برگزیده های پرشین تولز

مشکل در خرید اینترنتی و مسئولیت نپذیرفتن سایت مورد نظر و عدم برگشت وجه پرداختی ؟

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
درود
دوستان چند روز پیش بنده از یکی از معروفترین سایت های ارسال اس ام اس 6567 اعتبار خریداری کردم ( هر اعتبار 10.2 تومان ) که کلا 69 هزار تومان شد .
خرید توسط درگاه اینترنتی بانک سامان انجام شد و پول از حساب بنده کم شد و طی تماسهایی که با پشتیبان های سامان پرداخت داشتم گفتند که پول به حساب مورد نظر با موفقیت انتقال داده شده و حتی شماه پیگیری به بنده دادند اما با این حال مسئول این شرکت پافشاری داره که پولی به حساب ما نیومده
خواستم ببینم چطور می تونم اقدام کنم که هم پولم رو بگیرم و هم بهشون درسی بدم که این رفتارا رو نکنند ؟

پ.ن : با تشکر از مدیرانی که مطالب رو پاک نمی کنند و به بخش مربوطه انتقال می دهند ... یک سری مدیر هستند که زرتی مطلب را پاک می کنند بدون اینکه بدونند چقدر وقت صرف نوشتن یک مطلب میشه که جای تاسف داره
با تشکر

mazbabaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
نهایتا اگه تا 72 ساعت پس از زمان تراکنش پول به حسابتان برنگردد بایستی پیگیر شوید
اول از اون شرکت اگه بازم گفتن پولی به حسابشون نرفته از بانک

با وجودی که این مسئله خیلی کم پیش میاد که پولی از حساب پرداخت کننده کسر بشه و به حساب پذیرنده واریز نشه و بانک هم اونو به حساب مبدا برگشت نزنه
ولی شدنی هست که حداقل برای من پیش اومده و بعد از کلی پیگیری (اول گرفتن ریز صورتحساب از بانک و بعد ارائه به شرکت پشتیبانی کننده خدمات الکترونیک اون بانک) پول به حسابم برگشته

mahdips3

Registered User
لایک‌ها
121
تمام مطالب بالا تائید میشه دوست عزیز.تو مغازه یکبار نزدیک عید همین مساله برامون اتفاق افتاد. پول از حساب خریدار کسر شده بود ولی به حساب ما واریز نشده بود.خریدار هم حسابش رو نقدا پرداخت کرد به امید اینکه بعد از سه روز پول به حسابش برگرده .ولی نه تنها پول به حسابش برنگشته بود ،بلکه به حساب ماهم واریز نشده بود.بعد از پیگیری ها متعدد از پشتیبان بانک سامان و گرفتن پرینت حساب مشتری تا روز پیگیری، مبلغ به حساب ما واریز شد و به ایشون برگشت زدیم.

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
نهایتا اگه تا 72 ساعت پس از زمان تراکنش پول به حسابتان برنگردد بایستی پیگیر شوید
اول از اون شرکت اگه بازم گفتن پولی به حسابشون نرفته از بانک

با وجودی که این مسئله خیلی کم پیش میاد که پولی از حساب پرداخت کننده کسر بشه و به حساب پذیرنده واریز نشه و بانک هم اونو به حساب مبدا برگشت نزنه
ولی شدنی هست که حداقل برای من پیش اومده و بعد از کلی پیگیری (اول گرفتن ریز صورتحساب از بانک و بعد ارائه به شرکت پشتیبانی کننده خدمات الکترونیک اون بانک) پول به حسابم برگشته

تمام مطالب بالا تائید میشه دوست عزیز.تو مغازه یکبار نزدیک عید همین مساله برامون اتفاق افتاد. پول از حساب خریدار کسر شده بود ولی به حساب ما واریز نشده بود.خریدار هم حسابش رو نقدا پرداخت کرد به امید اینکه بعد از سه روز پول به حسابش برگرده .ولی نه تنها پول به حسابش برنگشته بود ،بلکه به حساب ماهم واریز نشده بود.بعد از پیگیری ها متعدد از پشتیبان بانک سامان و گرفتن پرینت حساب مشتری تا روز پیگیری، مبلغ به حساب ما واریز شد و به ایشون برگشت زدیم.
تشکر دوستان
صبر میکنم 72 ساعت بشه

بالا