برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
به جز امضا دیگه چه امکانات دیگه ای با Registered User شدن تو انجمن میشه داشته باشم؟

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
@Forum Manager
بیزحمت اینباکس منو خالی کن
گزینه ای نداره که بشه همه رو یه جا حذف کرد !

ممنون

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
@ehsan
@Forum Manager
@drdexter
@Hosseinpro
@Hamid2day
@Sir Vahid

شما کدومتون پول حروم خوری رو قبول دارید ؟ چرا پستای من مربوط به این phoenix1368 حذف میشه ؟! دوست یکی از مدیراس هرکسی که میگه طرف کلاهبرداره پستشو حذف میکنه

http://forum.persiantools.com/threads/برترین-سایت-های-کسب-درآمد-از-پاپ-آپ.510594/page-122

توی این تاپیک اعلام کردم که
جدیدا سایت های پاپ آپ مثل http://ahledl.ir/ پول دزدی زیر دندونش لذت بیشتری داده

در کنار پاپ آپی که برای شمارش باز میشه پاپ آپ دیگری هم باز میشه که برای وب مستر شمارش نمیشه ( تعداد پاپ آپ برای باز شدن تو سایت اهل دل 3 بار میتونید بزارید ولی هر بار هم کاربر کلیک کنه پاپ آپ خارجیه دیگه ای هم باز میشه تا 5 بار امتحان کردم اعصابم بهم ریخت کدشون رو حذف کردم ، به مدیریشون هم میگم 10.5 تو حسابه 10 واریز کن میگه نمیدم ، به جهنم که نمیدی ، اخه 10 هزار تومان کرایه تاکسی هم نمیشه مردک ! فقط موندم آدم چقدر باید بی شرف باشه که دست به همچین کارایی بزنه !!

این عکس های پیغام خصوصی

ax1.png ax2.png

Last edited:

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
@ehsan
@Forum Manager
@drdexter
@Hosseinpro
@Hamid2day
@Sir Vahid

شما کدومتون پول حروم خوری رو قبول دارید ؟ چرا پستای من مربوط به این phoenix1368 حذف میشه ؟! دوست یکی از مدیراس هرکسی که میگه طرف کلاهبرداره پستشو حذف میکنه

http://forum.persiantools.com/threads/برترین-سایت-های-کسب-درآمد-از-پاپ-آپ.510594/page-122

توی این تاپیک اعلام کردم که

این عکس های پیغام خصوصی

مشاهده پیوست 684546 مشاهده پیوست 684547

آقا والا به دین به مذهب به شخصه به کارا نه اعتقاد دارم و نه دوست دارم پاک کنم . ریپورت تخلف میاد چه من و یا سایر مدیران و همکارار مجبور به پاک کردن هست . شما از پشت این مسائل خبر نداری و نمیدونی چرا پاک میکنن . اگر کسی به قول شما این کاره هست و در معامله مغبون شدید از امتیاز منفی و شکایت رسمی استفاده کنید باور کنید از این پست ها خیلی بهتر تاثیر گذار هست .

در ثانی

در مورد بخشی که ایشون من رو تگ کردن من مدیر اون بخش نیستم و دسترسی من به اون بخش دقیقا مثل یه کاربر عادی هست

اگر مشکلی هست با مدیر اون بخش یا با یکی از مدیران مطرح کنید . باور کنید توهین و مشاجره لفظی به صورت عمومی راه این کار نیست . اعتراضی دارید از راهش انجام بدید :( همین ایشون من رو میشناخت از قدیم . بهتر نبود قبل از مشاجره یه پی ام به من میزدید ؟

Last edited:

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
واقعا برای نحوه مدیریت متاسفم ... یک کاربر خوب به همین راحتی بن میشه و تمام زحماتش نادیده گرفته میشه !

اولا من بن نکردم اینو بگم پی ام برای من ارسال نکنید :general208: دلیل بن : http://forum.persiantools.com/threads/برترین-سایت-های-کسب-درآمد-از-پاپ-آپ.510594/page-122#post-10363546
و
http://forum.persiantools.com/threads/برترین-سایت-های-کسب-درآمد-از-پاپ-آپ.510594/page-122#post-10360066

دلیل این 2 مورد . اعتراض کنید توهین نکنید . ایشون من رو میشناختن :( این رو رک و راست میتونم بگم که ایشون من رو از گفتگوی ازاد میشناختن . به من پی ام میداد مشکلش یا اعتراضی که داشتن رو مطرح میکردن . کار رو از راهش انجام بدید نه از بدترین راه ممکن .

Last edited:

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
آیا بن کردن khafan11 مشکل رو حل کرد ؟

نه حل نکرد ولی قوانین انجمن هست که نیما جان . گیریم مشکل داری اصلا خود شما به شخصه بیا قبلش به من پی ام بده یا مدیر اون بخش پی ام بده من که به شخصه دونه به دونه پی ام ها رو جواب میدم . هم شما ، هم ایشون هم خیلی از بچه های دیگه منو از گفتگوی آزاد میشناسید . آقا من که هستم قبلش بگید اگر من به شخصه برای تک تک شما که به شخصه میشناسم کاری انجام ندادم یا اگر کسی به شما توهین کرد باهاش برخورد نکردم بعد یه همچین کاری کنید به من هم هرچی خواستید بگید

نه شما بچه هایی که میشناسم اون کاربری رو که نمیشناسم پی ام میده مشکلی داره تا جایی که میتونم کمکش میکنم الان من روی صحبتم با شماهایی هست که میشناسمتون . کاربر عزیز ، دوست عزیز ، رفیق عزیز اگر پی ام زدی و کاری براتون نکردن و اگر توهین به شما شد گزارش تخلف کنید اگر برخورد نشد بعد این کار رو کنید اگر به بخشی مثل همین ایشون مشکلی دارید و پستی میدید پاک میکنه دادشم , عزیز ، سرور یه پی ام بده بپرس اعتراض کن ولی فحش نده ، فحش بهت دادن جواب نده اونو ریپورت کن به خود من بگو ببین چجور با اون یوزر برخورد میشه. آقا مشکل دارید بگید ، توهین شده به شما بگید اعتراض دارید توی پی ام یا جای درستش اعتراض کنید ! فحش ندید جایی پست میدید پاک میشه بگید . والا این پست هایی پاک میشه خداوکیلی به اون کسی که میپرستید اگر پاک میشه دلیلش این نیست که مشکل شما نادیده گرفته میشه یا دلیلش اینه . والا 1000 و 1 جور مشکلات ایجاد میشه . دیگه والا نمیتونم از این روشن تر بگم باز کنم قضیه رو .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بعد از اینکه Registered User شدیم امضا برای مطالبی که در زمان کاربر تازه بودیم نوشتیم هم نشون داده میشه یا امضا فقط برای مطالبی که بعد از Registered User شدن مینویسیم نشون داده میشه؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بعد از اینکه Registered User شدیم امضا برای مطالبی که در زمان کاربر تازه بودیم نوشتیم هم نشون داده میشه یا امضا فقط برای مطالبی که بعد از Registered User شدن مینویسیم نشون داده میشه؟
برای تمام پست هایی از ابتدا گذاشتین امضا قرار داده میشه ...

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
بالا