برگزیده های پرشین تولز

مشکل دارم با log on شدن به gmail کمک

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام..چند وقتی هستش هر چی سعی می کنم وارد gmail بشم نمی تونم..user name password رو که میزنم بعد از ری دایرکت شدن باز میاد تو صفحه اول log in...مشکل از چیه؟:(

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,103
سوال؟
میشه با چند مرورگر دیگه چک کنید این مسئله رو؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
احتمالا از FF3 استفاده نمیکنید؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
موقع ریدایرکت سوئیچ کنید روی Basic HTML ببینید میشه یا نه. درضمن از یه ISP دیگه هم وصل بشید.

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
موقع ریدایرکت سوئیچ کنید روی Basic HTML ببینید میشه یا نه. درضمن از یه ISP دیگه هم وصل بشید.
قبلا اون سوال رو می پرسید اما الان خودش میره به صفحه user name و pass یعنی هیچ سوالی نمی پرسه..به نظر شما ویندوزم رو عوض کنم مفیده؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
قبلا اون سوال رو می پرسید اما الان خودش میره به صفحه user name و pass یعنی هیچ سوالی نمی پرسه..به نظر شما ویندوزم رو عوض کنم مفیده؟
به ویندوز ربطی نداره مگر اینکه ویروسی/تروجانی باشه...
اگر اررور میده شاید اصلا پسورد رو اشتباه میزنید. اگر هم اررور نمیده به احتمال زیاد برای ISP هست.
اگر میتونید از یه کامپیوتر دیگه امتحان بکنید ببینی مشکل از کامپیوتره یا چیز دیگه، احتمال ویروس/تروجان داشتن خیلی کمه ولی ممکن هست!

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به ویندوز ربطی نداره مگر اینکه ویروسی/تروجانی باشه...
اگر اررور میده شاید اصلا پسورد رو اشتباه میزنید. اگر هم اررور نمیده به احتمال زیاد برای ISP هست.
اگر میتونید از یه کامپیوتر دیگه امتحان بکنید ببینی مشکل از کامپیوتره یا چیز دیگه، احتمال ویروس/تروجان داشتن خیلی کمه ولی ممکن هست!
مرسی...ویروس و تروجان قبلا بود..اما الان ظاهران پاک شده..ارورر نمیده اصلان...ولی وقتی پسورد اشتباهی میدم ارور میده..باز امتحان می کنم از یه کامپیوتر و سرور دیگه..

بالا