برگزیده های پرشین تولز

مشکل بسیار جدی, مسدود شدن حساب لایو (هات میل), live.com

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
گاوم زاییده, یه ایمیل لایو دارم که همه چیزم روی اون کار میکنه همین الان یه ایمیل اومد که حساب شما بزودی مسدود میشه, ارتقا دهید( پول واریز کنید!) روی پرداخت کلیک کردم صفحه ورود پنل ایمیل باز شد یوزر پسورد خواست و وارد ایمیل شد!!! یعنی سرکار گذاست, حالا موندم میخواست پسورد را سرقت کند؟ پسورد سرقت شد؟! پرداخت جعلی و کلاه بردار بود؟! یا واقعا خود ماکروسافت بود؟ الان من چه جوری مطمئن بشم چی شده؟! حجم ایمیل های موجود هم کمه زیاد نیست که فضا پر بشه, کسی ایمیلی از پشتیبانی لایو (هات میل) ماکروسافت داره؟

2.png
589.png

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
سر کار رفتی...
ایمیل های فرستنده که خیلی تابلو بود...
رمز ت رو عوض کن..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
سر کار رفتی...
ایمیل های فرستنده که خیلی تابلو بود...
رمز ت رو عوض کن..
میخوام پسورد عوض کنم ولی کد ورفای میزنه ارسال شد به موبایل ولی الان یه ساعت منتظرم کد ورفای نیومده دکمه ارسال مجدد هم نداره دوباره میزنم باز هم نمیاد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
اس ام اس آخرش نیومد, با ایمیل پشتیبان کد ارسال شد ولی نمیزاره پسورد عوض کنم ارور میده You can't access this site right now

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
حالا به زبون فارسی ارور میده
در حال حاضر نمی‌توانید به این سایت دسترسی داشته باشید
این سایت برای ورود به سیستم احتیاج به کد امنیتی دارد. هنگامی که اطلاعات امنیتی شما در 20/05/2017 به‌روزرسانی شود، می‌توانید به این سایت دسترسی داشته باشید. همچنان می‌توانید به سایت‌هایی مانند Outlook و Skype که احتیاج به کد امنیتی ندارند، دسترسی داشته باشید.
تا یک ماه دیگه نمیزاره پسورد عوض کنم!!!! کسی راه چاره ای داره؟!

roham1

Registered User
لایک‌ها
63
حالا به زبون فارسی ارور میده
در حال حاضر نمی‌توانید به این سایت دسترسی داشته باشید
این سایت برای ورود به سیستم احتیاج به کد امنیتی دارد. هنگامی که اطلاعات امنیتی شما در 20/05/2017 به‌روزرسانی شود، می‌توانید به این سایت دسترسی داشته باشید. همچنان می‌توانید به سایت‌هایی مانند Outlook و Skype که احتیاج به کد امنیتی ندارند، دسترسی داشته باشید.
تا یک ماه دیگه نمیزاره پسورد عوض کنم!!!! کسی راه چاره ای داره؟!
سلام. می تونید به ساپورتشون میل بزنید و موضوع رو براشون توضیح بدید که روی هرزنامه کلیک کردید و با هدایتتون به سمت سایت جعلی که مشابه سایت live بود، یوزر و پسوردتون رو به راحتی وارد کردید و احتمالا الان لو رفته واسه همین می خواید عوضش کنید و... باقی داستان. صد درصد اگه بتونید درست حرفتون رو به انگلیسی بهشون منتقل کنید، بهتون پاسخ مناسبی می دن و کارتون رو براتون انجام می دن تا بتونید پسوردتون رو عوض کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
اینجا کسی هات میل داره؟ (live.com) این تایید دو مرحله ای کجاشه؟ مثل جیمیل تایید دو مرحله ای نداره؟!
این لعنتی رسما چند تا اسم داره!! اوت لوک، هات میل، لایو و...

بالا