برگزیده های پرشین تولز

مشکل با Mcafee update

rf

Registered User
لایک‌ها
5
McAfee براي من اين ايميل رو زده:
Dear Reza,

In a month, your annual subscription for virus definition updates (DATs) for McAfee® VirusScan® 2004 expires. Before that happens, you should:

* Renew your DATs for another 12 months. Or...
* Upgrade to our new 2005 version of VirusScan with 12 months of DATs included.

Only $29.99 after $20 mail-in rebate, McAfee VirusScan 2005/Version 9.0 is our best anti-virus protection ever for helping stop viruses, email worms and backdoor Trojans. Automatically. Every day. So you have less to worry about when you email, shop or bank online.

Visit our Upgrade Center now to keep your anti-virus coverage uninterrupted.
Sincerely,
McAfee, Inc​
و موقع update اين ارورر رو ميده:
We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.

If you believe there has been an error, please contact a customer service representative at www.mcafeehelp.com.

It would be helpful if you could provide the information below in your problem report:
• First Name
• Last Name
• Address
• State/Province
• Postal Code
• Country
• Email Address
• IP Address

چه بايد كرد؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از rf :
McAfee براي من اين ايميل رو زده:
Dear Reza,

In a month, your annual subscription for virus definition updates (DATs) for McAfee® VirusScan® 2004 expires. Before that happens, you should:

* Renew your DATs for another 12 months. Or...
* Upgrade to our new 2005 version of VirusScan with 12 months of DATs included.

Only $29.99 after $20 mail-in rebate, McAfee VirusScan 2005/Version 9.0 is our best anti-virus protection ever for helping stop viruses, email worms and backdoor Trojans. Automatically. Every day. So you have less to worry about when you email, shop or bank online.

Visit our Upgrade Center now to keep your anti-virus coverage uninterrupted.
Sincerely,
McAfee, Inc​
و موقع update اين ارورر رو ميده:
We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.

If you believe there has been an error, please contact a customer service representative at www.mcafeehelp.com.

It would be helpful if you could provide the information below in your problem report:
• First Name
• Last Name
• Address
• State/Province
• Postal Code
• Country
• Email Address
• IP Address

چه بايد كرد؟
دوست عزيز تو ايران اين مشكل وجود داره و هيچ راه حلي هم نداره :)

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
مک آفي IP هاي ايران رو بسته !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
ولي ميشه فايلهاي update اش رو جداگانه دانلود كرد. بايد برين قسمت bussiness users نه home users.

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
ولي ميشه فايلهاي update اش رو جداگانه دانلود كرد. بايد برين قسمت bussiness users نه home users.
ببين اگه ميشه لينك اون صفحه كه ميشه فايل هاي آپديت رو دانلود كرد بده :)

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
خب چه کاریه!!
وقتی به ایران سرویس نمیده :hmm: زور که نیست. یه آنتی ویروس دیگه :happy: :cool: ( ضمن اینکه به نظر من که
McAfee اصلا به درد نمیخوره :hmm: :D
norton
zonealarm
avg
....

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
همين دو هفته پيش بود تو يه تاپيك كلي در مورد آپديت شدن و محاسن آنتي ويروسا بحث ميكرديم اون تاپيكم به دست توانمند فريد باحال احداث شده بود

http://forum.persiantools.com/t19968.html

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از noisymind :
خب چه کاریه!!
وقتی به ایران سرویس نمیده :hmm: زور که نیست. یه آنتی ویروس دیگه :happy: :cool: ( ضمن اینکه به نظر من که
McAfee اصلا به درد نمیخوره :hmm: :D
norton
zonealarm
avg
....
چي ميگي شما به ايران سرويس نميده؟ سرويس مجاني ديگه نميده وگرنه دانشگاه ما با McAfee قرارداد داره دو سال پيش يه نسخه اصلي شو خريدن ازش و الان هنوز هم اونا update هاشو ميگيرن.
تازه اين سايتي كه گفتم اگه برين خيلي راحت ميتونين update هاشو دستي دانلود كنين.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahdi206 :
چي ميگي شما به ايران سرويس نميده؟ سرويس مجاني ديگه نميده وگرنه دانشگاه ما با McAfee قرارداد داره دو سال پيش يه نسخه اصلي شو خريدن ازش و الان هنوز هم اونا update هاشو ميگيرن.

خب منم منظورم سرويس مجانيش بود! نگرنه شما هم ميتونيد نسخه اصليشو بخرين!!! :D همونطور كه حتما! برا windows , Nero , office , ... کلی پول دادین!!!! :blush: ;) :f34r:

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
اين فايل DAT رو چيكار بايد كرد؟

kamyar_akhbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
سلام ،

ميبخشيد فضولي ميكنم ولي فكر كنم سرويس هاي رايگانش هنوز برقراره !

