برگزیده های پرشین تولز

مشکل با کارت تی وی msi

0o1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگی. امیدوارم حالتون خوب باشه

بچه ها من یک کارت تی وی msi گرفتم ولی چندتا مشکل باهاش دارم.
اول اینکه صداش پارازیت داره . صدا رو اصلا نمی شه فهمید. تصویر عالیه ولی صدا اصلا خوب نیست. در ضمن من یه آنتن رو میزی بهش وصل کردم. که خوبه بد نیست ولی این مشکل صداش بد جوری حالمو گرفته. صدای ویندوز هم قطع شده.

یه چیز دیگه این که من سیستم video رو روی PAL B گذاشتم ولی وقتی نرم افزارش رو اجرا می کنم می ره روی SECAM B .

خواهش می کنم کمک کنید ....

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزيز سلام:

1- درايور جديد رو از سايت MSI بگير اينم آدرس سايت:WWW.MSI.COM.TW
2-الان خروجي صدا را به LINE IN زدي يا MIC
3-برنامه INTERVIDEO VERSION 3 رو نصب كن

0o1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.خیلی ممنون که کمک کردی. این ورژن 3 ربه فکر خودم هم رسید ولی باهاش سازگاری نداشت.
این ورودی صدا رو هم تو همه شکافا زدم ولی درست نشد.

راستش رو بخوایی خیلی باهاش ور رفتم. آخرش هم تونستم درستش کنم. راه رو می گم به درد بقیه هم می خوره: من یه سری به فایل هلپ زدم و دیدم تو یه بخشی یه تقسم بندی انجام داده و ویدیو مود ها رو براساس کشور ها تقسیم کرده. و دیدم ایران رو تو رده secam_b گذاشته نه pal_b . به همین خاطر تو قسمت کانتری یه کشوری رو گذاشتم که تو اون تقسیم بندی تو pal_b قرار داشت. من کشور بحرین رو انتخاب کردم و نرم افزار ویدیو رو گذاشت رو pal_b . با این کار تمام مشکلاتم حل شده. حالا هم دارم این برنامه مسخره شبکه 3.5 رو نگا می کنم.

ممنون که کمک کردی . راستی به نظرت برای گرفتن تصویر بهتر شبکه ها چه آنتنی خوبه؟ یه چیز دیگه این نرم افزار این کارت خیلی عتیقه است هر کاری کردم با بقیه ورژن ها سازگاری پیدا نکرد در این مورد راه حلت چیه؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزيز من خودم msi داشتم با windvr3 با هيچ مشكلي كار كردم براي كشور فكر كنم سنگاپور از همه بهتره.آنتن هم فكر كنم بايد روي بام باشه يعني كه هم uhf داشته باشه هم vhf . مشكل عدم سازگاري با اپديت درايور حل ميشه

0o1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . ممنون که جواب می دی. حالا من میزارم رو سنگاپور ببینم چی میشه. وقتی که میزارم روی ایران اون گزینه تله تکست غیر فعاله. رو کشور های دیگه هم تله تکست رو نمیگیره. من برنامه مربوط به تله تکست رو هم نصب کردم ولی جواب نداد. راستی جواب اون سوالم رو ندادی . میشه از یه نرم افزار دیگه غیر از این windr3 استفاده کرد مثلا ورژن 2. چون این برنامه خیلی ظاهر در پیتی داره.

راستی با انتن هوایی صاف صاف می گیره ؟

یه چیز دیگه راستی تصاویر رو با چه فرمتی ضبط کنم؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
فرمت VCD .تله تكست فارسي معمولا جواب نميده

0o1

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون . این یکی از ضعفاشه.رادیوش هم فقط fm رو می گیره.

بالا