدفون خاصی وجود داره که همچین مشکلاتی رو ایجاد نکنه؟

به نظر من با این مشکلاتی که وجود داره یک هدفون واسه بیشتر از ربع ساعت چیز مزخرفی به نظر میاد.

پیشاپیش بابت راهنمای ها تون ممنونم

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این مطلب من رفت صفحه دوم ولی هیچکس هلپینگ نرسوند!:(

بالا