من هم همين مشكل دوستمون رو داشتم ( من خودم Dedicated Leased Line دارم از مخابرات ايران و خب طبيعتا

آي پي وليد هاي من هم توي Ripe Engine به اسم ايران ثبت شده) و هر موقع كه ميخواستم از خط خودم ، آپ ديت

كنم مك آفي رو ، همين گير رو بهم ميداد كه شما از يه كشوري هستين كه نميشه به خاطر قوانين آمريكا به شما

سرويس بديم. اما من يكي از دوستام Satellite Internet Service البته به صورت شخصي و نه عمومي، داره و

اون اين مشكل رو نداشت! بعد كه تحقيق كردم ديدم آره مال قضيه همين detect كردن آي پي ويزيتور هستش

كه به من اجازه نميده و به اون ميده . من هم ازش خواهش كردم كه يه اكانت رو سرورش بهم بده و من از اون

موقع هر وقت ميخوام آپ ديت كنم ، LAN connection روي سيستمم Disable ميكنم و با dial-up وصل ميشم

به سرور دوستم (كه خب طبيعتا آي پي وليد و غير ايراني ميگيره سيتمم در اين حالت) و بعدش خيلي راحت آپ ديت

ميشه مك آفي روي سيستمم
4.GIF
(خيلي جالبه كه اگه لن كانكشن رو غير فعال نكنم وقتي كه كانكت ميشم

به سرور دوستم، با اينكه ارسال و دريافت ها از ديال آپ انجام ميشه ولي بازم به خاطر آي پي كارت شبكه

گير ميده!! يعني حتما بايد غير فعال باشه تا اثري از آي پي ايراني تو كامپيوترم نباشه تا بشه آپ ديت كرد!!)

ضمنا من از نسخه Professional 9.1 استفاده ميكنم.

دانشگاه شما هم كه فرموديد ميشه آپ ديت كرد ازش ، من تصور ميكنم كه احتمالا آي پي هاش يا مال ايران

نيست ، يا اگر هم سرويسش از داخل ايرانه ، آي پي هاش توي ripe به اسم ايران ثبت نشده.

موفق باشيد

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از kamyar_akhbari :
دانشگاه شما هم كه فرموديد ميشه آپ ديت كرد ازش ، من تصور ميكنم كه احتمالا آي پي هاش يا مال ايران

نيست ، يا اگر هم سرويسش از داخل ايرانه ، آي پي هاش توي ripe به اسم ايران ثبت نشده.

موفق باشيد
دانشگاه ما IP هاش به نام ايران ثبت شده اصلا اگه whois كنين اونو همه چي مشخص ميشه. http://www.aut.ac.ir
ولي گفتم كه نسخه اصلي رو از McAfee خريدن واسه همين مشكلي براي update ندارن.

اين فايل DAT رو چيكار بايد كرد؟
اين فايل DAT معمولا يه يه فايل exe هست كه اونو اجرا ميكنين و آنتي ويروس شما رو Update ميكنه. فقط مواظب باشين كه فايل DAT مخصوص به ورژن آنتي ويروس خودتون رو اجرا كنين وگرنه ممكنه كه بعد از اجراي فايل DAT آنتي ويروس تون ديگه كار نكنه.

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
اصلا احتياج نيست برنامه ي update بگيري, فقط يك از فروشنده يك cd macafee بگير و بگو ميخواهم update هم بشود.همين. :)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از zaza2z :
اصلا احتياج نيست برنامه ي update بگيري, فقط يك از فروشنده يك cd macafee بگير و بگو ميخواهم update هم بشود.همين. :)
و فروشنده هم حتما حاليش ميشه كه update يعني چي!! بابا اينجا ايرانه نه امريكا! يارو فروشنده سي دي رو ميده 500 تومان چه ميدونه كامپيوتر چيه چه برسه به update آنتي ويروس :lol:
راهش هم فقط همونه كه گفتم.

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mahdi206 :
و فروشنده هم حتما حاليش ميشه كه update يعني چي!! بابا اينجا ايرانه نه امريكا! يارو فروشنده سي دي رو ميده 500 تومان چه ميدونه كامپيوتر چيه چه برسه به update آنتي ويروس :lol:
راهش هم فقط همونه كه گفتم.
خداييش راس ميگي بعضياشون خيلي شوتن
اسم آنتي ويروس مياري يهو ده تا سي دي نورتون ميريزن جلوت
كارشون به بقيه برنامه ها هم نميكشه چه برسه به Mcafee ي كه آپديت بشه

smohammadreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
من الان دارم اين صفحه رو ميبينم البته چند باري هم پيغام Internal Server Error برام اومد. اگه براي شما هم مياد صفحه رو Refresh كنين.
http://www.mcafeesecurity.com/us/downloads/updates/default.asp
با سلام.
من قبلا براي آپديت دستي مك آفي فايل آپديتش رو از همين آدرس گرفته بودم اما وقتي كه اجراش كردم وسط كار پيغامي داد كه نشون مي داد كه قانونا نمي تونيد اين كار رو بكنيد!
ضمنا 2 نوع فايل آپديت داره كه البته من هر 2 تا رو براي اطمينان گرفتم اما براي هر دو همين پيغام رو داد.

بالا