برگزیده های پرشین تولز

مشکل در دانلود کردن بعضی فایل ها

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام
چند وقتیه بعضی فایل ها (فایل های exe بیشتر) رو نمیتونم دانلود کنم .
با firefox یا internet explorer کلا شروع به دانلود نمیشن این فایل ها ، با برنامه ای مثل IDM هم تا 99% میره و حدود 100 کیلوبایت آخر رو دانلود نمی کنه .
انگار چیزی مانع از ساخته شدن فایل میشه (firewall یا آنتی ویروس یا ویروس یا ...)
مثلا این فایل

اطلاعات اضافی : ویندوز رو تازه عوض کردم ، قبل از نصب ویندوز هم یه سری با kaspersky (آپدیت شده) کل کامپیوتر رو اسکن کردم ، firewall رو هم خاموش کردم ... ، همچنان مشکل وجود داره .

نیازمند یاری سبزتان هستیم !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من مشکل رو تو همون ويروسی بودن سيستم میبينم..

kaspersky فول آپديت هست؟

به نظر من اول ويندوز نصب کن بعد فقط درايور lan رو نصب کن...و دستگارم به هيچ وجه restart نکن...kaspersky 2011 anti virus رو نصب کن..trail 30 روزرو اکتيو کن..بعد بزار اول کامل اپديت شه..40 50 مگ حجم داره...بعد کامپیوتر رو بزار به صورت کامل اسکن بکنه...به نظر من اين کارو انجام بدی من احتمال خيلی زيادی میبينم مشکلت حل شه.فقط حتماً يادت باشه بعد از نصب ويندوز به هيچ وجه کامپيوتر رو تا قبل از اسکن کامل restart نکنی..من سره يه ويروس يک بار 4 بار ويندوز عوض کردم که اخر سر به همين نتيجه ای رسيدم که الان دارم بهت میگم و مشکلم هم حل شد.

Last edited:

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
من مشکل رو تو همون ويروسی بودن سيستم میبينم..

kaspersky فول آپديت هست؟

به نظر من اول ويندوز نصب کن بعد فقط درايور lan رو نصب کن...و دستگارم به هيچ وجه restart نکن...kaspersky 2011 anti virus رو نصب کن..trail 30 روزرو اکتيو کن..بعد بزار اول کامل اپديت شه..40 50 مگ حجم داره...بعد کامپیوتر رو بزار به صورت کامل اسکن بکنه...به نظر من اين کارو انجام بدی من احتمال خيلی زيادی میبينم مشکلت حل شه.فقط حتماً يادت باشه بعد از نصب ويندوز به هيچ وجه کامپيوتر رو تا قبل از اسکن کامل restart نکنی..من سره يه ويروس يک بار 4 بار ويندوز عوض کردم که اخر سر به همين نتيجه ای رسيدم که الان دارم بهت میگم و مشکلم هم حل شد.
خسته شدم بس که ویندوز رو عوض کردم ، جالبیش اینه من چند ماه پیش یه ویروس گرفتم سر اون یکی کامپیوترم ، بعد دیگه از اون به بعد نتونستم این 2 تا کامپیوتر رو با هم شبکه کنم ، یعنی بعد از شبکه کردن اینترنت غیرفعال میشد کاملا .

kaspersky هم آره ، همون موقع که میخواستم اسکن کنم آپدیتش کردم .

احتمالا باید همین کار رو که میگی انجام بدم ...
ممنون از راهنمایی

بالا