برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
همونجایی که از ۲۰۰۸ بودن

به این جهت پرسیدم چون ما یه تحقیقی در پی تی داریم در راستای رفتار شناسی کاربران و سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی , جالبه که بعد از 10 سال به فروم برگشتن

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
خواهش میکنم
جسارتا شما از 2009 کجا بودید ؟

اونموقع یه سوال در مورد بلاگفا داشتم اومدم پرسیدم کسی هم جواب نداد :D تو چند تا فروم زیر زمینی فعال بودم :D
دیروز سر بازی پرسپولیس زدم تلویزیون رو شکستم :( یه چند تا تلویزیون جستجو کردم اومدم فروم یادم اومد یه زمانی اینجا یوزر داشتم هر پسوردی یادم می اومد زدم نشد ناچارا ریست پسورد زدم ایمیل هم یادم نمی اومد !!!!! به سختی پیداش کردم

تازه داره زنفورو دستم میاد ولی ویبولتین یه چیز دیگه است :D;)

mrwebmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
به این جهت پرسیدم چون ما یه تحقیقی در پی تی داریم در راستای رفتار شناسی کاربران و سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی , جالبه که بعد از 10 سال به فروم برگشتن

بهتره یه فکری به حال بامزه های فروم و بخش پاتوق بکنید ! هر مطلب مبتذل و سخیفی رو با تغییر حروف قرار میدن ! واقعا pt مثل قبل نیست ! خیلی از افراد بامزه باعث شدن ادمای متشخصی از این فروم برن ! به یکی از مدیران سایت های بزرگ که قبلا اینجا فعالیت می کرد پیام دادم که چرا دیگه نیستید داخل انجمن ؟ گفت به خاطر رفتار بچگانه و بی ادبانه یه سری افراد ! که توی هرچیزی نظر بی ادبانه میدن و همه چیز رو به سخره گرفتن ! بن میشن با اکانتای جدید میان ! این انجمن واقعا حیفه

ittools

Registered User
لایک‌ها
94

داداش ما که موش آزمایشگاهی نیستیم :D برگشتم به خاطر منفعت خودم بود رفتم از بازار تلویزیون خبر گرفتم مغزم سوت کشید :mad:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
بهتره یه فکری به حال بامزه های فروم و بخش پاتوق بکنید ! هر مطلب مبتذل و سخیفی رو با تغییر حروف قرار میدن ! واقعا pt مثل قبل نیست ! خیلی از افراد بامزه باعث شدن ادمای متشخصی از این فروم برن ! به یکی از مدیران سایت های بزرگ که قبلا اینجا فعالیت می کرد پیام دادم که چرا دیگه نیستید داخل انجمن ؟ گفت به خاطر رفتار بچگانه و بی ادبانه یه سری افراد ! که توی هرچیزی نظر بی ادبانه میدن و همه چیز رو به سخره گرفتن ! بن میشن با اکانتای جدید میان ! این انجمن واقعا حیفه

البته تا جایی که من میدونم آزادی داده شده فقط در بخش پاتوق هست و اگر در سایر بخش ها اسپم و یا حرف نامربوطی باشه برخورد میشه
ولی منم با شما موافقم که باید یه مقدار مراعات کاربران بیشتر بشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
داداش ما که موش آزمایشگاهی نیستیم :D برگشتم به خاطر منفعت خودم بود رفتم از بازار تلویزیون خبر گرفتم مغزم سوت کشید :mad:

اختیار دارید شما تاج سر هستید
ما تمام تلاشمون رو میکنیم که شما بهترین استفاده و منفعت رو از انجمن ببرید

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
مدیران عزیز حلالم کنید اگر امروز اسپم زیاد زدم من خودم سالیان سال مدیر فروم بودم میدونم چی میکشید از دست اسپمرا ;) :D

اختیار دارید شما تاج سر هستید
ما تمام تلاشمون رو میکنیم که شما بهترین استفاده و منفعت رو از انجمن ببرید

شما سرور مایی
من نوکرتم عزیز شوخی کردم

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
باید 100 تا پست مفید داشته باشید تا تغییر کنه

داداش روم به دیوار دوباره مزاحمت شدم تعداد پستهام از 100 تا هم رد شد ولی این کلمه نحس کاربر تازه وارد عوض نشد :D واسه ما با این همه تجربه کاربر تازه وارد بودن شرمساری میاره :( یکی ما رو اینجوری ببینه پیش خودش چی فکر میکنه :D

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
داداش روم به دیوار دوباره مزاحمت شدم تعداد پستهام از 100 تا هم رد شد ولی این کلمه نحس کاربر تازه وارد عوض نشد :D واسه ما با این همه تجربه کاربر تازه وارد بودن شرمساری میاره :( یکی ما رو اینجوری ببینه پیش خودش چی فکر میکنه :D
از اکانت خارج شو دوباره لاگین کن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
پرشین تولز باگ داره ؟
73.gif

عضویت 2010 , 3 هزار نوشته , 2 هزار لایک , کاربر تازه وارد !!!
283.gif

Untitled.jpg

@Hamid2day

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال