برگزیده های پرشین تولز

مشکل در هنگام نصب xp روی لپتاپ fujitsu

lanyyi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با خدمت اساتید محترم

هنگام نصب ویندوز بر روی لپتاپ با این خطا مواجه می شوم.

...a problem has bee detected and windows has been shot down to prevent damage to your computer

فک کردم از سی دی باشه که یه سی دی دیگه امتحان کردم اونم همینطور شد.

ویندوزی هم که الان روشه بالا نمی آید. توی صفحه شروع روی start normaly windows کلیک می کنی خودش دوباره ریاستارت می شه.

کسی می تونه به من کمک کنه؟
ممنون
روی سیستم من ایکس پی سرویس پک دو بود. می خواستم ویندوز جدید نصب کنم. رفتم تنضیمات بایوس با f12 . توی advence قسمت cd-rom/dvd رو از حالت auto به حالت cdتغیر دادم. بقیه رو دست نزدم . سیو کرده . سی دی رو گذاشم . سی دی رو بررسی کرد و وقتی می خواست اینستال کنه ارور بالا رو داد .

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
با خدمت اساتید محترم

هنگام نصب ویندوز بر روی لپتاپ با این خطا مواجه می شوم.

...a problem has bee detected and windows has been shot down to prevent damage to your computer

فک کردم از سی دی باشه که یه سی دی دیگه امتحان کردم اونم همینطور شد.

ویندوزی هم که الان روشه بالا نمی آید. توی صفحه شروع روی start normaly windows کلیک می کنی خودش دوباره ریاستارت می شه.

کسی می تونه به من کمک کنه؟
ممنون
روی سیستم من ایکس پی سرویس پک دو بود. می خواستم ویندوز جدید نصب کنم. رفتم تنضیمات بایوس با f12 . توی advence قسمت cd-rom/dvd رو از حالت auto به حالت cdتغیر دادم. بقیه رو دست نزدم . سیو کرده . سی دی رو گذاشم . سی دی رو بررسی کرد و وقتی می خواست اینستال کنه ارور بالا رو داد .

من تا حالا روی لپتاپ XP نصب نکردم و فقط ویستا و 7 کار کردم!
ولی تا جایی که میدونم در لپتاپهایی که هارد ساتا دارن ویندوز xp باید با تنظیمات خاصی نصب بشه، من بلد نیستم ولی احتمالا اگه مشکل از اون باشه با خرید به ویندوز مخصوص که برای نصب روی لپتاپ تنظیم شده مشکل حل میشه!

ولی من پیشنهاد میکنم ویندوز هفت نصب کنید که کارایی بسیار بالاتری از XP داره!

بالا