برگزیده های پرشین تولز

مشکل با وارزون با کارت 6900xt

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان

مشخصات سیستمم اینه

ویندوز 11 پرو

Cpu i7 12700k
GPU 6900xt
Ram 32 vengeance Pro rgb
Main msi z690 A ddr4
Cpu fan Corsair H100i 2 fanC

ase z5 surenA rgb

وقتی میخوام از توی بتل نت وارد وارزون بشم وارد میشه یا حین لود کردن یا داخل منوی بازی یکدفعه از توی بازی می افته بیرون

هربار که کچ بازی رو از توی فولدر بازی پاک میکنم درست میشه ولی باز بعد ورود همونجور میشه و گاهی با کچ پاک کردن هم درست نمیشه

توی کل بازی ها چه آنلاین چه آفلاین بالاترین اف پی اس و میده در حد 3090 و بدون کوچکترین مشکلی روی حالت اولترا ولی تنها مشکلش فقط و فقط با وارزونه

کسی میدونه چیکار کنم که درست بشه یا با این مشکل مواجه شده؟ یه چندتا راهکار توی یوتیوب دیدم ولی کارساز نبود

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
سیستم که خیلی قوی هست
و مشکل سخت افزاری نیست
احتمال زیاد مشکل کانکشن دارید
با فیلترشکن تست کنید و همچنین
یکبار DNS را تغییر بدید و بعد تست کنید:
8.8.8.8

8.8.4.4

و یا از نرم افزار زیر کمک بگیرید.

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
سیستم که خیلی قوی هست
و مشکل سخت افزاری نیست
احتمال زیاد مشکل کانکشن دارید
با فیلترشکن تست کنید و همچنین
یکبار DNS را تغییر بدید و بعد تست کنید:
8.8.8.8

8.8.4.4

و یا از نرم افزار زیر کمک بگیرید.

آخه تغییر دی ان اس هم داده شده ولی باز این مشکل هست، ولی هرچی که باشه دی ان اس فکر کنم ربطی به بسته شدن صفحه منو یا لود بازی به صورت یهو نداشته باشه

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
آخه تغییر دی ان اس هم داده شده ولی باز این مشکل هست، ولی هرچی که باشه دی ان اس فکر کنم ربطی به بسته شدن صفحه منو یا لود بازی به صورت یهو نداشته باشه
حتی در کنسول ها هم در مورد بازی های مولتی آنلاین و بخصوص free ها این مشکل شایع هست. بعضی سرورها از داخل مسدود و برخی هم فیلتر شدن و بعضی ها هم فقط با تغییر DNS فعال می شوند.
این تجربه شخصی بود.
مشخصات سیستم شما هم خیلی بالاست و جای بحثی نیست بخصوص اینکه شما فقط روی همین بازی مشکل دارید در حالی که سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را هم طبق اعلام سازنده بازی در دسترس دارید.
این موارد تست کنید:

1. یک کارت گرافیک دیگر بر ررویسیستم نصب کنید و بازی را اجرا کنید ببینید همچنان مشکل برقرار هست یا نه.

اگر همچنان با کارت جدید هم مشکل داشتید
2. بازی را به طور کامل پاک کنید، هیچ پوشه ای مربوط به قبل از بازی در سیستم باقی نمونه و فایل های بازی را مستقیم از سرور استیم دانلود کنید. و بعد از نصب و حتما قبل از اولین اجرا، DNS را تغییر دهید و فیلترشکن را فعال کنید.

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان با کمک یکی از دوستان مشکل حل شد، دستشون دردنکنه، مشکل نرم افزاری از خود ویندوز بود که آنتی چیت بازی باهاش مشکل داشت

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119

XPgame

Registered User
لایک‌ها
52
ویندوز 11 واقعا اشغاله تا اونجا که من حدس میزنم تنها ایرادی که در چیزهایی که نوشتید میبینم ویندوز 11 =)))

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
ویندوز 11 واقعا اشغاله تا اونجا که من حدس میزنم تنها ایرادی که در چیزهایی که نوشتید میبینم ویندوز 11 =)))
ویندوز 11 که سر جای خودش که کلا واسه گیم توصیه نمیشه علاوه بر اون چون گیم روی بتل نت بود به قند شکن ها و امثالهم مشکل داشت آنتی چیت بازی ولی با پاک کردنشون مشکل حل شد ولی خب وارزون 2 رو دیگه از تو استیم دانلود کردم که مشکلات بتل نت و دیگه نداشته باشه

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
این درایور نسخه حرفه ای رو نصب و تست کن ( قبلی هرچی هست کامل حذف کن) کلا بهترین درایور واسه این کارت همین نسخه است
داداش مشکل از برنامه های قندشکن بود که آنتی چیت بازی به عنوان تغییر آیپی میشناخت که با حذفشون درست شد و نسخه استیم وارزون 2 بهتره تا بتل نت

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
بله متوجه ام منظورم در مورد عملکرد بهتر در بازیها هم هست
این کارت از rtx 4070 هم قویتر است مخصوصا با این قیمتی که در بازار دارد به همه پیشنهاد کنید
استفاده از بایوس amd 6950 هم خالی از لطف نیست حتما تست کنید

Last edited:

hadisl666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

مشخصات سیستمم اینه

ویندوز 11 پرو

Cpu i7 12700k
GPU 6900xt
Ram 32 vengeance Pro rgb
Main msi z690 A ddr4
Cpu fan Corsair H100i 2 fanC

ase z5 surenA rgb

وقتی میخوام از توی بتل نت وارد وارزون بشم وارد میشه یا حین لود کردن یا داخل منوی بازی یکدفعه از توی بازی می افته بیرون

هربار که کچ بازی رو از توی فولدر بازی پاک میکنم درست میشه ولی باز بعد ورود همونجور میشه و گاهی با کچ پاک کردن هم درست نمیشه

توی کل بازی ها چه آنلاین چه آفلاین بالاترین اف پی اس و میده در حد 3090 و بدون کوچکترین مشکلی روی حالت اولترا ولی تنها مشکلش فقط و فقط با وارزونه

کسی میدونه چیکار کنم که درست بشه یا با این مشکل مواجه شده؟ یه چندتا راهکار توی یوتیوب دیدم ولی کارساز نبود
بهترین های تبریز

بالا